Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Ka megstat pagerti ?

- - - - -

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

Altec128
Mano pranešimai  

Altec128
  • Nariai
  • XBL vardas:Altecas128
  • Steam ID:Altec128
  • Origin ID:Altecas

Kai atsiranda noras tai isgeriu kokia viena skarba alaus ir vel koki menesiuka net nero noro alko gert. Realiai lb retai kada isgeriu

• CerberusLT tai mėgsta
Nuotrauka

Oligarchas
Mano pranešimai  

Oligarchas

Tony Montana

• Nariai
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360
  • PSN vardas:Oligarchas_
  • XBL vardas:Oligarchas_
  • Steam ID:Oligarchas_
  • Origin ID:Oligarchas_

Whisky,romas arba brendis. 

Ir kaip be ko alus ir sidras :)

Nuotrauka Nuotrauka

Impaler
Mano pranešimai  

Impaler

King of PlayManija

•  Administratorius
  • Turi:PS3, PS2, PS1, PSP, XBOX 360
  • PSN vardas:ImpalerPLM
  • XBL vardas:Impaler PLM
  • Steam ID:TheImpalerion
  • Origin ID:ImpalerPLM

Man irgi patinka kartas nuo karto kažko pagurkšnot. :D

Jei kalbam apie alų, tai dažniausiai geriu pilstomą nefiltruotą Vilniaus alų, jeigu buteliai - tada Senojo Vilniaus arba Utenos mėlynas (kažkodėl patinka nors tu ką). Jei kavinėse, patinka Leffe tamsus bei retkarčiais Grimbergen tamsus (padauginus pagirios gan sunkios nuo jo būti gali). Jeigu būnu užsieny, tai stengiuosi ieškoti Leffe tamsaus arba ruby skardinėse.

Iš kokteilių tai #1 yra džinas su toniku. Jei darausi pats perku Tanqueray su Schweppes tonic water + citrina + nemažai ledo, kad būtų kuo šalčiau.  :omg: 

#2 Cuba Libre - coca cola su romu.

Iš stipriųjų tik brendis + cola. Dažniausiai Torres 10. P.S. Alitos brendis worst ever. :no:

Ko tikrai nemėgstu - degtinė ir viskis, tikrai ne mano gėrimai nors tu ką. :gtfo:

Nuotrauka

Jogurtas9
Mano pranešimai  

Jogurtas9
  • Naujokai

Kalbant apie paprastus gėrimus, tai pripažįstu tik alų ir tik Volfą Engelman :) Kitų kažkaip net iš principo dabar nebemėgstu, o Volfo tai net nealkoholinus skanus man. Kalbant apie mandresnius drinkus, tai silpnybę nuo mažens jaučiu bloody mary. Vat čia recepčiukas kolkas geriausias kokį esu radęs https://www.esquire....dy-mary-recipe/ Ypač gerai man tinka tos alyvogės ir agurkėlis prie drinko :) Tai jeigu alkanas esu pats tas tokį kokteiliuką įšaut :) O šiaip jeigu pasisėdėjimas su draugais - tai tada tik viskis. Anksčiau buvo mano galva reklamos išplauta ir girdėjau tik vieną viskį, kuris realiai net nėra viskis - Jack danielsą. Bet gerai kad prie namų vynoteka atsidarė, tai atsirado proga išbandyti ir kitus normalius viskius, kurių ir kaina gerokai mažesnė negu Jacko. Tai buvo visai malonu sužinoti, kad viskiai neprasideda ir neužsibaigia vien tik JackDanielsu :) Pasirodo egzistuoja platus ir dar neištyrinėtas viskių pasaulis - https://www.vynoteka...amai-ji-ragauti :)

paseles
Mano pranešimai  

paseles
  • Nariai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS Vita
  • PSN vardas:mindaugelis
  • Steam ID:zuikis525

tik alaus megejas svyturio extra-kalnapilis

mindaugelis.png

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

brendi su cola , fanta, sprite galima ir sultim.  gerai gaunas ir laipsniu kazkiek lieka. ar kazka kita vietoj brendzio kas nemaziau 35

Lenovo Y520 / i7 / 16gb / gtx 1060 6GB / PS4 Pro / PS3 slim / X360 / xiaomi redmi note7/ Teclast X98 Pro<p>

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • Turi:PS4
  • PSN vardas:BemsasLT
  • XBL vardas:BemsasLT

Na šiaip niekada nemėgau juodos kavos, bet dabar kiekviena ryta geriu dažnai su pienu, bet jei reikia greito atibudimo be pieno geriu.

lempa
Mano pranešimai  

lempa
  • Naujokai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, XBOX 360, N64
  • PSN vardas:lempa112

• ButasJ ir CerberusLT tai mėgsta

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   farming simulator 2019 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   Spintires Mudrunner mods  •   fs19 mods  •   PC Save Game   •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming simulator 19 mods   •   ets2 mods   •   Snowrunner mods   •   Farming Simulator 19 Mods  •   Minecraft Dungeons mods