Dowydas

Veteranai
 • Pranešimai

  1.193
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Atsiliepimai

  100%

Dowydas paskutinį kartą laimėjo Kovo 22

Dowydas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

270 Labai gera

4 sekėjai

Apie Dowydas

 • Rangas

 • Gimimo data 1992.04.02

Kontaktai

 • Skype
  Dovtutis45

Profilio informacija

 • Miestas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  Pokeris, bugnai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • PlayStation Network ID
  Dovtutis
 1. Aš jau buvau užsiminęs apie The Order 1886, tai ši tema tinka dar labiau. Vakar užbaigiau šį žaidimą ir man jis vienas geriausių šioje konsolių kartoje. Nuostabi grafika, nuostabios aplinkos, neatsimenu kada žaidime norėjau tiesiog vaikščioti ir viską apžiūrėti. Istorija asmeniškai labai patiko, ta 19a. fantastika, išradimai kurie atrodo gan realūs, tikri veikėjai kaip Nikola Tesla, viskas sužavėjo. Aplamai veikėjai įtraukė, puikus įgarsinimas, mocaption, emocijos. Taip žaidimas trumpas, bet nemanau jog tai yra labai didelis minusas, žaidimas nuo to netampa prastas. Gal su istorija minusas tas jog tai buvo lyg viena serija iš kelių sezonų serialo. Labai tikiuosi jog gandai dėl naujos The Order dalies skirtos PS5 pasiteisins, juolab kad istorijos prasme tam vietos palikta labai daug. Tad reziumuojant man šis žaidimas vienas įdomiausių aplamai ir daug geresnis nei vertinamas kritikų.
 2. Kažkaip žmonės nelabai susivokia apie ką yra next gen ir kas keičiasi, žiūri ir lygina nereikšmingus skaičius.
 3. Ne nebuvo, turėjo galingesnį 2D skirtą hardwarę, bet 3D hardware buvo tragiškas. Na kas žaidimų turi tai Sony, tikrai ne Microsoft
 4. Viskas tvarkoje, klausykit protingų žmonių
 5. Esminis faktas apie next gen kuriuo galima viską reziumuoti: IO Throughput: PS4 - Around 50-100MB per-second PS5 - Raw: 5.5GB per-second Compressed: Typical 8-9GB per-second
 6. Reiks žiūrėti antrą kartą, labai daug info ir šiaip Cerny kalba taip retai, kad galima pakartoti
 7. Na kolkas tik patvirtino tai ką buvo išmąstę ir atspėję Digital Foundry, jog SSD su custom I/O yra tiesiog revoliucija.
 8. The Order 1886, nesuprantu kodėl žaidimas gan prastai įvertintas ir negaliu atsistebėti kaip gerai jis atrodo vizualiai. Gal tiesiog tema, aplinka ir visas lore man idealiai limpa.
 9. Tiek mano tiek daugumos ekspertų nuomone Horizon perkėlimas į PC tik išimtis ir viskas dėl to jog Decima varikliukas jau buvo pritaikytas PC su Death Stranding. Gal būt ateityje Decima varikliko žaidimai turės PC portus, bet viskas tuom ir baigsis.
 10. Galiojimo laikas: 2 mėn. ir 3 valandas

  • IEŠKAU
  • NAUDOTA

  Ieškau NES/SNES maitinimo (9V 1.3A)

  SUTARTINĖ

 11. Dowydas

  Vigil

  Tai čia visa ir esmė kurti tokį medinį kaip nostalgiją pirmajam RE. Vienos didžiausių RE fanų bendruomenės darbas kuris nesiekia komercinės sėkmės. Stebites, kad dieną saulė šviečia :D
 12. Mačiau, kad Digital Foundry su CRT mėgaujasi , nes tik dabar atėjo laikotarpis kai galima pilnai išnaudoti CRT galimybes Aš šiaip laukiu Dual Layer LCD ir Mini LED ir aplamai tai ką išleis Hisense ir TCL, nes kai Kinijos valdžia investuoja tiesiog milžiniškus resursus į savo šalies kompanijas tai progresas itin išauga.
 13. Kas per idiotas pasimovė ant didžiausios Samsung aferos šiame amžiuje? WTF? 8k telikas kuris niekad nerodys 8k nes neturi AV1 kodavimo procesoriaus, kadangi patys pirmieji Realtek jį išleido tik birželio mėnėsį ir dar nei vienas TV jo neturi, o H.264 ir H.265 visi atsisakė dėl royalt'ies mokėjimo. Bravo, ploju atistojęs Galės mėgautis upscalinimu.