Čia renkasi Retro konsoles ir žaidimus mėgstantys žmonės.

retro hotline miami GIF

Klubo taisyklės:

  1. Pagarba vienas kitam. Niekam nepatinka, kai ant jų stumiama ar kai įvyksta kivirčai, venkime to ir sudarykim draugišką aplinką.
  2. Necenzūrinė leksika. Jos neribojame, čia nėra mokykla, kartais išsireikšt padeda ir vienas kitas riebesnis žodelis, bet nepersistenkime.
  3. Pardavimai. Jeigu parduodame kažką, malonu būtų "Sale post" tipas, bus lengviau rasti kas ka parduoda. Kaina, jei ir mainote, gerai butu orientacinė kiek norite už savo daiktą, palengvinsite visiems gyvenimą.
  4. Apgavystės ir santykiai. Vienam nariui prasižengus rekomenduojama išsiaiškinti tarpusavyje, susisiekti su administracija. Išsiaiškinus santykius, bus svarstomas nario likimas klube. Apgaulės pardavimo atveju reikėtu laikytis LR įstatymų. Narys apvogęs kitą narį ar pasisavinęs turtą bus išmestas iškart.
  5. Temų aktualumas. Užvedus naują diskusiją palaikykime temą apie kurią šnekama, mažiau "offtopic".
  6. Žinokite savo faktus. Jeigu komentuojate arba rašote nežinodami tiesos ar faktų, geriau susilaikykite, dezinformacija prives prie temos / komentaro ištrynimo. Google padės jums įsitikinti ar esate teisus. Sugedęs telefonas niekam nepatinka.