donzua

Kaip įkelti PS3 žaidimus į vidinį HDD su ps3 jailbreak?

Rekomenduojami pranešimai

I vidini PS3 hdd zaidima galima ikelti keliais budais:

1.Naudojant programele PS3 FTP Server ir Total Commander.(man is pc pucia 11-12mb greiciu)

2.Naudojant naujausia versija Open Backup Manager 1.14, jau galima perkelti tiesiog pajungus isorini hdd tiesiai i vidini ps3 hdd.

3.SVARBU: norint naudotis siomis programomis ps3 turi buti nulauztas,kitu atveju nieko negalesite perkleti i ps3 hdd

 

O klausykit. O galima Vietoj Isorinio HDD naudoti Flashke?

Redagavo LietuvosRytas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O klausykit. O galima Vietoj Isorinio HDD naudoti Flashke?

Galima. Senesniems modeliams ir atminties korteles galima naudot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iskilo tokia problema: prijungiu ps3 prie pc tiesiogiai ethernet kabeliu, ps3 ijungiu ftp, su filezilla arba flashfxp prisijungiu prie ps3. Matosi visi folderiai ikeliu zaidima i /dev_hdd0/game/LAUN12345/GAMEZ, bet ijungus open manager neatsiranda zaidimas. Bandziau su dviem skirtingais zaidimais ir vis tiek tas pats. Kame problema gali but?

Is isorinio nukopint i vidini negaliu, nes yra failu virsijanciu 4gb todel reikia ftp.

Redagavo srnr

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal blogai užvadinęs esi katalogą kuriame yra žaidimas? /dev_hdd0/game/LAUN12345/GAMEZ/BLUS30443(ar kok kitas pavadinimas) ir tada eina žaidimo katalogai.

Arba gali būt, kad tavo Open manageris naudoja kita katalogą pvz. OMAN12345.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent taip ir buvo ikeliau zaidima i OMAN46756/GAMEZ ir viskas veikia :help: dekui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tuos zaidimu pavadinimus uzvadint ar reik padaryt rename nes as keliu folderi i ftp tai ten GTA4 rasau ar reikia kaip kitaip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tuos zaidimu pavadinimus uzvadint ar reik padaryt rename nes as keliu folderi i ftp tai ten GTA4 rasau ar reikia kaip kitaip?

Nieko ten nereikia uzvadinti, keli zaidima i GAMES folderi su sio zaidimo numeriu kuris prasideda 4 raidem ir skaiciais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kur gaut tuos skaicius ir raides

Paciame torrento pavadinime turetu buti, arba paciame torrente

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man nerodo IP adreso esu sujunges su ethernet kabeliu PS3 su PC , esu irases i PS3 blackbox ijungu ir nerodo IP adreso IR FILEZILLE naudoju . Mano ps3 yra 3.55 KMEAW CFW. Gal galit kas padeti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man nerodo IP adreso esu sujunges su ethernet kabeliu PS3 su PC , esu irases i PS3 blackbox ijungu ir nerodo IP adreso IR FILEZILLE naudoju . Mano ps3 yra 3.55 KMEAW CFW. Gal galit kas padeti?

 

Per network settings reikia ip pasistatyti. Ir šiaip, naudok multiman'ą, patogiau :D

http://www.ps3hax.net/2011/02/how-to-transfer-large-files-from-pc-to-ps3-at-lan-speeds-100mbs/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Per network settings reikia ip pasistatyti. Ir šiaip, naudok multiman'ą, patogiau :D

http://www.ps3hax.net/2011/02/how-to-transfer-large-files-from-pc-to-ps3-at-lan-speeds-100mbs/

 

 

SUVEDZIAU DUOMENIS I PS3 DABA RODO BLACKBOX IP ADRESA BET KAI BANDAU PRISIJUNGTI PER FILEZILLE NEPRIJUNGIA. Meta sitoki :

 

Būsena: Jungiamasi prie 192.168.1.253:21...

Būsena: Prisijungimo bandymas su "EHOSTUNREACH - No route to host" nepavyko.

Klaida: Negaliu prisijungti prie serverio

Redagavo ggeris7

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.