sekas

Kaip manot ar xbox 360 dar ilgai gyvuos?

Rekomenduojami pranešimai

Na sveiki playmanai noriu suzinoti jusu nuomone ar dar kurs kokius nors naujus zaidimus ant xbox 360, ar tik kokia nba ir fifa?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar pora metu gaus tas x360 normaliu nauju zaidimu,exclusivu tai jau vargu,bet multiplatformos tai tikrai,na o po to jau ko gero tik nba ir fifa beliks....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nauju zaidimu sarasa zinai manau , tai kiek ju iseis ant x360 dar ? be MGS5 tai kazkaip nezinau daugiau . tai manau jau senai atsakytas klausimas. o gyvuos tiek kiek juo zaisi. mano jau beveik negyvuoja  :npoker:  normalus dalykas kad nekurs jam zaidimu. the end. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ms jau sake, kad iki 2016 bus nauji zaidimai. toliau jau priklauso nuo kureju

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na kazkokie indie gal ir bus. daugiau nieko. maza ka jie sake. juk zinom visus naujus paskelbtus zaidimus. plius nauji zaidimu engine tiesiog niekaip neitu ant senu konsoliu. ir neis.


ai pamirsau kad naujas Tomb Raider dar bus  :god:  na tai cia jis su MGS5 . dar bus lego jurasic world,dar keli lego zaidimai, game of thrones. bet lost atsilikusia Tomb Raider versija kazi ar kas nores . 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvuoja ir gyvuos. Antrine zaidimu ir konsoliu rinka iki ~2018 bus gyva 4sure. Paziurekit kada PS2 pradejo merdeti: 3-4 metai nuo ps3 isleidimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siems metams tai dar sociai zaidimu http://www.ign.com/games/upcoming/xbox-360?filter=top ,kitiems metams manau bus ne ka maziau,visgi ziauriai populiari konsole visame pasaulyje ir cia manau tikrai bus tokia pati situacij kaip su PS2,3-4 metai po naujos kartos pasirodymo yra dar kaveikti :)

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar kokius 3-is metus tikrai bus žaidimų, kažką esu skaitęs, kad ant 360 dar bus tų žaidimų iki 2020m. Aišku mažesniais srautais, o dar žinant, kad M$ išleis support'a 2TB HDD

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

MS didelius pinigus gauna is xbox live kuri zmones perka x360 konsolei,didele zaideju baze ,taip kad konsole tikrai dar laikysis ir tu zaidimu jei bus. Mano galva ir kai kuriu analitiku ,kur skaiciau,gali gyvuot ilgiau nei ps3,del xbox live prenumeratos MS tikrai greit is rinkos jos neisims.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau, kad jau XBOX360 atėjo galas. Dar gal laikysis iki 2016 metų ar ilgiau, bet vis tiek... Gi išėjo naujos konsolės ir visi kiti jomis susidomėję.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@ŽilvisSony, čia tiesa, bet dauguma neišgsli isigyti ir laukia kol bus xo pigesnis ar ps4. XO vasarą gsus W10 ir tada hakeriai imsis darbo su nulaužimu, aš pats laukiu kokio ps4 ar xo bundle su w3 nors steam versija pirkau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas is to xbox live , jei jau nauju zaidimu nebus. Nebent lost ta pati per ta pati. Mire jau gera pusmeti. dar su mgs5 bus paskutinis pasispardymas. O kol kas gta5 lost galima online. Bet tik tiek. Ps3 man gyvuos dar iki GT7.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne x360 mires, o XBONE dar negimes :)

Redagavo Impaler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.