Computer Bild Lietuva Ekspertas

Žurnalo Computer Bild Lietuva Ekspertas numeriai.

4 failai

 1. Computer Bild Lietuva Ekspertas #01

  Computer Bild Lietuva Ekspertas – 150 triukų ir patarimų.
   
  Triukai su “Windows”
  Priverskime kompiuterį dirbti greičiau ir patogiau! “Computer Bild Lietuva” surinkti geriausi patarimai ir triukai padės mums pagerinti “Windows XP” ir “Windows Vistą”.
   
  Tobulas biuras
  Biuro programų rinkinys “Microsoft Office” – tai ištikimas mūsų tarnas. Jis lydi mus visur: mokykloje, darbe ir namuose. Perskaitę “Computer Bild Lietuva” patarimus sužinosime, kaip lengviau ir patogiau rašyti tekstus, kurti lenteles ir skaidrių pristatymus.
   
  Internetas be paslapčių
  Kartu su “Computer Bild Lietuva” išspauskime iš interneto viską iki paskutinio lašo! Priverskime savo interneto naršyklę veikti visu greičiu ir vykdyti mūsų norus. Bendraukime su draugais iš viso pasaulio ir žiūrėkime nuotaikingus “YouTube” filmukus.
   
  Geriname programas
  Kompiuteris be naudingų programų – tai tik paprasta ir niekam nereikalinga dėžė. Tačiau net įdiegę geriausias programas nieko nepešime, jei nemokėsime jomis naudotis. “Computer Bild Lietuva” patars, kaip dirbti kompiuteriu greitai ir paprastai.

  7 parsisiuntimai

  Atnaujinta

 2. Computer Bild Lietuva Ekspertas #02

  Computer Bild Lietuva Ekspertas – Geriausi triukai su telefonais.
   
  Mobilusis telefonas, tarsi visagalis džinas, gali išpildyti beveik kiekvieną mūsų norą. Perskaitę naują „Computer Bild Lietuva Eksperto“ numerį, sužinosime, kaip išnaudoti visas mūsų kišeninio draugo galimybes. Įdiegę nė cento nekainuojančių programų išmokysime telefoną naujų triukų, naršysime internete ir bendrausime su draugais. „Ekspertas“ padės sutaupyti, išsirinkti patį geriausią mobiliojo ryšio ir interneto planą
   
  Ką gali telefonai
  Telefonu jau seniai naudojame ne vien tik pokalbiams. Gamintojos į mažus įrenginukus sugeba sukišti vis daugiau galimybių. “Computer Bild Lietuva” papasakos, ką sugeba naujausi telefonai.
   
  Nuotraukos ir filmai
  Tikri paparacai. Jei kišenėje turime fotografuojantį telefoną, juo bet kada galime “pagagauti“ kokią įžymybę. “Computer Bild Lietuva“ parodys, kaip filmuoti ir daryti nuotraukas telefonu.
   
  Kokybiškos nuotraukos
  Gerai atrodančių nuotraukų galime padaryti ne tik fotoaparatu, bet ir mūsų mobiliuoju telefonu! Tereikia pasinaudoti keliais “Computer Bild Lietuva” patarimais.
   
  MP3 grotuvas telefone
  Paverskime telefoną muzikos ir filmų leistuvu ar radijo imtuvu. Tam prireiks kelių minučių – įsidiegti “Strands Social Player” programą ir prisijungti prie interneto radijo stoties “Last.fm”.
   
  GPS telefone
  GPS įrenginiai pinga. Jie iš automobilių atkeliavo ir į mobiliuosius telefonus. Tačiau ką daryti, jei mūsų telefonas neturi GPS? “Computer Bild Lietuva” patars, kaip bet kokį telefoną paversti tikru šturmanu.
   
  Perkeliame failus
  Telefone prisikaupė daug nuotraukų ir nusibodo jas peržiūrinėti mažame ekranėlyje? “Computer Bild Lietuva“ parodys, kaip “ištraukti“ fotografijas iš mobiliojo telefono ir perkelti jas į savo kompiuterį.
   
  Išsaugome adresų knygą
  Tragedija! Pametėme telefoną, kurio SIM kortelėje buvo saugomi visi draugų telefonai ir adresai. Plaukų rautis nereikės, jei turėsime knygutės kopiją internete. „Computer Bild Lietuva“ parodys, kaip ją pasidaryti.
   
  Telefonas vietoje pultelio
  Mobiliuoju telefonu galima ne tik skambinti, rašyti žinutes ar naršyti. Jį galime paversti nuotolinio valdymo pulteliu, skirtu kompiuteriui! “Computer Bild Lietuva” parodys, kaip tai padaryti.
   
  Triukai su telefonais
  Fotografuokime, plepėkime su draugais, naršykime internete ir klausykimės muzikos! Ir visa tai darykime vienu įrenginiu – mobiliuoju telefonu. “Computer Bild Lietuva“ parodys, ką galime išspausti iš savo telefonų.
   
  Slapti kodai
  Jei kas paklaustų, ar mokame naudotis savuoju telefonu – įsižeistume. Ir visai be reikalo. “Computer Bild Lietuva“ parodys, kokias paslaptis slepia telefonas. Išmoksime apsaugoti jį nuo vagių ir patogiai naršyti internete.
   
  Internetas kišenėje
  Be interneto nė iš vietos. Jo prireikia net atostogų ir kelionių metu. Tačiau visai nebūtina su savimi tampytis sunkų “noutbuką” ar ieškoti interneto kavinės. Internete galime naršyti ir mobiliuoju telefonu!
   
  Internetas bet kur
  Savo kompiuterį prie interneto galime prijungti bet kur. Tereikia turėti po ranka mobilųjį telefoną. „Computer Bild Lietuva“ parodys, kaip tai padaryti.
   
  Nauji telefonai
  Telefonų parduotuvėse – kaip medžių miške. Tačiau “Computer Bild Lietuva” padės nepasiklysti, nes palygino net 100 Lietuvoje parduodamų telefonų.
   
  Mokėk mažiau!
  Kalbėti, siųsti SMS žinutes ar naršyti telefonu galime pigiau. Tereikia perskaityti šiuos “Computer Bild Lietuva” parengtus patarimus.
   
  Pigiausi pokalbiai
  GSM paslaugos ir toliau pinga. Atrodo, kad ir Lietuvą pasieks pasaulyje populiarėjantys nemokamų pokalbių planai, nes vis daugiau paslaugų nekainuoja beveik nieko. “Computer Bild Lietuva” padės išsirinkti pigiausią ryšio planą.
   
  Mobilusis internetas
  Nori naršyti internete kelionėje? Viskas, ko tam reikia, – nešiojamasis kompiuteris ir specialus modemas. “Computer Bild Lietuva” palygino Lietuvoje siūlomas mobiliojo interneto kompiuteryje paslaugas.

  6 parsisiuntimai

  Patalpinta

 3. Computer Bild Lietuva Ekspertas #03

  Computer Bild Lietuva Ekspertas – Viskas apie fotoaparatą.
   
  Viskas apie fotoaparatą
  Kokį fotoaparatą išsirinkti? Šis klausimas kamuoja dažną elektronikos prekių parduotuvės lankytoją arba atostogauti besiruošiantį žmogų. Šiame „Eksperto“ straipsnyje gausime naudingų patarimų, kurie padės mums išsirinkti tinkamiausią modelį.
   
  Kaip veikia skaitmeninis fotoaparatas
  Naudojant pažangią trimatę schemą „Ekspertas“ paaiškins mums, kaip veikia kompaktinis skaitmeninis fotoaparatas, kokias funkcijas atlieka dalys jo viduje.
   
  Fotografuojame geriau
  Šis „Eksperto“ straipsnis padės ne tik geriau suprasti kai kurias fotoaparato funkcijas, bet ir padės išmokti tasyklingai jomis naudotis. Taip pat gausime kelis naudingus patarimus, praversiančius fotografuojant kasdien.
   
  Renkamės ekraną
  Kuris mūsų galėtų išgyventi be televizijos ir filmų? Televizorių galime rasti kiekvienuose namuose. Vis dažnesniu svečiu juose tampa ir vaizdo projektoriai. Perskaitę straipsnį sužinosime, kaip išsirinkti mums geriausiai tinkantį įrenginį.
   
  Didžiausias ekranas
  Joks televizorius, kad ir koks didelis jis būtų, neprilygsta projektoriui. Kadaise tai buvo brangūs ir išskirtiniai įrenginiai. Tačiau šiandien projektoriai tapo prieinami namų kino ir žaidimų mėgėjams. Pigiausią įrenginį galima įsigyti už vos 1000–1500 litų.
   
  Geriausios kameros
  Jei sugalvojome įsigyti vaizdo kamerą, reikės pasukti galvą, mat įrenginių įvairovė rinkoje tiesiog stebina. “Ekspertas” papasakos apie šiuos įrenginius, padės išsirinkti tinkamiausią.
   
  Montuojame filmą
  Per atostogas nufilmavome daug įspūdingų akimirkų. “Ekspertas” parodys, kaip vaizdelius iš kameros perkelti į kompiuterį, sumontuoti filmą ir įrašyti į DVD diską.
   
  Naujos kartos leistuvai
  Ryškios spalvos ir nepaprastai detalus vaizdas – tą mums žada nauja „Blu-ray“ technologija. Ar verta išlaidauti brangiai, bet kokybiškai vaizdo technikai? „Ekspertas“ papasakos, ką gali, o ko ne naujos kartos leistuvai.
   
  Kino teatras namuose
  Namų kine geras vaizdas – tai tik pusė smagių pojūčių. Garsas taip pat turi būti kokybiškas ir įtikinamas. „Ekspertas“ papasakos, ką reikia žinoti apie kiną namuose. Taip pat duos naudingų patarimų, kad draugai, pasižiūrėję filmą kartu su mumis, liktų sužavėti.
   
  Perkame MP3 grotuvą
  Modernūs MP3 grotuvai malonumo suteikia ne tik ausims, bet ir akims: juose galime peržiūrėti nuotraukų ir filmų ar net skaityti tekstus. Be to, grotuvų išvaizda tikrai patraukia žvilgsnį. „Ekspertas“ patars, ką reikia žinoti apie MP3 grotuvą.

  5 parsisiuntimai

  Patalpinta

 4. Computer Bild Lietuva Ekspertas #04

  Computer Bild Lietuva Ekspertas – 120 triukų ir patarimų.
   
  Dirbdami kompiuteriais, nuolatos išmokstame ką nors naujo. Net ir daugybę metų prie jų praleidę žmonės atranda dar nežinomų dalykų. To dėl šis „Computer Bild Lietuva Eksperto“ numeris pravers ne tik padedantiesiems, bet ir patyrusiems vartotojams. Žurnale rasime net 120 triukų bei naudingų patarimų, skirtų darbui su operacinėmis sistemomis, biuro programomis, naršyklėmis, interneto paslaugomis bei įvairiais naudingais įrankiais.
   
  Triukai su „Windows“
  Ką daryti, kad dirbti kompiuteriu būtų patogu? Turime išmokyti „Windows“ klausyti kiekvieno mūsų pelės krustelėjimo. „Ekspertas“ padės išdresiruoti operacinę sistemą.
   
  Interneto triukai
  Be interneto kaip be rankų! Atsivertę jam skirtą žurnalo skyrelį, rasime geriausių patarimų, skirtų įvairioms interneto naršyklėms, pokalbių programoms ir patiems populiariausiems tinklalapiams.
   
  Triukai su „Office“
  Patogiau dirbsime su tekstais, pakeisime „Word“ ir „Excel“ programų išvaizdą, greičiau ir patogiau kursime lenteles. „Ekspertas“ taip pat parodys, kaip įprastus tekstus ir lenteles išsaugoti populiariuoju PDF formatu.
   
  Triukai su programomis
  „WinAMP“, „VLC media player“, „Google Earth“ ir kitas populiarias programas galima rasti kone kiekviename kompiuteryje. Daugelis iš jų slepia nuo mūsų savo sugebėjimus. „Ekspertas“ parodys, ką galima iš spausti iš įvairių įrankių ir kaip jais patogiau naudotis.

  6 parsisiuntimai

  Patalpinta