GYNGA

[Gidas] Kaip atrišti Wii 4.3e

Rekomenduojami pranešimai

as pvz parsisinciau ta letterBomb viska pagal gida darau suradau ta laiska su bomba paspaudziu ant jo ir man wii uzlusta

 

+gal kas galetumet ykelt tuos failus y linkomanija nes pas mane letas netas ir uzlusta kai siunciu per narsykle :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pvz parsisinciau ta letterBomb viska pagal gida darau suradau ta laiska su bomba paspaudziu ant jo ir man wii uzlusta

 

+gal kas galetumet ykelt tuos failus y linkomanija nes pas mane letas netas ir uzlusta kai siunciu per narsykle :cheers:

 

užlūšta kai paspaudi ant Letterbombo? :notworthy: gal pas tave ne 4.3e?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

*Jeigu jums per BootMii meniu nevekia mygtukai ant konsolės, reikės GameCube valdymo pulto.

jai atsitiktu tokia situacija ir neturi pulto tai vienintele iseitis buti tik nusipirkti pulta?

dar vienas klausimas http://please.hackmii.com ar yra skirtumas ka spausiu (cut the red wire/cut the blue wire)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

*Jeigu jums per BootMii meniu nevekia mygtukai ant konsolės, reikės GameCube valdymo pulto.

jai atsitiktu tokia situacija ir neturi pulto tai vienintele iseitis buti tik nusipirkti pulta?

dar vienas klausimas http://please.hackmii.com ar yra skirtumas ka spausiu (cut the red wire/cut the blue wire)

 

1. Taip, jei taip atsitiktų reikės pulto būtinai.

2. Nėra skirtumo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b***** pas mane 3.4e versija yra kokiu pasiulimu ka daryti? (softmodinti kaip) ar yra kokiu nors galimybiu updatinti y 4.3e

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

b***** pas mane 3.4e versija yra kokiu pasiulimu ka daryti? (softmodinti kaip) ar yra kokiu nors galimybiu updatinti y 4.3e

 

Aš kai softmodinau savo Wii tai dariau pagal šitą gidą. Pagal jį galima atsirišt bet kokį Wii. Jei supranti angliškai tai softmodink pagal tą gidą.

 

Arba updatink savo Wii į 4.3e (eik į Wii Options > Wii Settings > Wii System Update).

Redagavo GYNGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz linka puikiai viskas pavyko :notworthy: norejau paklausti ar butinai taip reikia zaidimus keltis y isorini hdd ar negalima paprastai sumesti iso failu? nes noreciau hdd naudoti ne tik del wii zaidimu

Redagavo extis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki viska pagal instrukcija bet kai parsisiunciu tuos failus raso vinzipas kad jie blogi ir siustis isnaujo liepia iskur gauti juos pilnus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aciu uz linka puikiai viskas pavyko :) norejau paklausti ar butinai taip reikia zaidimus keltis y isorini hdd ar negalima paprastai sumesti iso failu? nes noreciau hdd naudoti ne tik del wii zaidimu

 

Ta prasme į patį Wii ISO failus sudėt? Negalima, nes Wii turi labai mažai atminties (seivams, programoms) ir ten joks žaidimas netilps. Galima nebent susiformatuot išoriniame HDD dvi atskiras particijas - vieną žaidimams, o antrą kitiems failams. Bandyk googlint kaip tiksliai reikia ten daryt, nes aš bandžiau taip pažaist su atminties kortele tai man neišėjo jos taip suformatuot kad ir PC ir WBFS Manager atpažintų tą kortelę.

 

Arba nusipirk dar vieną flashą/HDD žaidimams.

 

Sveiki viska pagal instrukcija bet kai parsisiunciu tuos failus raso vinzipas kad jie blogi ir siustis isnaujo liepia iskur gauti juos pilnus?

 

Vadinasi tavo vinzipas blogas, nes visi kurie siuntėsi visiems atidarė. Failai nėra tokie maži, gal dar nebūna pilnai parsiųsti kai bandai atidaryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kad ne palaukiu kok parsius iki 100 procentu tada pats automatiskai atidaro ir kai noriu jau is arhivinti ismeta errora win zipa snd parsisiunciau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kad ne palaukiu kok parsius iki 100 procentu tada pats automatiskai atidaro ir kai noriu jau is arhivinti ismeta errora win zipa snd parsisiunciau

 

Kątik parsiunčiau ir puikiausiai atidarė, parsisiųsk geriau WinRAR su juo turėtų atidarys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kiek failu turi buti tame dokumentai kai atidaro tas kur uzima 22 mb

 

Kai išarchyvuoji šitaip turi atrodyt (pridėjau paveikslėlį). Šiaip visam packe yra 29 failai ir 6 folderiai iš viso

post-34710-0-57310400-1325177059_thumb.png

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu 700 gb isorini diska noriu padalinti per puse gal ira kokiu guide?

 

Truputį suklaidinau aš tave žinok. Visgi nebūtina suformuotat dviejų particijų, galima toje pačioje laikyti ir žaidimus ir kitus tavo failus. Štai gidas kaip tai padaryti - http://www.hacksden.com/showthread.php/188-Wii-Hard-Drive-Fat32-Guide

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.