Peršokti prie turinio

Nuotrauka

PSone cipavimas

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Obvilium
Mano pranešimai  

Obvilium
  • Naujokai

Nezinau,ar tinka sioje temoje bet manau offtopice turetu tikti :) gal kas zino kur klaipedoje cipuoja ar kas cipuoja PSone? :) Neperseniausiai nusipirkau prisiminti senus laikus tai noreciau isirasyti i CD zaidimus ;)

sliopis
Mano pranešimai  

sliopis
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, SNES, GameBoy
  • PSN vardas:Zaicevas
  • Steam ID:Sliopis
  • Origin ID:Sliopis

Ziurek skelbimuose kas cipuoja/flashina konsoles, skambink klausinek. seip abejoju ar bera tokiu zmoniu nebent turi is senu laiku uzsilikusiu cipu. Jei nerasi tada ieskok ebay ps1 cipu maciau centus kainuoja jie, tada kai nunestum konsole su cipu manau greitai atsirastu kas ji ilituoti galetu.

Zaicevas.png

Obvilium
Mano pranešimai  

Obvilium
  • Naujokai

Kame ir yra reikalas kad skelbimuose (google paieskoje ieskant) nelabai ka randu,o tiksliau nieko nerandu. Geriausiu atveju vilniuje. Tai del to ir parasiau gal kas visdelto turi pazystama ar siaip zino kur dar tokius dalykus daro klaipedoje (tinka silute,palanga,kretinga taip pat). Aciu uz atsakyma :)

sliopis
Mano pranešimai  

sliopis
  • Nariai
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, SNES, GameBoy
  • PSN vardas:Zaicevas
  • Steam ID:Sliopis
  • Origin ID:Sliopis

Klaipedos turguje kaskada seniai buvo kaskoks zmogus kuris cipuodavo parduodavo konsoles, pamegink koki karta nueiti paziureti, dar klausimas ar apsimokes tau ji cipuoti, gal geriau butu ieskoti kito skelbimuose atristo iskart. Plika konsole (zinant lietuvius) uz 10-50lt gali gauti as savaja uz 10lt gavau :D Normali kaina pilno komplekto jei neuzsikeles iki kosmoso tai ~50lt, bet yra teke matyti ir po 100 ir 150 parduodancius tai ten is medzio iskrite :D

• LFXiksas tai mėgsta

Zaicevas.png

ARMY
Mano pranešimai  

ARMY
  • Naujokai
  • Turi:PS2, PS1

Signalo Centras cipuoja as pats  atsirisau pries kelias dienas 25e suplojau

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, 3DS, DS, GBC, GameBoy
  • Steam ID:fusilade9000

Signalo Centras cipuoja as pats  atsirisau pries kelias dienas 25e suplojau

Gaila, kad ne Vilniuj jie. :)

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods