Powka

Dual Nand

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

Galvoju paimti 360 konsole, 2010 metu vidurio, is *lietuviskos online parduotuves kurios tinklalapio man sis forumas neleis parasyti*, senesnius nezaistus zaidimus palost. Noriu Dual Nand paprasyti, kad padarytu, su RGH ir LT+ 3.0.

 

Ar tureciau kazka zinoti apie Dual Nand, ar veikia sie variantai stabiliai ir be problemu? Tas pats ir apie parduotuve - matau neturi jie uzsisake SSL Gateway online prekybai, tai neaisku ant kiek patikimas shop'as ir ypac ju garantijos (atsiemimas is ranku, Vilniaus ofise).

Redagavo Powka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dual nand gerai jei ketini zaisti ir online ir offline. Online galesi su DVD diskais, offline tiesiai is HDD. Kazko daugiau nelabai ir yra ka reiktu zinoti.

 

Kam tas SSL jeigu moki cash?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip nežinau koks reikalas pirkti Dual Nand, nebent tu loši daug žaidimų, bet bent jau aš kai max 5 geimus lošiu vienu metu tai disku pakanka, nes vienas diskas 4 litai o tas dual nandas kainuos 100lt + nuo lt2 :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip nežinau koks reikalas pirkti Dual Nand, nebent tu loši daug žaidimų, bet bent jau aš kai max 5 geimus lošiu vienu metu tai disku pakanka, nes vienas diskas 4 litai o tas dual nandas kainuos 100lt + nuo lt2 :?

 

As konsole tevukui noriu paimt. Jis nezaides niekad. Prirasyti 100 zaidimu i HDD ir kelis diskus online zaidimams imesti, kad jam nereiketu del nieko galvos sukti, ir ramu bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.