Žaidimų save'ų įrankiai

PlayStation 2 žaidimų save'ų įrankiai skirti asmeniniam kompiuteriui.

2 failai

 1. PS2 Save Builder 0.8x

  PS2 Save Builder – pati geriausia PS2 save'ų programa palaikanti daug PS2 save'ų tipų - Action Replay MAX, CodeBreaker, nPort, XPort, Sharkport ir dar daugiau.
  Su šia programa galėsite konvertuoti save'ų formatus, juos redaguoti (pvz. pakeisti save'o regioną - tarkime, Jūs turite žaidimą PAL regiono, o parsisiunti save'ą NTSC regiono žaidimui, tai šios programos pagalba galėsite jį paversti PAL žaidimo regiono save'u) ir atlikti daug kitų funkcijų.
  Tikrai nuostabi programėlė!

  8 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta

 2. PS2 Save Converter 0.030

  PS2 Save Converter yra PlayStation 2 save'ų konvertavimo programa palaikanti XPort ir Memory Linker formatus, beje pastarojo (Memory Linker) nepalaiko PS2 Save Builder v0.8x programa. Trumpai tariant tarpusavyje konvertuoja iš XPS į PSU ir atvirkščiai iš PSU į XPS.
  Šiaip aš net nedėčiau šios programos, bet dėl esančio palaikymo Memory Linker formatui esu priverstas tai padaryti. Kuo tas Memory Linker formatas toks ypatingas? Memory Linker formatas yra uLaunchELF programos formatas, kai yra kopijuojami PlayStation 2 save'ai iš arba į atminties kortelę ar USB šios programos pagalba. Ir atminkite, kad Memory Linker formatu užkoduoto save'o galūnė yra PSU, o ne ML!

  3 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta