tadasas99

laptopas gadina kietus diskus

Rekomenduojami pranešimai

laptopu naudojuosi metus laiko, per ta laika jis sugadino 3 kietus diskus, pirmas laike apie pusmeti, kitas apie 3men paskutinis irgi panasiai, kame saknys? errorai pasireiskia lagu, galiausiai neleidzia os rasyti arba iraso bet krauna tik iki logotipo, greiciausiai bad sektoriai, bet per metus 3hdd kazkas itartina...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal tiesiog BAD LUCK ? Nesu girdejas kad pc itakoja gedima hdd ...

Redagavo exctis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokie hdd? Koks oS? Ir ar tikrai bad sector'iai ar čia aklas spėjimas? Bandei tuos hdd su kokio hdd recovery programom prikelti? Ar testuoti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kad bad sektoriai tai tikrai, os naudotos, pirma karta uzlikus hdd buvo win7, su antru naudojau linux ubuntu, paskutiniu metu win8, nemanau kad cia os itakoja, pirmaji hdd garantinis pakeite, antra netestavau o paskutini testavau, 328 bad sektoriai, bandziau recoverint nu ir kazkiek pagelbejo bet nzn ar ilgam, ir aisku tu bad sektoriu vel atsiras (eilini karta) nzn gal koki S.M.A.R.T isjungti bios updatint ar ka daryti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kad bad sektoriai tai tikrai, os naudotos, pirma karta uzlikus hdd buvo win7, su antru naudojau linux ubuntu, paskutiniu metu win8, nemanau kad cia os itakoja, pirmaji hdd garantinis pakeite, antra netestavau o paskutini testavau, 328 bad sektoriai, bandziau recoverint nu ir kazkiek pagelbejo bet nzn ar ilgam, ir aisku tu bad sektoriu vel atsiras (eilini karta) nzn gal koki S.M.A.R.T isjungti bios updatint ar ka daryti...

 

Pas mane irgi toks pat nešiojamas su win 7, bet neturiu jokiu problemų nuo pirkimo(pirkau prieš preitas kalėdas), bandyk atsinaujinti bios, o naujosi su win intel rapid storage technology programą? Beto visus driver'ius siuntėsi iš oficialios svetainės?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi toks pat nešiojamas su win 7, bet neturiu jokiu problemų nuo pirkimo(pirkau prieš preitas kalėdas), bandyk atsinaujinti bios, o naujosi su win intel rapid storage technology programą? Beto visus driver'ius siuntėsi iš oficialios svetainės?

 

draiveriai is "h2000" rapid storage nenaudoju, o kam man ji? as kazkaip perdaug nesigilindamas turiu tokia nuomone kad rapid ir raid tai hdd administravimo irankiai naudojami pvz jei du hdd i viena sujungti nori, ar cia as klystu, ar man reiktu rapid naudoti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laptopai disku negadina, del su gedusiu disku kaltas vartotojas.... maziau nesiok kompa, kai ijungtas ir kai isjungtas, nemetyk, netrankyk, netrankyk stalo ant kurio jis padetas, neisjunginek neperkrovinek palaikydamas ijungimo knopke, neistraukinek maitinimo laido kol kompas veikia (cia jei baterija visiskai nelaiko, arba jos nera) nespaudyk korpuso toje vietoje kur stovi hdd

Redagavo MaRiuS1117

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laptopai disku negadina, del su gedusiu disku kaltas vartotojas.... maziau nesiok kompa, kai ijungtas ir kai isjungtas, nemetyk, netrankyk, netrankyk stalo ant kurio jis padetas, neisjunginek neperkrovinek palaikydamas ijungimo knopke, neistraukinek maitinimo laido kol kompas veikia (cia jei baterija visiskai nelaiko, arba jos nera) nespaudyk korpuso toje vietoje kur stovi hdd

 

nu cia tai kaip pasakius, nu viskas aisku, db parekomenduokit kokia hdd recovery tool kuris atliktu darba greiciau nei per 30h

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keista.. o gal tau uztektu tik "Hard Disk Low Level Format Tool".

Redagavo ReiKaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamastyk ka tokio isirasydavai kaskart pakeites HDD, ta prasme programa, o gal koki isorini HDD ar USB rakta ar siaip koki DVD diska paleisdavai, nes yra toks virusiukas kuris gadina diskus ir galbut tu ji kazkur turi ir kaskart uzsikrieti... Cia tie patarimai, kad netrankyt stalo ant kurio laptopas, ar maitinimo neatjunkt ir pan. truputi juoka kelia, nes dabartiniai hardai gana gerai apsaugoti nuo fizinio streso. Turi labai jau nepasisekt, kad nuo smugio jis subiretu.. Ir tai, tokiu atveju greciau luztu kontroleris, nei kad bad sektoriu prisiveistu.

As naudoju Hard disk sentinel, ji stebi realiuoju laiku HDD bukle ir veda statistikas, bei kas gerai butu tavo atveju suzymi bad sectorius, i kuriuos poto nebesikreipia sistema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pamastyk ka tokio isirasydavai kaskart pakeites HDD, ta prasme programa, o gal koki isorini HDD ar USB rakta ar siaip koki DVD diska paleisdavai, nes yra toks virusiukas kuris gadina diskus ir galbut tu ji kazkur turi ir kaskart uzsikrieti... Cia tie patarimai, kad netrankyt stalo ant kurio laptopas, ar maitinimo neatjunkt ir pan. truputi juoka kelia, nes dabartiniai hardai gana gerai apsaugoti nuo fizinio streso. Turi labai jau nepasisekt, kad nuo smugio jis subiretu.. Ir tai, tokiu atveju greciau luztu kontroleris, nei kad bad sektoriu prisiveistu.

As naudoju Hard disk sentinel, ji stebi realiuoju laiku HDD bukle ir veda statistikas, bei kas gerai butu tavo atveju suzymi bad sectorius, i kuriuos poto nebesikreipia sistema.

 

isbandysiu...

 

sita programa as jau buvau bandes, su ja as skanavau kai paskutini karta uzluzo hdd, as ja leisdavau su windows live cd, bet jos testas praso 30h, su ja as tik 6% praskanaves, db ji rodo 179 bad sektorius , ir 1392 weak sektorius, ir hdd pazeidimas 9%, cia jau gal man reiketu ismesti hdd?

Redagavo tadasas99

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

isbandysiu...

 

sita programa as jau buvau bandes, su ja as skanavau kai paskutini karta uzluzo hdd, as ja leisdavau su windows live cd, bet jos testas praso 30h, su ja as tik 6% praskanaves, db ji rodo 179 bad sektorius , ir 1392 weak sektorius, ir hdd pazeidimas 9%, cia jau gal man reiketu ismesti hdd?

 

 

kokio modelio diskus deai i ta savo laptopa? ....jei su hirens boot cd neina pataisyt blogu sektoriu gali mest hdd velniop

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokio modelio diskus deai i ta savo laptopa? ....jei su hirens boot cd neina pataisyt blogu sektoriu gali mest hdd velniop

 

hiren's boot cd turi daug irankiu, kuri man naudot? modeli vakare pazesiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hiren's boot cd turi daug irankiu, kuri man naudot? modeli vakare pazesiu

 

as naudoju hda2 ar kazkaip pns, nuo 11 hb versijos pats pirmas hard disk tools meniu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as naudoju hda2 ar kazkaip pns, nuo 11 hb versijos pats pirmas hard disk tools meniu

 

 

nu bandziau tavo pasiulyta ji dirbo 3 vakarus nuo 5 iki 9val ir snd nuo 8 val ryto iki 7 val vakaro per ta laika patikrino ir istaise 7% disko ir dar kazka pridirbo diskas tapo "unreadable" pakeite skirsnio tipa teko perskaidyti su fdisk formatuoti ir rasyti win, nu kazkaip nekokia perspaktyva, gal yra kokiu windows bad sector repair program, ta prasme kad galeciau naudotis kompu kol ji dirba?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.