GYNGA

[Gidas] Kaip atrišti Wii 4.3e

Rekomenduojami pranešimai

Nu ok, viskas pavyko iki 4 zingsnio dabar turiu juodai balta ekrana. Cia blogai?

 

Įsijungi Wii ir meniu nespalvotas ar kaip? Detaliau paaiškink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dekui uz gerai gida atsirisau be problemu.

Tik idomu ar visi naujausi zaidimai neiks dabar ar ne irasyti aisku

Nes back ops uzstringa kai kraunasi tai cia arba kompaktas blogas arba isirase blogai arba seip neveikia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,

 

niekaip negaliu parsisiusti ModPack-PAL-E.zip , pasikrauna iki 22mb ir meta error... lb reikia sito failiuko :)

 

Man normaliai parsiunčia. Pabandyk gal su kitu browseriu siųstis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) jega, atsirisau Wii jeeeee

didelis dekui uz gida :)

 

sveiki, turiu klausima :) atsirisau Wii, bet man kai kurie zaidimai nepasileidzia...

 

tiksliau, as atsidarau ta zaidima, bet kai pradeda loading teliko ekranas pasidaro juodas ir man tenka isjungti Wii.

 

zaidimas irasytas teisingai, nes as ji jau zaidus ne viena karta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) jega, atsirisau Wii jeeeee

didelis dekui uz gida :)

 

sveiki, turiu klausima :) atsirisau Wii, bet man kai kurie zaidimai nepasileidzia...

 

tiksliau, as atsidarau ta zaidima, bet kai pradeda loading teliko ekranas pasidaro juodas ir man tenka isjungti Wii.

 

zaidimas irasytas teisingai, nes as ji jau zaidus ne viena karta.

 

Pabandyk atsinaujint USB Loaderį. Jei nepadės tada pasieškok kokio IOS tie žaidimai reikalauja, jeigu nėra to IOS įrašyta tai parsisiųsk ir įsirašyk. Arba pasižiūrėk gal kokie fix'ai yra padaryti tiems žaidimams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, vakar bandžiau atsisirišti savo WII 4.3 E versijos, bet...nepavyko, esmė ta, kad turiu microSD kortelę, su SD kortelės adapteriu, įsirašiau į ją reikiamus failus pagal šį gidą, bet idėjus kortelę į WII nėra jokio laiško raudono su BOBMA :) tai gali būti dėl adaperio su microSD kortele? Ar neturėtų būti problemų dėl šio dalyko? Dėkui už atasakymus ir patarimus!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, vakar bandžiau atsisirišti savo WII 4.3 E versijos, bet...nepavyko, esmė ta, kad turiu microSD kortelę, su SD kortelės adapteriu, įsirašiau į ją reikiamus failus pagal šį gidą, bet idėjus kortelę į WII nėra jokio laiško raudono su BOBMA :) tai gali būti dėl adaperio su microSD kortele? Ar neturėtų būti problemų dėl šio dalyko? Dėkui už atasakymus ir patarimus!

 

Būdamas Wii Message Boarde perversk kelis puslapius, nes gali būt, kad tas raudonas laiškas bus ankstesniame lange.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esmė ta, kad praėjau per trejus metus tiek į priekį tiek atgal, bet jokio laiško nebuvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esmė ta, kad praėjau per trejus metus tiek į priekį tiek atgal, bet jokio laiško nebuvo.

 

Tuomet kas belieka, bandyk kitą kortelę

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kaip supratau failus reikia visus išekstraktuotus įkelti į SD, ten apie 6 failai ir 1 folderis taip ? :whistling: nepykit kad aš toks žalias dvi dienas dar tik kaip turiu wii :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki kas per problema jei paleidus USB Loader ismeta dvi eilutes:

 

[+] Error

 

Custom IOS 248 could not be loaded (ret = -4100)

 

[+] Error

 

Custom IOS 248 could not be loaded (ret = -4100)

Redagavo karolisvai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.