Luigi

Veteranai
 • Pranešimai

  636
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  7
 • Atsiliepimai

  0%

Luigi paskutinį kartą laimėjo Balandžio 2

Luigi patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

316 Itin gera

5 sekėjai

Apie Luigi

 • Rangas

 • Gimimo data Rugsėjo 28

Profilio informacija

 • Miestas
  Vilnius
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • PlayStation Network ID
  Geimeris2 , Geimeris
 • XBOX Live ID
  Geimeris2

Paskutiniai lankytojai

1.926 profilio peržiūros
 1. Idomiai, bet spėju čia dar ne galutinis ir neginčijamas sprendimas?
 2. Matai mums senbuviams visi variantai tinka. Reiktų klausti žmonių iš šalies manyčiau. Dėl manęs galėtų būti ir kreipimasis slapyvardžiu. Pvz. Luigi tu parašei. Bet itariu čia jau visai užlenkiau
 3. O geltona lemputė būna , kad užsidega? Nes jei taip -"ylod" Aš galiu klysti, bet man panašu jog CPU atsilitaves ar atšokes gali būti.
 4. O kaip norėčiau rasti kažkur jį pažiūrėti su LNK vertimu. Kaip sutapimas vakar prisiminiau ir bandžiau per torentus ieškoti, bet beprasmiškai. Hellsing'as mane sužavėjo ir sudomino anime aplamai. Pamenu ėjau per parduotuves kur filmus DVD pardavinėjo ir ieškojau anime, bet visi tik rankom skėsčiojo. Viskas ką surasti buvo galima tai nebent "Haulo burtai" ir panašiai. Taigi torrentai buvo vienintelis to šaltinis. Ir tegu tik pabando paskaičiuoti nuostolius kokia LANVA. Tegu visų pirma pasirūpina ,kad būtu galima nusipirkti tai legaliai. Dabar situacija gal bent per plauka geresnė. Bet su anime Lietuvoje sunkus atvejis. Dar po Hellsing'o norėjau pažaisti bent kažko panašaus į jį. Ir tada atradau sau seriją žaidimų "Gungrave". Veiksmo žaidimas puikiai išlaikantis anime stilistiką. Pagal kurį beje irgi anime yra. PS: beje apie trylika serijų ir jog puse serialo atitinka manga. Kiek žinau - anime serijų atsiradimo metu nebuvo dar visa manga pasirodžiusi. Tai kai užsibaigė manga siužetas jie prikūrė nuo savęs.
 5. Ne į temą Pirma dalis kurią žaidžiau buvo ant PS1 "Samurai Shodown: warriors rage. Tai su pusbroliu žvengdavom labai iš Japoniškų replikų. Tą dalį ir žaidžiau daugiausia. Labiausiai patikdavo Kanakura Haito.
 6. Taip, bet ant ps2 jis atrodė visai kitaip.
 7. Ieškau vieno NES žaidimo. Jis lyg japonu kalba buvo. Valdydavai berniuka kažkokį. Žanras side scroleris, platformeris (tipo mario). Galėdavai nusipirkti visokių daiktų parduotuvėje. Tokių kaip akvalangas ar kostiumas leidžiantis po lava panirt. Dar pamenu momentą kai užšokt galima buvo ant kažkokio baslio ir supantis peršokt į kitą pusę. Kažkada turėjau geltonoj disketėj, o dabar panorau vėl jį sužaist.
 8. A jo tiksliai. Skamba panašiai, mano fail'as
 9. Pirma dalis buvo labai arkadine su stilinga cell shaded grafika. Tai buvo jau senai. Jau pora kartų konsolių atgal
 10. Sveiki, nesenai isigijau du ps move kontrolerius iš Kinijos. Vienas veikia gerai, kitas grybauja. Vienam žaidime pastoviai sukasi apie savo ašį, o kitam padėtis netaisiklinga rankos kurią valdau. Kol vyksta karas su pardavėju, gal yra koks būdas sukalibruoti jį? Bandžiau išmesti ir išnaujo priregistruoti, sureguliuoti per meniu konsolės. Bet niekas nepadėjo. Gal yra būdas sensorius sureguliuot koks?
 11. Ooo čia gi dar vienas mėgstamiausių nes žaidimų Yra hakinta versija kurią galima dviese žaisti.