mantukis5000

Windowsų nesamonės

Rekomenduojami pranešimai

Toks jausmas, kad čia jis tik trolina ir rašinėja nesąmonės. Sukūrė tris tema, kai galėjo sukurt tik vieną, seniau savo sukurtoj temoj atsakinėja pats sau ir rašo, kad ne sau.

 

Mods, do your job. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pvz. hhd-reikia

cpu-reikia

Eilinis trolis, ką ir besakyti... Modai, dėkit įspėjimų ar bananą sušelpkit jam.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš čia šiek tiek nekabinu kame toks šumas. Aš ne kompiuteristas, per daug nenusimanau, bet kiek supratau klausimas yra kurias kompo detales pakeitus kitomis reikalaujamas win'ų reinstall'as. Aišku aš nenusimanau, win'ai tik hdd guli, bet ar turi sistemiškai ką bendro su kokia motinine ar dar kuo, kad win'ų darbas sutriktų pakeitus detales nežinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš čia šiek tiek nekabinu kame toks šumas. Aš ne kompiuteristas, per daug nenusimanau, bet kiek supratau klausimas yra kurias kompo detales pakeitus kitomis reikalaujamas win'ų reinstall'as. Aišku aš nenusimanau, win'ai tik hdd guli, bet ar turi sistemiškai ką bendro su kokia motinine ar dar kuo, kad win'ų darbas sutriktų pakeitus detales nežinau.

 

 idek tapati hdd i kita kompa ir win darbas sutriks, nesakau kad neveiks bet sutriks, jei nelb gaudaisi tai kad butu aiskiau galiu pasakyti kad win prisitaiko prie kiekvieno kompo ir jo komponentu, idetus i kita kompa ar pakeitus kuria detale win bandys prie jos prisitaikyt (ieskoti draiveriu kad zinotu kaip tas komponentas veikia) jei win tures draiverius tai tas sutrikimas pasireiks ilgesniu krovimusi galbut paprasys persikrauti, jei netures draiveriu tai kazkas (ka pakeitei) neveiks.

 o atsakant autoriui (nzn ar verta) 

  reikes rasyti win8 (ta prasme bus butina) tik tuo atveju idesi komponenta kurio senesnes win versijos nepalaiko, t.y. jei tavo idetam komponentui nera draiveriu ant senesniu win tik win8 (siandien dienai abejoju ar butu tokia situacija)

 

 ir chaliavu patarimas: formuluok klausimus taip kad ne tik tu bet ir as suprasciau ko tu nori paklausti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viena kart ekspermentavau su savo pc. krc is savo pc isemiau hdd ir idejau kita hdd su win xp , tai nepasileido operacine sistema isvis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viena kart ekspermentavau su savo pc. krc is savo pc isemiau hdd ir idejau kita hdd su win xp , tai nepasileido operacine sistema isvis

 

 ziurint kaip ka darei, gali sistema nepasileisti, bet niuancu ne vienas, nors labiausiai tiketina kad sistema uzlenke vienas is kompo komponentu nesuderinamu su winxp arba tiesiog win palyginus nestabili sistema, jei seniai irasyti win, ilga laika naudoti gal seip klaidu pilni ir uzlinkdavo ant draiveriu paieskos.

 as pirkausi kompui hdd, naudota, jame yra idiegti win7, as isirasiau linux ir taip naudojuosi jau koki metai gal daugiau, o win kartais dar pasijungiu, nu nzn ar klaidu kruva, ar draiveriu nebuvimas (nenededu as ju) bet "normal boot" uzsikrauna tik kartais, dazniausiai prireikia safe mode, nors as tikrai zinau kad mano kompas su win7 pilnai suderinamas, rasyciau per nauja viskas veiktu gerai, bet zinant windows charakteri tas geras veikimas testusi koki gera menesi paskui kaip automobilis pries kalna, kuo toliau tuo sunkiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.