Moo

4.2.1 Untethered Jailbreakinimas!

Rekomenduojami pranešimai

Nu ką, nereikėjo ilgai laukti.

 

Pradedam, jo?

 

---------------------------

 

Taigi, pirmiausia jailbreakinam'e savo iDaigtą su 4.2.1 ŠITUO gidu.

 

Padarėt tai? Ok. Judam toliau.

 

1. Einame į GeenPois0n.com, ir siunčiamės GeenPois0n'ą paspaudę Windows:

 

Nuotrauka

 

2. Išsaugom. Geriausiai būtų ant Dekstop'o:

 

Nuotrauka

 

3. Matom. Spaudžiam ant "greenpois0n" du greitus kartus:

 

Nuotrauka

Nuotrauka

 

4. Išjungiam savo iDevide'ą ir spaudžiam "Prepare To Jailbreak (DFU)":

 

Nuotrauka

 

5. Pasiruošiam,

Dvi sekundes laikome POWER mygtuką:

 

Nuotrauka

 

Dešimt sekunžių laikome neatleidę POWER mygtuko HOME mygtuką:

 

Nuotrauka

 

Penkioliką sekundžių laikome atleidę POWER mygtuką HOME mygtuką:

 

Nuotrauka

 

6. Spaudžiame "Jailbreak!" mygtuką:

 

Nuotrauka

 

Laukiammmmmmmm.............

 

Viskas baigta! Spaudžiam QUIT kai baigiasi judėti ant ekrano įvairūs skaičiukai ir raidės:

 

Nuotrauka

 

Ir štai maždaug taip atrodys jūsų SprigBoard'as:

 

Nuotrauka

 

---------------------------

 

Klausimai, bėdos? Rašykit į šitą temą.

 

Prašykit gidų, jai reikia parašysiu!

 

Good luck, ačiū už dėmesį. :)

 

Nuotrauka

 

P.S. Kopijuoti negalima!!!

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, na ir vel as nesuprantu.. :D

Cia sis gidas nulauzia iphona, kad butu galima susikelt ivairiausius apps, ar atrakina kad veiktu visos sim korteles? :D

Viska padariau pagal instrukcija, viskas pavyko, tik "SprigBoard'as" visiskai nepasikeite, liko toks koks ir pries tai buvo, na ir aisku vis dar nepriima mano sim card.. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima appsus susikelt parsisiuntus. Spring Boarde turi atsirast pirmiau cydia, nes pirmiau reikia daryt palei tethered versijos nulaužima, tada šitą gidą. Taigi pirmiau atsiriši tethered (išsitaisai jai būna klaidų), įsitikini ar veikia, tada tik untethered darai. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargas man kanors issaiskinti... :D

Niekada nieko panasaus nesu dares, tai labai jau man sunku susigaudyt su tuo Iphone 4 atrisimu.. :D

Man Pagrindinis dalykas yra atsiristi tel kad eitu isidet belekokia sim kortele, nes dabar veikia tik at&t.. :P

1. Pirmiausia isirasiau tavo gida: "Tik iPhone 4 atrišimas naudojant RedSn0w, Tethered versija".

2. Tada isirasiau gida: "4.2.1 Untethered Jailbreakinimas!, O taip, jau ir ant Windows'ų!"

Antrasis gidas isirase sekmingai, taciau nei ekrano meniu, nei apps niekas nepasikeite, o kaip supratau pagal gida tai turejo atsirast nauju apps?

Ir didysis klausimas - ar po situ dvieju procesu man turetu veikti visos sim card ar cia dar kazkoks kitoks nulauzimas turetu but..? :P

Aciu uz kantrybe ir atsakymus.. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vargas man kanors issaiskinti... :D

Niekada nieko panasaus nesu dares, tai labai jau man sunku susigaudyt su tuo Iphone 4 atrisimu.. :D

Man Pagrindinis dalykas yra atsiristi tel kad eitu isidet belekokia sim kortele, nes dabar veikia tik at&t.. :P

1. Pirmiausia isirasiau tavo gida: "Tik iPhone 4 atrišimas naudojant RedSn0w, Tethered versija".

2. Tada isirasiau gida: "4.2.1 Untethered Jailbreakinimas!, O taip, jau ir ant Windows'ų!"

Antrasis gidas isirase sekmingai, taciau nei ekrano meniu, nei apps niekas nepasikeite, o kaip supratau pagal gida tai turejo atsirast nauju apps?

Ir didysis klausimas - ar po situ dvieju procesu man turetu veikti visos sim card ar cia dar kazkoks kitoks nulauzimas turetu but..? :P

Aciu uz kantrybe ir atsakymus.. :P

Kolkas 4 iPhone neina atsirišt. Bettt pasakyk savo modem firmware, ir Versiją. Po pirmo gido tai jau turėjo atsirast Cydia. Jai neatsirado - kažkas netaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai tau aciu uz pagalba!!!

Versija: 4.2.1 (8C148)

Modem Firmware: 03.10.01

Redagavo maxpower

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai tau aciu uz pagalba!!!

Versija: 4.2.1 (8C148)

Modem Firmware: 03.10.01

Taigi, lygiai taspats kaip pas mane. Kaip sakiau, dar neina Unlock'inti, taigi nors nusijailbreakint reik tau.

Jailbreakink Tethered būdu. Išsitaisyk Error'us jai bus (pas mane buvo kad cydia neatsidarė (čia mano kaltė buvo, nes ne iki galo pasidaręs buvau), ir 0xE8008001 eroor'as). Įsimesk bent pora programų. Jai veikia viskas, ir programos, tada jailbreakink Untethered būdu. Nieko neberestorink, palik su programom visom. Tada išjungi iPhone'a, pasijungi GreenPois0n ir jailbreakini. Atrodys kad niekas nepasikeitė - bet tiesiog savo telefoną galėsi išjungti, kitaip nei Tehered būdu. Kai išjungsi, ir įjunginėsi, apple ženkliukas apsisuks ir bus GreenPosis0n skull'as. :D

Kaip šitas:

Nuotrauka

Tik be žalio fono viso. Tik pilkas skull'as. :P

Redagavo Moo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ka, viska padariau lyg ir gerai.. Is cydios isirasiau kruva programu ir viskas veikia..

telefonas issijumgia kaip ir anksciau, tik va kai tel isijumgia tai jau rodo kaukole vietoj obuoliuko, reiksia viskas veikia :D

O kaip manai gersasis zmogau, kiek dar laukti kad atsirastu budas atristi tel visom sim kortelem? :P

Nes tel turiu, o naudot jo neina, pravalas didziausias.. :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl tų sim'u labai mažai yra žinių, bet bus, bus. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki zodziu meginau siandien padaryti iphone 4 su 4.2.1 FW ir 3.10.... ar kokiu ten baseband ir niekaip neiseidavo pereit i DFU mode viska lyg dariau kaip rase gidai ir rode video bet nieko vistiek nesigavo gal galite pasakyti kokias klaidas galejau padaryti dekui jums :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki zodziu meginau siandien padaryti iphone 4 su 4.2.1 FW ir 3.10.... ar kokiu ten baseband ir niekaip neiseidavo pereit i DFU mode viska lyg dariau kaip rase gidai ir rode video bet nieko vistiek nesigavo gal galite pasakyti kokias klaidas galejau padaryti dekui jums ;)

Na turi išeiti. :lol: O jai neišeina, tai čia ne programos ar gido kaltė. ;) Be DFU neišsisuksi čia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na turi išeiti. ;) O jai neišeina, tai čia ne programos ar gido kaltė. :lol: Be DFU neišsisuksi čia.

pastebejau kad pries darant su greenpoison reikia padaryti pagal kita gida tai turiu pora klausimu ar darant pagal pirma gida neprarasiu GPS ir ar isvis butina daryti viska nuo pradziu pagal pirma gida ir paskui tik su greenpoison? aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pastebejau kad pries darant su greenpoison reikia padaryti pagal kita gida tai turiu pora klausimu ar darant pagal pirma gida neprarasiu GPS ir ar isvis butina daryti viska nuo pradziu pagal pirma gida ir paskui tik su greenpoison? aciu

Neprarasi. Aš su tokia pat iOS ir baseband kaip pas tave dariau, viskas veikia. Tik pirmą gidą padarius, pamegink įsirašyti žaidimą, ar programą kokią mokamą iš interneto, bet greičiausiai bus error'as, ir išsitaisai error'ą, tada rašai žaidimą. Veikia? Daraisi Untethered su GreenPois0n. :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neprarasi. Aš su tokia pat iOS ir baseband kaip pas tave dariau, viskas veikia. Tik pirmą gidą padarius, pamegink įsirašyti žaidimą, ar programą kokią mokamą iš interneto, bet greičiausiai bus error'as, ir išsitaisai error'ą, tada rašai žaidimą. Veikia? Daraisi Untethered su GreenPois0n. ;)

OK aciu uz info reiks megint kas gausis duosiu zinoti :lol: dar karta aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.