red-cat_eX

Dazniausiai uzduodamu klausimu taisykles ir atsakymai.

Rekomenduojami pranešimai

sveikas redcat neiseina man niekas su bootmii jauciu kad as nepaleisiu new super mario bros gal biksi ne itema bet prei to pacio gal zinai iskur parsisiusti Silent Hill: Shattered Memories ir ar lengvai pasileidzia?busiu laabai dekingas uz info :pirate2:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as siunciau is wiiso.com su jdownloaderiu megaupload'e patalpinta, tai persiunte man per diena, uzpatchinau brick blockeriu ir su region frii pakeiciau i pal regiona, tai veike viskas ore. mazdaug per 4 h gal ir perejau trumpas toks neiftema bet patiko ;] ;D paziurek wiiso.com yra ten tikrai. arba rlsgame.net (<--- cia lengviau rast registruotis nereik, mirroru daug komentaruose buna jei nepatinka torrent)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveika redcat

Iskart einu prie reikalo , ar padetum sistemiskai atrist , tikrai sumokeciau per banka 20-30 lt. Nes pats nenoriu sugadint o meistru mieste nera kiek per google ieskojau.

 

wii info:

4.2 e

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

padeciau. bet tik po sekmadienio zinok. nes dabar isvykstu i siaulius. taigi nebus manes savaitgali. o siaip i skype red-cat_ex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, pas mane wii key tik neisivaizduoju kokia jo versija, o pacio wii tai 3.4E ir as neturiu homebrew channel del to isivaizduoju man nelabai eitu naujausiu zaidimu paleist. Ar man reikia updatint pati wii key? nes jo versija tikrai bus senesne, pati wii gal pries metus naudojau. Ar kazkokiu budu irasyt ta homebrew? Kaip reiktu? as cia visiskai zalias :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas, pas mane wii key tik neisivaizduoju kokia jo versija, o pacio wii tai 3.4E ir as neturiu homebrew channel del to isivaizduoju man nelabai eitu naujausiu zaidimu paleist. Ar man reikia updatint pati wii key? nes jo versija tikrai bus senesne, pati wii gal pries metus naudojau. Ar kazkokiu budu irasyt ta homebrew? Kaip reiktu? as cia visiskai zalias :)

tikrai atsiprasau uz toki velyva atsakyma ;D nes bus tokiu klausimu

 

3.2 yra geriausia versija visus perspeju jei esat su ja ir likit ten paleidzia viska jei ir chipas senas nes ji labiausiai bugova ir skyliu turinti, zaidima paleist naujesni norint reik update padaryt is disko atsisiusk naujesni zaidima ir isupdatink tuomet veiks, chipas pas mane ir senas bet viska zaidziu, siaip homebrew channel isirasyt gali nesunkiai bet jo nereikes jei padarysi atsiusto zaidimo update ;] is disko ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Katik gavau Wii ir ka man reiketu padaryti,kad galeciau zaisti zaidimus piratinius? Softmodinti ar chipint? ka labiau apsimoka?

beto nulauzus veiks originalai diskai kuriuos turiu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi savo senajį Wii pardaviau, o gavau naują, tai noriu paklaust, ką geriausia daryt su 3,4e versija?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm 3.4 tai ne 3.2. softmodink ir ant hdd dek ;] ciuju butu gudriausia, arba backup laucheri. jei turi is ko chipa, geriausia chipas.

o siaip.

hbl su banner bomb isidiegt + dvd x + boot mii [i boot2 sektoriu] (pasidaryt backup'a nando)

isirasyt cios'us

ir backup launcheri

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.