Įvairios programos

Įvairios programos skirtos asmeniniams kompiuteriams.

10 failų

 1. DAEMON Tools Pro Advanced 5.1.0.333

  DAEMON Tools – programa, emuliuojanti virtualų CD/DVD-ROM įrenginį. Ja galima peržiūrėti ir panaudoti CD/DVD atvaizdų (mds, b5t, b6t, bwt, bwt, ccd, cue, isz, nrg, pdi, cdi, iso) turinį, tarsi jie būtų kompaktinis diskas, įdėtas į diskų įrenginį. Programa taip pat turi apsaugotų nuo kopijavimo kompaktinių diskų apsaugų emuliacijas, su kuriomis galima paleisti kai kuriuos kompiuterinius žaidimus, bei kitokį turinį apsaugotą su safedisc, securom, laserlock, RMPS apsaugomis.

  23 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta

 2. eXtreme Games Manager 1.0.3.8

  eXtreme Games Manager – programa, kuri padeda patogiai kataloguoti turimą žaidimų kolekciją.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 3. Game Collector 4.0.2

  Game Collector – programa, kuri padeda patogiai kataloguoti turimą žaidimų kolekciją.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 4. IsoBuster 2.8.5.0

  IsoBuster – apdovanojimus pelniusi programa, kuri specializuojasi duomenų atstatyme iš CD, DVD ir Blue-ray (BD, HD DVD). Programa palaiko visus formatus: CD / DVD / BD / HD DVD.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 5. PowerISO 5.0

  PowerISO skirta virtualių diskų kūrimui, redagavimui, ekstraktavimui, konvertavimui, suspaudimui, atkodavimui ir įdėjimui į virtualius CD/DVD įrenginius (mount). PowerISO yra viena iš galingiausių virtualių diskų programų, jai netrūksta nei funkcionalumo, nei patogumo ir greitumo. Turbūt didžiausias programos privalumas yra tas, kad visus suderinamus failus ji atidaro be jokio ekstraktavimo, tiesiog įdeda virtualų kompaktą į virtualų optinį įrenginį.

  4 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Patalpinta

 6. PowerStrip 3.9 Build 712

  PowerStrip – programa turinti šimtus nustatymų Jūsų vaizdo plokštei. Viena pagrindinių funkcijų yra ekrano šviesumo bei kontrasto reguliavimas, padeda žaidimuose pašviesinti tamsias vietas.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 7. Total Commander 7.57a

  Total Commander – puikus bylų menedžeris, kurio pagalba galėsite trinti, kopijuoti ir kitaip tvarkyti bylas ir katalogus.
  Tai ne tik bylų tvarkyklė, programa gali dirbti kaip archyvatorius suspaudžiantis ir išskleidžiantis bylas (supranta ZIP, ARJ, LZH, TAR, GZ, CAB, RAR ir ACE plėtinius). Taip pat Total Commander galima naudoti ir kaip FTP klientą, kuris turi galimybę sustabdyti ir pratęsti failų siuntimą vėliau.
  Total Commander gali atstoti net tris programas: įprastą Windows explorer, archyvatorių (supranta visus pagrindinius archyvų formatus ir gali suglaudinti bylas *.zip formatu), FTP menedžerį.

  2 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta

 8. UltraISO 9.5.2.2836 PE

  UltraISO – galinga programa, skirta darbui su kompaktinių diskų (CD ir DVD) bei diskečių atvaizdais. Supranta ir gali redaguoti bei konvertuoti praktiškai bet kuria specializuota programa sukurtus atvaizdus. Dirba su užkraunamais diskais (bootable CD), tikrina klaidas, išskleidžia atvaizdų failus ir kt. Supranta sekančius atvaizdų formatus:(*.BWI/*.BWT), CDSpace (*.LCD), CDRWin (*.BIN/*.CUE), CloneCD (*.IMG/*.CCD), DiscJuggler (*.CDI), Duplicator (*.TAO/*.DAO), Easy CD Creator(*.CIF), Fantom CD (*.MDF/*.MDS), Farstone Virtual Drive (*.VCD), Gear (*.p01/*.md1/*.xa), Instant Copy (*.pdi), Nero - Burning ROM (*.NRG), Noum Vapor CDROM (*.VaporCD), NTI CD-Maker (*.NCD), Prassi (*.GCD/*.GI), VCDROM Extension (*.FCD), Virtual CD (*.VC4/ *.000), Virtuo CD Manager (*.VDI), WinOnCD (*.C2D) ir kt.
  Tikriausiai yra tekę parsisiūsti failą su galūne *.iso arba *.bin ir jūs nežinojote ką su juo daryti. Taigi jums pravers UltraISO, kurio pagalba galėsite išarchyvuoti tokius failus, įrašyti juos į CD arba keisti jų turinį.

  20 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 9. WinHex 16.3 SR-3

  WinHex – galingas HEX redaktorius.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 10. XVI32

  XVI32 – nemokamas HEX redaktorius.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta