Dowydas

Veteranai
 • Pranešimai

  1.207
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  11
 • Atsiliepimai

  100%

Dowydas paskutinį kartą laimėjo Kovo 22

Dowydas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

273 Labai gera

4 sekėjai

Apie Dowydas

 • Rangas

 • Gimimo data 1992.04.02

Kontaktai

 • Skype
  Dovtutis45

Profilio informacija

 • Miestas
  Vilnius
 • Pomėgiai
  Pokeris, bugnai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • PlayStation Network ID
  Dovtutis
 1. Aš noriu, 300gb mažiausia problema. O ir jokių 300gb nebus, nes dabar didelę dalį žaidimo užema besikartojantys grafiniai asset'ai kurių dėl hibridinio SSD ir next gen I/O nebelieka.
 2. Labai įdomi diskusija apie Next Gen bendrai, kaip keisis žaidimų kūrimas ir PS5 galimybes. Visi tiek anksčiau tiek ir šitam video giria PS5 I/O, kas panašu yra netgi svarbiau nei plika skaičiavimo galia (computing power), net ir kalbant apie grafinius rezultatus.
 3. Jo, mažiausiai rūpi jog bus tiek ant Windows tiek ant Xbox nes tai bendra ekosistema, problema kad kaip sakė Spencer'is, mažiausiai 2 metus nematysime Xbox Series X ekskliuzyvų, viskas turės veikti ant senų konsolių kas mano galva yra visiška tragedija, nes tu negali keisti taip kaip yra kuriamas žaidimas, jo pagrindų.
 4. JAV tai drąsiai, nes ten tiek Hisense tiek TCL leidžia gaming'ui skirtus TV už mažą kainą, bet Europoje jie to nedaro, leidžia visai kitus modelius. Aišku viskas gali pasikeisti, nes visi norės paimti naujom kosnolėm skirtų TV rinką. O šiaip manau Samsungas kažką turės, net ir dabar RU8002 (praeitų metų modelis) palaiko visas ateinančių konsolių funkcijas, tik kad pats TV nei QLED nei OLED, nėra kažkoks premiumas, bet pagal kainą solidus. Tai jei pirkti dabar, manau vienintelis variantas, dar ypač jei už gerą kainą gauti, nes šitą modelį turėtų visi išpardavinėti. Kolkas dabar labai sunku spręsti kas kokius modelius pristatinės, nes QLED, OLED technologijos maksimaliai išnaudotos ir jau pačių ekranų gamyklos yra uždarinėjomos, bus kardinalus perėjimas prie mini LED, dual LCD, QD-OLED technologijų. Manau tikrai ne vienas gamintojas bandys pasimti rinką su "Fully PS5/Xbox One Series X compatible TV", tai variantų bus nemažai, tiek pigesnių tiek brangesnių.
 5. "Daug kas nebepirks žaidimo" Yeah right https://www.vg247.com/2020/05/04/the-last-of-us-part-2-amazon-top-seller-leaks/
 6. Vieninteliai Qled Samsungai dabar esantys rinkoje palaiko PS5 ir Xbox One Series X naudojamą (FreeSync Premium Pro): At least 120hz refresh rate at minimum FHD resolution Support for low framerate compensation (LFC) Low latency in SDR and HDR Support for HDR with meticulous color and luminance certification LG Oledai palaiko tik bazinį FreeSync kas yra itin prastas variantas. Aplamai pirkti TV šiemet kai beveik visi gamintojai iki vieno downgradino savo modelius ir tik keli Samsung flagmanai palaiko pasirodysiančių konsolių funkcijas būtų pats kvailiausias sprendimas, būtina laukti iki CES 2021 kai visi gamintojai paskelbs apie savo naujus TV modelius kurie išnaudos naujas konsoles ir HDMI 2.1 funkcijas.
 7. Aš nei vieno spoilo nemačiau ir neskaičiau , jei kažką logiškai atspėjau tai nepykit
 8. "Žiauriai daug žmonių"? Nežinau kokiam tu pasaulį ar po kokiu akmeniu gyveni :D. Reitingai nekris, kaip bus vienas iš 2020 GOTY taip ir bus, kaip buvo aišku jog parduos 15mln+ taip ir parduos, 99% TLOU 2 pirkėjų nei žino apie šitą leaką nei sužinos nes Average Joe tai nerūpi. Visi šie dalykai žinomi ir rūpi itin mažai hardcore gamerių daliai. "nes is principo varys zemiausius balus." Kas varys žemiausius balus? Liberalieji ir kairieji IGN, ar Easy Allies, kur transgender vienas iš pagrindinių žmonių? Kad dadės balų tai net neabejoju. Gal koks sovietskoegaming.ru ir numuš balą, bet kam jų balsas įdomus? Kai prasidės review atsiųsk man nors vieną review kur story gaus mažiau nei 9, labai įdomu bus pamatyti Visa žaidimų industriją yra kardinaliai left wing'inė Tai viskas jau aiškų buvo nuo Left Behind DLC, tas 2 dalies traileris tik tęsinys.
 9. Tai didžioji dalis nepasitenkinimo ir ypač iš USA ne dėl to kad nutekėjo scenarijus o dėl koks yra scenarijus, visiems radikalams ir homofobams psichozė prasidėjo.
 10. Gal kas nori pasijungti Dark Souls 2 (PS4) ir padėti įveikti Blue Smelter Demon esantį Iron Passage (Crown of the Old Iron King DLC)? :D
   

   

  1. Haze

   Haze

   tipo pats neiveiki? nera jis ten sunkus :D 

 11. Aš jau buvau užsiminęs apie The Order 1886, tai ši tema tinka dar labiau. Vakar užbaigiau šį žaidimą ir man jis vienas geriausių šioje konsolių kartoje. Nuostabi grafika, nuostabios aplinkos, neatsimenu kada žaidime norėjau tiesiog vaikščioti ir viską apžiūrėti. Istorija asmeniškai labai patiko, ta 19a. fantastika, išradimai kurie atrodo gan realūs, tikri veikėjai kaip Nikola Tesla, viskas sužavėjo. Aplamai veikėjai įtraukė, puikus įgarsinimas, mocaption, emocijos. Taip žaidimas trumpas, bet nemanau jog tai yra labai didelis minusas, žaidimas nuo to netampa prastas. Gal su istorija minusas tas jog tai buvo lyg viena serija iš kelių sezonų serialo. Labai tikiuosi jog gandai dėl naujos The Order dalies skirtos PS5 pasiteisins, juolab kad istorijos prasme tam vietos palikta labai daug. Tad reziumuojant man šis žaidimas vienas įdomiausių aplamai ir daug geresnis nei vertinamas kritikų.