Jeisonas

PS2 LCD ekranas

Rekomenduojami pranešimai

Uzmaciau toki prieda prie slimo

Joytech 8" LCD for the PS2 slim

 

tekainuoja 25eurus. Tai va gal kas is playmanu esat turejas ar turit? Idomu kaip vaizdo kokybe ir prie kokio butent modelio pajungti galima. Nes pagalvojau visai portabilus variantas gautusi, nes PS2 zaidimai ant siuolaikiniu dideliu televizoriu prastai atrodo, o jungti prie seno CRT televizoriaus tai labai jau gremezdiska konstrukcija gaunasi. 

 

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Uzmaciau toki prieda prie slimo

Joytech 8" LCD for the PS2 slim

 

tekainuoja 25eurus. Tai va gal kas is playmanu esat turejas ar turit? Idomu kaip vaizdo kokybe ir prie kokio butent modelio pajungti galima. Nes pagalvojau visai portabilus variantas gautusi, nes PS2 zaidimai ant siuolaikiniu dideliu televizoriu prastai atrodo, o jungti prie seno CRT televizoriaus tai labai jau gremezdiska konstrukcija gaunasi. 

 

Gal ir geras variantas, bet būna žaidimų kurie turi daugiau teksto, arba tiesiog reikia didesnio ekrano, kad patogiau žaisti.

Ps. kiek suprantu jisai yra 640x480, jeigu palaiko dar progressive scan tada PAL ps2 užteks jo, bet jeigu norėtum 1080p žaidimus pažaisti kurių yra tik keliatas, tai nelabai gautusi ant jo.

Pps. Gali nusipirkti upscaler'į jeigu nori pajungti senesnes konsolės prie šiuolaikinio tv. Tai gali labai padėti, aišku imk kokybišką, o ne pati pigiausia.

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir geras variantas, bet būna žaidimų kurie turi daugiau teksto, arba tiesiog reikia didesnio ekrano, kad patogiau žaisti.

Ps. kiek suprantu jisai yra 640x480, jeigu palaiko dar progressive scan tada PAL ps2 užteks jo, bet jeigu norėtum 1080p žaidimus pažaisti kurių yra tik keliatas, tai nelabai gautusi ant jo.

Pps. Gali nusipirkti upscaler'į jeigu nori pajungti senesnes konsolės prie šiuolaikinio tv. Tai gali labai padėti, aišku imk kokybišką, o ne pati pigiausia.

Ne jis specialiai skirtas PS2 slim, gaila neradau tinkamos foto ikelti. Ten tikrai nebus FullHD, bet jos ir nereikia, tagu tik native PS2 rezoliucija palaiko ir tiek. O upscaleriu reiks pasidometi, kazkaip nesu girdejas apie toki dalyka. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne jis specialiai skirtas PS2 slim, gaila neradau tinkamos foto ikelti. Ten tikrai nebus FullHD, bet jos ir nereikia, tagu tik native PS2 rezoliucija palaiko ir tiek. O upscaleriu reiks pasidometi, kazkaip nesu girdejas apie toki dalyka. 

Upscaleriai labai brangiai kainuoja, apsimoka jei CRT televizoriaus neturi ir daug žaidi retro. Nežinau ar apsimoka vien dėl ps2 pirkti nes rezultatas nebus ant tiek geras, bet dėl ps1 ir senesnių (240p) tai labai apsimoka, nors šiuos atveju rekomenduočiau tiesiog Raspberry Pi su retropie. Biudžetinis variantas, o rezultatas super.

http://retrogaming.hazard-city.de/ - pasiskaitymui. Xrgb mini daba populiariausias variantas..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Upscaleriai labai brangiai kainuoja, apsimoka jei CRT televizoriaus neturi ir daug žaidi retro. Nežinau ar apsimoka vien dėl ps2 pirkti nes rezultatas nebus ant tiek geras, bet dėl ps1 ir senesnių (240p) tai labai apsimoka, nors šiuos atveju rekomenduočiau tiesiog Raspberry Pi su retropie. Biudžetinis variantas, o rezultatas super.

http://retrogaming.hazard-city.de/ - pasiskaitymui. Xrgb mini daba populiariausias variantas..

 

Prie to pačio

https://www.youtube.com/watch?v=43dzrCAfU3A

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Upscaleriai labai brangiai kainuoja, apsimoka jei CRT televizoriaus neturi ir daug žaidi retro. Nežinau ar apsimoka vien dėl ps2 pirkti nes rezultatas nebus ant tiek geras, bet dėl ps1 ir senesnių (240p) tai labai apsimoka, nors šiuos atveju rekomenduočiau tiesiog Raspberry Pi su retropie. Biudžetinis variantas, o rezultatas super.

http://retrogaming.hazard-city.de/ - pasiskaitymui. Xrgb mini daba populiariausias variantas..

Jo tikrai sudomino mane tie upscaleriai. As galvojau kad pas mane seip blogai ant didelio TV rodo nes per didelis, o ce pasirodo pas visus ta problema ir visai ne dydije. Tas Retro Pie tai kiek paskaiciau naudojamas kaip konsoliu emuletorius, tai tas variantas nelabai man tinka o va upscaleriai visai kitas reikalas. Visi ta Xrgb mini giria, bet rast sunku reiktu tiesiai is Japonijos siustis. Idomu butu kur nors gyvai pamatyt ant kiek vaizdas pasikeicia. O kolkas tai PS2 prie mazo CRT prijungtas. Vaizdas atrodo puikiai tiek kad mazas labai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo tikrai sudomino mane tie upscaleriai. As galvojau kad pas mane seip blogai ant didelio TV rodo nes per didelis, o ce pasirodo pas visus ta problema ir visai ne dydije. Tas Retro Pie tai kiek paskaiciau naudojamas kaip konsoliu emuletorius, tai tas variantas nelabai man tinka o va upscaleriai visai kitas reikalas. Visi ta Xrgb mini giria, bet rast sunku reiktu tiesiai is Japonijos siustis. Idomu butu kur nors gyvai pamatyt ant kiek vaizdas pasikeicia. O kolkas tai PS2 prie mazo CRT prijungtas. Vaizdas atrodo puikiai tiek kad mazas labai.

 

https://www.youtube.com/ - ištryniau.. :)

 

Padariau labai nekokybišką video, nežinau ar ką nors pamatysi, bet pirma pusė su xrgb mini, kita pusė su tiesiai į televizorių. Man skirtumas jaučiasi smarkiai, bet čia dar RGB laidas, kompozitas dar šūdiniau turėtų būti tiesiai į teliką. Labai nekokybišką..

Didesnis CRT man atrodo pigesnė investicija būtų..

Redagavo Skirie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

https://www.youtube.com/watch?v=taeJi1WgR2I

 

Padariau labai nekokybišką video, nežinau ar ką nors pamatysi, bet pirma pusė su xrgb mini, kita pusė su tiesiai į televizorių. Man skirtumas jaučiasi smarkiai, bet čia dar RGB laidas, kompozitas dar šūdiniau turėtų būti tiesiai į teliką. Labai nekokybišką..

Didesnis CRT man atrodo pigesnė investicija būtų..

Pirma puse lygtais geriau atrodo, labai sunku pasakyti. 

as ziurejau sita

tai man graziai atrodo, jei pas tave xrgb mini tai ten su nustatymais labai daug zaist galima. Idomu kaip su dideliu scanlinu atrodo. Reiktu man dar padoraus laido pasibandyt, nes dabar taip islieta viskas pikselis koki dasimt kartu padidintas. Rytoi padarysiu nuotrauka kaip atrodo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as jungdavau pamenu prie pc moniko CRT per VGA box toki. kinieciu dezes bet visai gerai atlieka tai kam skirtos. pajungi per viena ar 3 tulpes ir po to is jo per vga i monika. vaizdas pamenu buvo labai geras is ryskus pajungus per componenta.

 

tipo tokie

 

XCM_1080p_Mega_Cool_VGA_Box_2.jpg


kazkaip manau kad geriausias variantas pasijungt ps2 butu cia , kad ir prie pc moniko ar net prie laptopo pvz. ar hdtv butu galima irgi.

 

tie ps2 LCD ekranai visai nieko turetu but nes mazas ekranas tai viskas detaliau nei didesniam.

 

joytech-8-digital-lcd-monitor-for-pstwo-

 

ant fatu mazesni isvis buvo gaminami

 

310001581.jpg

ir siaip pasijungia ir tas PS1 LCD ekranas prie PS2

 

psonelcd_front.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Pirma puse lygtais geriau atrodo, labai sunku pasakyti. 

as ziurejau sita

tai man graziai atrodo, jei pas tave xrgb mini tai ten su nustatymais labai daug zaist galima. Idomu kaip su dideliu scanlinu atrodo. Reiktu man dar padoraus laido pasibandyt, nes dabar taip islieta viskas pikselis koki dasimt kartu padidintas. Rytoi padarysiu nuotrauka kaip atrodo.

 

Video prastas buvo, gyvai geriau atrodo ant xrgb. Paprastai spalvos neryškios ir daugiau išblukęs. Tavo video nėra geriausias variantas lyginti, nes 2d vaizdus xrgb puikiai apdoroja, 3d ne idealiai. Man atrodo emuliatorius ar ti hd loaderis, kuris gali 480p padaryti gal net geriau būtų, bet žaidžiant originalius žaidimus per teliką, man yra geriau. Bet klausimas ar dėl ps2 verta pirkti xrgb mini. Rytoj jei rasiu laiko pabandysiu normalesnį video padaryti ne su mobiliu ir galėsiu scanlines uždėti. Šiaip daug žaidžiant 240p žaidimus ant originalių konsolių, xrgb yra pasaka, tikrai apsimoka. Vien dėl ps2.. nežinau. 

Išties aš ir akies geros neturiu, kai paskaitau kaip ti kiti su nustatymais žaidžia, kiekvieną pikselį gaudo, aš to nematau :)

 

Mm:

Pabandžiau įrašyti truputį padoriau, bet televizorių filmuoti nėra geriausia išeitis, nieko gero nesigavo, o kitų galimybių neturiu tai tiekis tos :)

Redagavo Skirie

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.