Mldc

Priklausomi
 • Pranešimai

  97
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  0%

Mldc paskutinį kartą laimėjo Sausio 1 2018

Mldc patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

176 Labai gera

4 sekėjai

Apie Mldc

 • Rangas

 • Gimimo data 1995.10.13

Profilio informacija

 • Pomėgiai
  Esu didelis Dragon Ball fanas, tai pat esu Half-Life, Portal bei World of Warcraft fanas. Iš muzikos daugiausiai klausau klasikinio roko bei metalo. Pagrindiniai klausomi atlikėjai: The Beatles, David Bowie, Black Sabbath, Deep Purple, Led Zeppelin, Metallica.
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Turimos konsolės
  PS3, XBOX 360

Asmeninis kompiuteris

 • Procesorius
  Intel Core i5-760
 • Operatyvioji atmintis (RAM)
  8 GB DDR3 1333 Mhz
 • Vaizdo plokštė
  Nvidia GTX 1660 Super
 • Kietasis diskas
  WD Blue 500 GB SATA SSD
 1. Tokie dalykai neegzistuoja, kaip ir vaiduokliai, horoskopai ar bet kokie kiti nepaaiškinami dalykai, kuriuos žmonės dėl neišprusimo sugalvoja priskirti kažkam ko negali paaiškinti vietoje ėjimo sunkesniu keliu ir išsiaiškinti moksliniais metodais. Būrimas yra kaip horoskopai - visiška absoliuti fantastika su realybe nieko bendro neturintis dalykas. Kiekvienas gali tikėti kuom nori, bet nuo to tikėjimo kažkoks dalykas netaps realybe. Dėl pagijimų ir pan tai čia tiesiog paprastas moksliškai įrodytas placebo efektas, nothing more. Horoskopai atrodo, kad veikia todėl, kad jie yra sukurti taip, kad tiktų daugumai žmonių, kalbama abstrakčiomis formuluotėmis, kur tikrai kiekvienas sau gali prisitaikyti ir tai yra psichologinis triukas, nes dauguma žmonių tiesiog nepagauna to mechanizmo ir jiems nerūpi ir tai nebūtinai reiškia, jog tas žmogus kvailas, tai reiškia, jog tiesiog horoskopai gaudo žmones ant žmonių nesigilinimo į tuos dalykus, jeigu žmogus paskaito kur nors 5 min horoskopą pagalvoja ir pamiršta. Lygiai taip pat yra su būrėjais, ypač tai pasidaro dar lengviau, nes jie gali išsiklausinėti informacijos kurios jiems reikalingos tam, kad parodyti, jog apie tave žino, ko tu nesakei, bet čia yra labai paprastas dalykas. Ši visata nėra taip sukurta, jog kažkas gali daryti tokius dalykus, viskas paklūsta fizikos dėsniams ir yra galbūt gana paprasta. Bet žinoma reikėtų pridėti, jog nėra šiame pasaulyje vienos tiesos, tad galbūt aš absoliučiai klįstu ir nusišneku, o galbūt esu teisus, svarbiausia yra, net ir labai stipriai tikint kažkokiu dalyku, negalvoti, jog tu esi 100 proc teisus, ir visada palikti vietos abejonei, tai yra geriau tiek pačiam, tiek kitiems, vis tiek 100 proc. tiesos niekada nesužinosime.
 2. Buvau šiame koncerte. Galiu pasakyti, kad žiauriai patiko nuo pradžios iki galo. Iš pradžiu labai apsidžiaugiau, kad nebuvo apšildymo grupės, nes man tai būtų buve kankybė, mano logika tokia, kad už ką sumokėjau, tą ir noriu pamatyti, man labai sunku priimti kažką naujo ar kito taip greitai. Buvau stovimoje zonoje, pavyko būti jos pačiame priekyje prie pat fanų zonos. Į kadrą nepapuoliau, tačiau kai Durstas vaikščiojo per fanų zoną, jį paliečiau ir tik dėl to, kad atėjau valandą anksčiau ir užsiėmiau geriausias vietas pagal bilietą Pats koncertas be priekaištų, nes grojo visus mano mėgstamiausius jų hitus, o pačiame gale neblogai pasitaškiau. Buvo juokinga, kai Durstas visiems koncerto pačioje pabaigoje rodė tūpti paskutiniam šuoliui, bet žmonės vos per plauką susivokė, ką jis nori parodyti Taip pat buvo juokingi juokeliai apie nemokamą alų ar užkandžius bei, kad jis turėjo Coroną virusą, kai jau jį palietęs buvau taip pat Riversas kai vandens tėškė į žiūrovus, tiesiai man ant kaktos pataikė atgaivino. Vienžo buvo labai gerai praleistas laikas, norėčiau kadanors pakartoti.
 3. Aš irgi dabar pabandžiau, tačiau neduoda pakomentuoti šaukyklos, paspaudus "atsakyti" meta į mano profilį. Taip pat nesuprantu, kaip reikėtų pačiam šaukyklos postą padaryti. Žinoma gali būti, kad dar tiesiog neradau kaip, nes esu per daug senamadiškas
 4. Nemanau, kad naują konsolę galima labai smarkiai suspausti. Į laptopus deda mobile CPU ir GPU skirtus tik nešiojamiems kompiuteriams, jie mažiau kaista, tačiau turi žymiai mažiau galios. Į konsoles, kai jos būna naujos deda normalius procesorius, galbūt ne high-end lygio, bet pakankamai galingus, tad jie kaista ir jiems reikia aušinimo, o kuo didesnis korpusas, tuo yra geriau su aušinimu. Jeigu į laptopus sukištu tiek daug galios, kiek PC jie tiesiog perkaistu, arba reikėtu investuoti didelius pinigus į aušinimo sprendimus. O tai būtų nelabai protinga, nes laptopai nėra skirti žaidimams. Nesvarbu, kad jie vadinasi "gaming laptop", galios skirtumas su dėžėmis yra tiesiog per didelis. Žaidimai yra tik dėžėms arba konsolėms, kurios turi sąlyginai pakankamai galios, svarbu dar tai, kad žaidimai konsolėms yra specialiai optimizuoti, dėl ko išspaudžia žymiai geresnius rezultatus su silpnesnėmis konfiguracijomis nei atitinkamų specifikacijų PC. Aš asmeniškai nenorėčiau konsolės labai plonos, nes būtų problemų su kaitimu, man geriau didesnis griozdas, bet pilnai funkcionuojantis.
 5. Aš nežinau ar čia taip turi būti, ar čia po rolių keitimo taip pasidarė ir man dabar tai nepriklauso, bet praradau vieną funkciją, kurią turėjau nuo pat užsiregistravimo. Nematau, kas palaikino kieno nors postus. Kažkaip trūksta šito dalyko
 6. Aš irgi nuo 2011 metų ir nesu maniakas, tačiau sąžiningai nemanau, kad man priklauso juo būti, per mažai rašau forume, man labiau patinka kasdien apsilankyti ir pažiūrėti kas naujo, negu aktyviai diskutuoti, tai aš vos ne stebėtojas jeigu pagal pavadinimą . Ir šiaip džiaugiuos, kad bent jau ne naujokas esu
 7. Serialą paskutinį kartą mačiau tuo metu, kai išėjo paskutinė serija, buvau daug ką pamiršęs, tačiau filmui tereikėjo esmę žinoti, be smulkių detalių ir sakyčiau jis labai pavykęs. Jis gi nebuvo skirtas žmonėms nemačiusiems serialo. Jis yra skirtas fanams, kaip tesinys parodantis Džesio likimą. Kai neturėjau iliuzijų, jog čia bus kažkas daugiau, man šis filmas patiko, atrodo netgi prasmingas, taip pat galas man visai patiko, jaučiausi, jog kartu su filmu pasibaigė ir istorija, man net geresnė pabaiga negu serialo, kuri buvo šiek tiek rush'inta.
 8. Nemanau, jog pakeitus kreipimasi kasnors labai pasikeistų ar žmonės tą labai pastebėtų. Aš asmeniškai pastebiu kituose puslapiuose kreipimasį tik tuo atveju jei jis nėra kultūringas ir būna panašu kaip rašė Haze. Tada tikrai būna nemalonu, tačiau šiame puslapyje tas manau tikrai negresia, tad tiesiog kultūringas kreipimasis pirmu asmeniu žalos nepadarytų, tačiau ir pliuso nelabai duotų, tad balsavau tiesiog už taip kaip yra dabar.
 9. Įspėjimo čia nesu gavęs, bet manau jog per amžius laikytis įspėjimus nėra pagrindo, iš patirties buvimo administratoriumi kitame puslapyje sakau, jog kai kurie nariai netyčia suklysta arba pasimoko ir daugiau įspėjimų nesirenka. Mano buvusiame puslapyje buvo įspėjimų sistema kurioje dedant nariui įspėjimą reikėdavo įrašyti kiek laiko tas įspėjimas galios. Pasibaigus įspėjimo terminui jis automatiškai dingdavo be pėdsakų, nebent buvo uždėtas amžinas įspėjimas už labai rimtus nusižengimus. Surinkus 5 įspėjimus būdavo automatiškas banas, o jeigu kurio nors įspėjimo termino galiojimas pasibaigdavo, narys automatiškai būdavo atbanintas.
 10. Sunku pasirinkti tą vienintelę grupę. Turiu rinktis iš The Beatles, David Bowie, Black Sabbath ir daugybės kitų. Tačiau kogero rinksiuos The Beatles, vistik tėvo dėka jų klausant užaugau, jie man labiausiai patinka ir prašviesina gyvenimą. Jų jaunatviška, energinga, nuotaikinga, kartais liudna muzika padaro mano gyvenimą šviesesniu, nuima visas depresijas, liudnas mintis. Jų paklausius norisi tiesiog džiaugtis gyvenimu. Ateityje, juos leisiu savo vaikams, kaip kadaise juos man leisdavo tėtis...
 11. Galiu mėnesiais kasdien repeate klausyti ir ji nenusibosta. Kogero mano labiausiai repeatinta daina. Daina su kuria užsikabinau ant David Bowie muzikos. "My mama said, to get things done, you'd better not mess with Major Tom"
 12. Pliusų, minusų sistema mano nuomone būtų minusas, nes tai galimai varžytų diskusijas. Nes jeigu norėtusi su kuo nors forume nesutikti ir pareikšti savo nuomonę, didelė tikimybė, jog vien dėl nuomonės gali gauti minusą, nebūtinai kąnors blogo pasakęs. Ir šiaip būtų geras trolių įrankis minusuoti visus iš eilės.
 13. Šaunu! Net nesitikėjau, jog bus taip greitai sureaguota. Šaunus darbas!