ghah

Perkame iš eBay

Rekomenduojami pranešimai

A. Pirma reikia atsidaryti paypal sąstaita taigi:

1. Atsidarome Paypal Sąskaitą (galite praleisti jei jau turite Paypal sąskaitą)

Kai tai padarėme galime "eiti" toliau.

 

B. Užsiregistruojame eBay

Duomenis veskit teisingai nes pagal juos atkeliaus siuntinys. viska padarę patikrinkite e-Mail ir patvirtinkite registraciją

C. Išsirenkite prekę ir spauskite Bid ( Buy Now) . Jei tai aukcionas reikes palaukt pora valandu ar dienų kol laimėsit. jei yra "Buy Now" galima iskart pirkt :D nelaukt kol baigis( bet kainuos šiek tiek daugiau ;) ) ;)

D. Kai jau laimėjote reikia sumokėti -tai padaryti turite per savaitę, jei nesumokėsit gausite neigiamą įvertinimą (Feedback)

sumokėti galite, eidami į My eBay ( toliau neatsimenu ;) , (veliau updatinsiu ;) )

toliau sekite instrukcijas :D ir sumokėkite ;)

 

ATRODO VISKAS :D

 

 

Beje perkant ebay svarbiausia atkreipti dėmesį į šiuos dalykus:

 

1. Ebay pardavėjo feedback kiekis. Labiausiai patarčiau pirkti iš power seller'ių, nes gausite paypal buyer protection.

2. Iš kokios šalies pardavėjas. Pirkti iš trečiųjų šalių piliečiais ir kiniečiais galima tik jei galima mokėti paypal ir pardavėjas yra power seller. Dažnai pasitaiko atvejų, kai kiniečiai gauna uk arba usa ebay accaunta, tačiau siuntimo šalis būna parašyta china arba honkg kong, į tai irgi atkreipkite dėmesį. USA piliečiai noriai siunčia į Lietuvą, tačiau rašo žymiai didesnę siuntimo kainą ir dažniausiai nesutinka sumažinti daikto vertės arba išsiųsti paketo kaip dovanos, dėl ko turėsite mokėti muitą jei prekės vertė didesnė nei 130LT. Uk piliečiai nenoriai siunčia į Lietuvą, nes jiems šalys už jūros - vieni apgavikai, jiem geriau savi. (Dažnas uk pardavėjų mastymas, jei jie ne power selleriai).

3. Jei pirkdami nematote tikros prekės nuotraukos, paprašykite jos pardavėjo.

4. UK/USA/DE piliečiai labai gerbia paypal taisykles, taigi jei rasite užrašą apie smulkų įbrėžimą, tai 90% ir bus smulkus. Na o pas kitus pardavėjus tai gali būti rimtas defektas.

5. Nepykite ant pardavėjų, jei jie rašo prekės kainą 1$, o siuntimo kaina prekės kainą viršija 50x ar 100x, jie tiesiog stengiasi išvengti ebay mokesčių.

6. Bidinti geriausia paskutinę minutę, naudojantis specialiomis programomis.

7. Atkreipkite dėmesį ar mokesčiai jau įskaičiuoti aukcijone, ar juos reikės pridėti prie galutinės sumos. Tai pagrinde liečia uk vat mokesčius.

8. Apytiksliai siuntimo laikai iš įvairių šalių:

Uk oro paštas - 5 darbo dienos.

USA oro paštas - ~1,5 savaitės

China oro paštas - ~2 savaitės

Siuntinys iš kinijos naudojantis TNT kurjerių bendrove - 2-3 darbo dienos

10-20kg siuntinys žemės transportu iš uk per kurjerius - 5 darbo dienos.

 

KOPIJUOTI BE SUTIKIMO DRAUDŽIAMA!!!

Copyright HeliX

Redagavo Impaler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a jo sita reikala aprasyk, jei nesunku, idomu. esu ziaurei apsileides ir niekaip nesusitvarkau reikalu su pirkimu is uzsienio ir ebay, o tikrai reiketu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai va sveiki pirkau viena dakta uz 30 svaru sumokejau, o pardavejas kaip i bala, 3 dienos nieko jis man neraso nei kad gavo pinigus nei kad issiunte nieko, as jam parasau tyli. ka daryt?. jis buvo power seller 99.5 reputacija per paskutini menesi 1 negative.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jei 1 (tiktais vienas) negative tai nieko nereiškia, koks žmogus nekantrus parašo ir tiek... Šiaip dabar gal visi užsiėmę, nes kalėdos, visi perka ir pan. tai palauk dar, jei neatrašys tai paypal prašyk pinigų..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas, gerai jau issiustas daiktas, tai va per ebay tikrai apsimoka pirkti, pries kelis metus memory sticka pirkau tai su atsiuntimu dvigubai pigiau isejo, dabar pirkau controleri ir fule, susitaupe virs 150lt, modelis - susitaupe 50 lt. :D taip kad paciam sprest..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu is ebay kai ka nusipirkti tad reikia uzsiregistruoti bet va beda :) ebay registracijoje kur reikia pazimeti savo sali nera lietuvos!!!tai kaip man dabar uzsiregistruoti? nes jei pazymesiu kita sali tai neten pristatys!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra Lietuva :) Kažkas keista... (Spausk "see all countries" :))

Redagavo VtV666

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va lietuva radau, bet dar klausimas jei man atsius i namus ar i miesto pasta tai man nereiks jokiu papildomu atsiuntimo mokesciu moketi?

Redagavo Domiuz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va lietuva radau, bet dar klausimas jei man atsius i namus ar i miesto pasta tai man nereiks jokiu papildomu atsiuntimo mokesciu moketi?

Labas. Nu jeigu tarkim tu is JAV ka nors brangaus pirksi, kaip sakykime sony PSP, tada tau gali lietuviai muitus uzdeti, o tai butu apie 22% nuo kainos PLIUS parsiuntimo kainos (18 PVM'as ir dar pora % uz kazka, tai man sake patys muitininkai). Tai va, nenustebk jeigu atsiimant paste ka nors teks damoketi koki 150 litu.

iki, graziu svenciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas. Nu jeigu tarkim tu is JAV ka nors brangaus pirksi, kaip sakykime sony PSP, tada tau gali lietuviai muitus uzdeti, o tai butu apie 22% nuo kainos PLIUS parsiuntimo kainos (18 PVM'as ir dar pora % uz kazka, tai man sake patys muitininkai). Tai va, nenustebk jeigu atsiimant paste ka nors teks damoketi koki 150 litu.

iki, graziu svenciu.

O jei noriu pirkti uz 20 doleriu?tai bus mokesciai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

UZ 20$ neturetu buti. IR seip ma natrodo ten jei kazka pardavejas suvelia, kad atseit kai pdovana siuncia, tu muitu nereikia... Ir seip is co.uk nei muitu nebus ir dazniau i lt siuncia....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu nusipirkti is ebay xbox 360 skina, uzsiregistravu paypal, bet kad padaryti viska iki galo praso kazkokio expanded number is kur ji gauti?Prasau atsakyti labai skubiai jei galite nes liko tik 45 min ir skino nebebus.

 

PS. sorry jei tema ne vietoje labai skubu!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet ar gali buti 100% kad ta preke gausi? :D

Na manau kad jei tiksliai nurodysi adresa ir visus duomenis tai tikrai turetum gauti!O gal as ir klystu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.