Įvairūs įrankiai

Įvairūs įrankiai, veikiantys PlayStation 2 konsoleje arba asmeniniame kompiuteryje.

10 failų

 1. ESR Disc Patcher 0.24a

  ESR Disc Patcher yra programa skirta patch'inti PlayStation 2 žaidimų ISO/BIN atvaizdams, kad įsirašius jie veiktų su ESR bei FreeMCBoot atrišimu.
  ESR Disc Patcher veikia tik su DVD formato žaidimais. Jei žaidimas yra CD formato, tada jį reikia paversti į DVD formato žaidimą.
  Jei turimas žaidimas yra DVD-9 formato (dvisluoksnis DVD), tai pirma reikia žaidimo atvaizdą patch'inti su Toxic DualLayer Patcher programa, o tada su ESR Disc Patcher.
  Norite atsirišti savo PlayStation 2 konsolę naudojant atminties kortelę ir nepažeidžiant garantijos? Skaitykite čia.

  101 parsisiuntimas

  0 komentarų

  Atnaujinta

 2. Toxic DualLayer Patcher 1.0

  Toxic DualLayer Patcher programėlė yra skirta DVD-9 formato žaidimų atvaizdų patch'inimui, kad veiktų perrašyti DVD-9 formato žaidimai.
  Dažnai perkopijuoti DVD-9 formato žaidimai neveikia, dėl problemų nuskaitant antrajį sluoksnį. Taip būna dėl to, kad duomenų formatas įrašytame dvisluoksniame diske yra kitoks nei "štampuotuose" (originaliuose) diskuose.
  Naudojimas yra labai paprastas, tereikia paleidus programėlę pasirinkti savo norimo persirašyti žaidimo atvaizdą (.ISO, .GI, .MDS) ir paprasčiausiai jį patch'inti. Procedūra yra greita ir neskausminga. Tada tiesiog įrašykite žaidimo atvaizdą su mėgstama diskų įrašymo programa ir žaiskite.
  Trumpai apie DVD-9 formatą. Tai yra dvisluoksnis DVD. Duomenų talpa siekia 8+ GB. Bene garsiausi žaidimai esantys DVD-9 formatu yra Gran Turismo 4, God of War 1 ir 2 bei Rogue Galaxy. Pilną DVD-9 formato žaidimų sąrašą rasite čia.

  18 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 3. ADXUtil 2.3.1

  ADXUtil – paprasta programa galinti "ištraukti" audio failus iš PlayStation 2 žaidimų ASF archyvų ir išsaugoti juos WAV formatu. Atminkite, kad ne iš kievieno žaidimo įmanoma "ištraukti" audio failus.

  2 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Patalpinta

 4. cdgenPS2 3.0

  CDGENPS2 v3.0 palaiko CD atvaizdų kūrimą CDX formatu (vienas takelis (track) ir pilna talpa) ir UMCDR (du takeliai ir neoficialus palaikymas) su kontroline suma, veikia puikiai.
  ISO formatas senesnėse versijose kurdavo sugadintus CD atvaizdus. Dabar jis veikia. Veikia ir kiti formatai.
  CDGENPS2 v3.0 palaiko convertavimą iš ISO į CDX ar UMCDR formatus.
  Patarimas: Root aplanke naudokite tik vardus 8+3 (ISO1). 31 simbolių vardai nėra suderinami su PlayStation 2 failų sistema.

  5 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta

 5. Dummy DVD movie

  DVD video disko atvaizdo imitacija skirta naudoti kartu su SMS Media Player.

  7 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta

 6. PlayStation 2 EyeToy driver

  PlayStation 2 EyeToy tvarkyklė skirta prijungimui prie asmeninio kompiuterio, kuriame yra įdiegta Windows operacinė sistema.

  4 parsisiuntimai

  1 komentaras

  Atnaujinta

 7. PS2 NTSC to PAL video mode changer with Y-fix 1.12

  Programa, skirta pakeisti PS2 žaidimo regioną iš NTSC į PAL. Turi Y-Fix'ą. Gali sukurti PAL / NTSC regiono pasirinkimą. Išsamią informaciją anglų kalba apie programą, žaidimų suderinamumo sąrašą bei naudojimosi instrukcijas rasite archyve, kartu su programa.

  28 parsisiuntimai

  8 komentarai

  Atnaujinta

 8. PS2 PAL to NTSC video mode changer with Y-fix 1.07 beta

  Programa, skirta pakeisti PS2 žaidimo regioną iš PAL į NTSC. Turi Y-Fix'ą. Gali sukurti PAL / NTSC regiono pasirinkimą. Išsamią informaciją anglų kalba apie programą bei naudojimosi instrukcijas rasite archyve, kartu su programa.

  11 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 9. PS2IRC 0.9

  IRC klientas PlayStation 2 konsolei.

  2 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Patalpinta

 10. USBD.IRX

  USB flash rakto tvarkyklė, skirta PlayStation 2 konsolei.

  31 parsisiuntimas

  0 komentarų

  Atnaujinta