• Pranešimai

  541
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  4
 • Atsiliepimai

  0%

Reputacija

270 Labai gera

Toxiz paskutinį kartą laimėjo Birželio 16 2014

Toxiz patalpino geriausiai įvertintą turinį!

7 sekėjai

Apie Toxiz

 • Rangas
  Eye Of The Tiger
 • Gimimo data 1996.07.10

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai lankytojai

9.913 profilio peržiūros

Būsenos atnaujinimas

Rodyti visus Toxiz būsenos atnaujinimus

 1. Virai. Ką dariti. Pirkau slidžių dvi poras iš SnowInn. Atrodo didelė įmonė, viskas norm. Dėdė, jo draugas persižiūrėjo kokių nori, viską išsiaiškino, permečiau iš aš akimis. Nieko apie apkaustus neparašyta. Turėjo per 5 dienas būt pas mane, išsiuntė tik po savaitės, šiaip ne taip atvežė man, atidaviau slides dėdei. Išpakavo ir nebuvo apkaustų ant abiejų porų. Parašiau į snowinn, jie man atrašė, kad apkaustai neįeina ir kad descriptione parašyta. Atsidarau puslapį, atnaujintas dizainas, pridėtas naujas punktas kad apkaustai nebeįeina. Esu 100proc įsitikinęs kad jo prieš tai nebuvo.

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  dar 5
  2. Toxiz

   Toxiz

   Tavęs niekas kaltu nelaiko. Tiesiog turiu omeny tai, jog manęs žmonės paprašė nupirkti slides internetu. Aš neslidinėju, ir jokių priemonių seniau nepirkęs, tai automatiškai iš kur aš žinosiu, jog bindingai neįeina? Jie visad pirkdavo užsieny, kai važiuodavo slidinėt, šį kartą užsimanė internetu, tai jiem yra normalu kai bindingai eina kartu prie slidžių. Kitas dalykas, perkant dar prašo tavo batų dydžio, svorio ir pnš, tam kad galėtų sureguliuoti bindingus, kurie pasirodo magiškai neįeina į kainą. Nu b*** marazmas grynas. Žodžiu gaunas taip, kad pirkdamas turi žinot kažkokias tai nerašytas taisykles, nes jei nežinai tai pats kaltas. Fuck logic.

  3. blynda

   blynda

   O tai negalima kazkaip grazinti prekes ? jei neklystu galim grazinti per kazkiek dienu jei tau netinka kazkas . Ir manau jei apkaustai ieitu i komplektacija, tai butu tikrai parasyta .

  4. Toxiz

   Toxiz

   Galima. Patys parašė labai draugiškai, jog siūlo tik refundą, tai žiūrėsim čia ar gražins jie tas slides ar ne.