Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Call of Duty black ops 4 : Blackout PS4

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

BurskysA07
Mano pranešimai  

BurskysA07
  • Naujokai

Sveiki , siandien vidurnakti pasirodo naujas COD Black Ops 4 su Battle Royale modu , atsirastu gal norinciu kartu zaisti laisvu laiku ?  Mano nick Burskysa07

Haze
Mano pranešimai  

Haze
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita, PSP, XBOX 360, XBOX, N64, DS, GBC, GameBoy
  • Steam ID:fusilade9000

Meh, geriau fortnaitas, ten bent sokt galima ir daugiau spalvu ir rimtesnis gameplay su lb gylia mintim :D

• CerberusLT tai mėgsta

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:BemsasLT
  • XBL vardas:BemsasLT

Šaip svarstau nusipirkti, nes nesu nė vieno bettleroyal žaidęs išskyrus ant telefono tik ta "Pubg mobile"... Tik iš kitos pusės tas CoD jau ne toks kokį žaidžiau seniau, beto aš bijau kad nusipirkęs tą CoD reiks daugiau leisti pinigus kad galėtum su kitais normalai žaisti, nes manau praktiškai čia už 60 EUR bus kastruotas žaidimas, be "story" rėžimo....

• Haze tai mėgsta

BurskysA07
Mano pranešimai  

BurskysA07
  • Naujokai

Nu as Pre order dariau digital deluxe versija 100e uz 60e plikas be dlc visu

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods   •   Farming simulator 19 mods