shepherd

Žaidimų dėžutės

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, ištiko tokia problema, kad pašte sulaužė žaidimo dėžute, gal kas žino kur būtų galima nusipirkt naują tokią pačią? Baituke ir Elektromarkte ieškojau, neturėjo. Internete irgi indentiškų neradau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ištiko tokia problema, kad pašte sulaužė žaidimo dėžute, gal kas žino kur būtų galima nusipirkt naują tokią pačią? Baituke ir Elektromarkte ieškojau, neturėjo. Internete irgi indentiškų neradau.

O kokiai sistemai dezute buvo? Nusipirk koki pigu zaidima ir pakeisi, tik jei koks PS4 tai pigiausias naudotas zaidimas gal apie 5EUR bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@CerberusLT jei ten koks kampas sulaužitas net nesivarginčiau, nebent ten sutrintas būtų, tada jo, kiek esu gavęs su kampais sulaužitais ir nieko

Jei paskui parduodu tai paėmu dėžutę nuo br filmo ir viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar klausimas ar tau originalios dezutes reikia, nors PS4 dezutes jokiu specialu logotipu su PS zenklu neturi, tai realiai tiktu bet kokia tik splava reiktu atitaikyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panaši problema ir man pasitaikė. Neišpakuotas, išimtas iš siuntinio voko, tokios būklės. Į kur kreiptis, ar į paštą, ar į pardavėją?

UlsZzmz.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panaši problema ir man pasitaikė. Neišpakuotas, išimtas iš siuntinio voko, tokios būklės. Į kur kreiptis, ar į paštą, ar į pardavėją?

UlsZzmz.jpg

Pardavejui seip jau jokio tikslo det sugadinta preke, greiciausiai transportuojant sulauze, o ant voko ar dezes jokiu smurto zymiu? Pardavejui galima pareiksti priekaista nebent tik del prasto supakavimo, man vieninte3lis luzes diskas buvo ne i bubble voka idetas.

Redagavo Jeisonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pardavejui seip jau jokio tikslo det sugadinta preke, greiciausiai transportuojant sulauze, o ant voko ar dezes jokiu smurto zymiu? Pardavejui galima pareiksti priekaista nebent tik del prasto supakavimo, man vieninte3lis luzes diskas buvo ne i bubble voka idetas.

Ko gero transportuojant, vienoj vietoj šiek tiek įplėštas vokas buvo. Buvo įdėtas į standartinį vokelį. Greičiausiai siuntimo metu lūžo, o pardavėjas sugrąžino pinigus už siuntimą. Manau, užteks tik dėžutę pasikeist

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.