ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

atsisiusk xexmenu iso, ishsikepk i DVD diska ir idejus i xboxa uzkraus. Tada galesi copy paste ka jau reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki man buvo tokia problema kad man istrine visus zaidimus is xbox 360 ir idejus diska zaidima raso kad iraso bet  neiraso uzstringa ir su kitais zaidimais lygiai taipat kas galetu buti kokios bedos  ir flashintas nera jis ir keik kainuotu remontas jo ??

Redagavo laimonas123456789

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,esam naujokai su sunumi sioje birzoje.Musu console yra bet atminties korteles.Radom zaidima  su tankais for free,tai parsisiunteme.Bet  negalim  pasileist  , kaip suprantu  nepakanka atminties.Kokie  budai  yra dar bet  atminties korteles pirkimo.Aciu  labai  uzatsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@BoweryElm154 Tai jei nėra kietojo disko, reikia jį nusipirkti, kitaip tik iš disko gali žaisti, bet jei sakai, kad parsisiuntiai, gal xbox live gold neturi? Parašyk koks xbox modelis pas tave.

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur pigiausiai  pirkti ? atmintine

del gold ,taip pat jos nera.Kaip man ta susitvarkyti ?

modelis tai nezinau koks  jis :) Zalias as toje  sfero.(Jei teisngai supratau  console su  intengruotu wifi ir lieciamais  isjungimo/ijungimo migtuku tai reiskia xbox360 S)

Buciau labia dekingas ,jei nukreiptume kurioje temoje reiktu paskaitineti,naujai isigijus xbox console.

Aciu.

Redagavo BoweryElm154

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atmintines pirkti nebutina. Gali naudoti bet koki normalu usb fleshiuka arba ishorini HDD (tik ji suformatuos ir ji galesi tik ant xboxo naudoti).

Ikisi flesha ar ishorini hdd i USB, eini i settingsus ir ten prie memory leis suformatuoti. Paprasciausias variantas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui, rytoj nusipirkes flesiuka reiks bandyt.

Beje kaip suprantu mano console  neatrista,vaikas parsinese  diska  neorginalu tai nepasileidzia.Kaip manot  ar verta atrisinet ar nebe?

Redagavo BoweryElm154

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei online nezaidziat tai geriausia pasidaryti RGH nulauzima kai zaidimai pasileidzia tiesiai is HDD, nereikia jokiu dvd disku. Susikonvertuoji zaidima, isikeli i vidini ar isorini HDD (is ishorinio ne visi zaidimai veikia) ir zaidi. Minusas kad visam laikui dingsta visos online funkcijos.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar RGH leidžia iš diskų žaisti? Aš buvau paėmęs diską ir irašęs žaidimo .iso be jokių patch, tai viskas pasileido ant RGH xbox'o tai dabar man ir pristojo toks klausimas.

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei dvdromas nulauztas tai leidzia, jei dvdromas originalus tada ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu isirasyti GTA 5 atsisiunciau, susikonvertavau irsirasiau i DL dvd, bet kai irasineju uzstringa ant 2029mb arba 2034mb, ir toliau neberaso, gal galit padet?

Redagavo mantasB123

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogai isirashe DVD. Rasyk isnaujo.

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blogai isirashe DVD. Rasyk isnaujo.

3 kart rasiau tas pats. Gal galit tutorial normalu parodyt.. gal kas ne taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma ar rasai su specialiu iHAS irasymo irenginiu ar su burnermax palaikanciu writeriu?

Rasai i Verbatimus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visu pirma ar rasai su specialiu iHAS irasymo irenginiu ar su burnermax palaikanciu writeriu?

Rasai i Verbatimus?

Rasiau per lapopa su burnermax, bet turiu ir Liteon iHas524 bet neturiu stacionaraus kad ji paleist... tai gal galim butu gaut ir per laptopo ir per iHAS tutorial, rasiau ne i verbatim,  bet dabar nusipirkau 2 verbatimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.