narkata

Konkursų diskusijos

Rekomenduojami pranešimai

o jei as ant savo kambario sienos is gipsinio glaisto ir lako padaryciau plm uzrasa, ka laimeciau? :D

 

seip gal ir gera mintis, extremalesne uzduotis, tipo kas didesnis playmanas, padaryti kazka ko neistrinsi, neismesi ir nepakavosi, kazka padaryti kas liks kazkuriam laikui? pvz plm logo ant auto, tatiruociu gal nereikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip jau sienoj sakiau-galima padaryti tokia uzduoti- apsirengti megstamo zaidimo personazu ir nusifotkinti, ar tiesiog toki konkursa kur reikia kuo labiau pasidaryti panasiam i zombi ir nusifotkinti :huh: Butu idomiau ir zmogeliukai labiau stengtusi, nes ju triusas butu nete matyti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar jau gal darykit konkursus naujos kartos konsolems? :)

Ne į temą

O gal pats norėtum padaryti konkursą kokį nerašinėjęs nesąmonių? Kas tau čia? Labdara kokia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ehhh dar pasikartosiu @Impaleri tikrai minusu grazinti nenori mums?:D Bent uzdek galimybe deti minusus kurie jau 3 metus forume sedi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ką čia smulkintais su 3 metais geriau 5/6/7 metai :) @Oligarchas :) ir man aš tada krentu iš pirmos vietos reputacijos :) nes čia dauguma manęs nekenčia, bet iš dalies dzin ant tos reputacijos mano

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.