scalman

Playstation 4 naujienos

Rekomenduojami pranešimai

Jei ps4 dėl exliuzivu žaidimų tada jo galima turėti ji, jei turi galingą pc, bet jei viską žaidi ant ps4 tai kokio bibbio tu pirkai ta gavnajeda laptopa gaming, babkes I bala išmetei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet tu exclusivu kazkaip nauju jau liko netiek ir daug bent jau dar paskelbtu i prieki. nes jie kuriami daug metu ir dazniausia jei viena zaidimo dalis isejo ne kartu su konsole o veliau tai sulaukt dar vienos dalies ant tos pacios konsoles jau lieka mazai sansu. siai dienai jokio kito naujo exclusivo be last of us 2 kaip ir nelaukiu kad jau ten labai mane domintu . tai ps4 pro jungiamas dabar itin retai ypac vasara, neisleidau ne cento jau psn zaidimam nuo tada kai paemiau laptopa zaidimam. 


bet dar paimciau kai atpigs horizon , U4 DLC, god of war.


o siaip tikrai devai jau kuris laikas turi ps5 dev kitus ir jau daro jam zaidimus... tam kad su konsole turetu ka parodyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pievos kažkokios. Ateiti į PS4 temą ir aiškinti kaip gerai su PC žaisti, o PS4 jau išvis laikas parduoti. Nu nesąmonė. Visų pirma, kiekvienam savo. Prieš porą mėnesių žaidžiau AC: Rogue ant PC ir dabar ant PS4. Kaip diena ir naktis. Tikrai nesiruošiu kankintis žaidžiant ant PC, nors prieš PS3 tik su PC ir žaidžiau. 

 

Nu bet aišku, naujų žaidimų nebeleidžia, išleistus jau visus perėjom. Seniena. Rakinam šią temą ir metam lauk konsoles. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ps4 dėl exliuzivu žaidimų tada jo galima turėti ji, jei turi galingą pc, bet jei viską žaidi ant ps4 tai kokio bibbio tu pirkai ta gavnajeda laptopa gaming, babkes I bala išmetei

butent taip ir jauciuosi... uz GS63 kaina geriau buciau paprasta laptopa dar viena PS4pro ir XOX nusipirkes ir dar babkiu butu like :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butent taip ir jauciuosi... uz GS63 kaina geriau buciau paprasta laptopa dar viena PS4pro ir XOX nusipirkes ir dar babkiu butu like :D

O ka man sneket, kai nusipirkau pc su i7 8700k ir gtx 1080ti ir vistiek zaidziu ant ps4 pro...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

butent taip ir jauciuosi... uz GS63 kaina geriau buciau paprasta laptopa dar viena PS4pro ir XOX nusipirkes ir dar babkiu butu like :D

oho tai gerai plojai už laptopa. Aš jau 8 metai kaip pc gamiing metęs,pabodo reikalavimai žaidimų,pc gerinimas kad vežtų ir t.t. plius konsolėms žaidimai excliusyvai kur Man tinka. Ps5 dar nelaukiu nes užtenka slimo ir jo žaidimų :) o @narkata biski griežtai bet teisingai išsireiškė del bapkiu išmetimo ant gaming laptopo :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kuo norit su tuo ir zaidziat. esme kad ps4 dar verta pirkti tikrai. ir RDR2 ir ant paprasto PS4 atrodys labai gerai, nekalbant apie Pro aisku.


PSN US bent jau Ubusofto ispardavimai vel eilinis karta tai kam dar truksta kokio Ubiu zaidimo verta pasiziuret. EU kazko ryte isvis neveike PSN

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nors painvestavau i laptopa, bet losiu ant konsoliu. Esme jog geriau jau nusipirkti pobrangi gaming laptopa kurio kokybe bus geresne, nei pigiausia budzetini uz 250-300 euru, nes ten jau bus meslas, naudojau toki ir dar tebeturiu - per 5 men suluzo laikikliai, vos ne vos pataisius, po 8 men luzti pradejo plastikai nuo ekrano - atsokineti ir neuzsifiksuoti, paskui pats ekranas tabaluojasi ir t.t. o dar kur varganas performance, tai uzp*so visokios nesamones ir normalu nusipirkau. Todel rimtai, net jei nelosi ant pc, bet reika normalaus laptopo, minimum, 600 eur sukist rekomenduociau, nes pigesni laptopai yra vienkartinis sh. Dar lazinuos tas laptopas nebeisijungs garantijai pasibaigus, taigi, ismetami pinigai tik perkant pigiausius laptopus, todel maziau pezeti nesamoniu reikia.

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@Haze nezinau ar cia konkreciai su msi ar cia tik man bet uz 2k laptopo tikrai nebepirksiu... tiek visko prideta, visokiu killer ploksciu ten dar kazkokiu nesamoniu apie kurias as nieko nesuprantu, bet melyni ekranai kasdienybe... suprantu kai pats susirenki kompa nesuderinimai kazkokie, o tokiam kompe to tikrai nenoriu matyti... zodziu laptopa reikia pirkti uz vidutine kaina siuo metu tai bus 800-1k, va taip paverkiau biski, grystam prie ps4 naujienu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keletas naujų Dualshock 4 spalvų.

 

44102700222_908c588af6_b.jpg

44102700712_81eca01d0a_b.jpg

29213306367_90f8d06d6b_b.jpg

 

 

 

Blue Camouflage
30285357238_ea4da1bab3_h.jpg

29214509667_8ca4414afe_h.jpg29214513317_f39e4b64db_h.jpg

 

Berry Blue
43245958285_67c2310295_h.jpg

30285410358_2ae5954b8e_h.jpg43433676534_20a5d6071c_h.jpg

 

Copper

29214562687_63b97b4bfc_h.jpg

30285440698_b697a9193f_h.jpg

44103868052_9e3569922d_h.jpg

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tas berry blue patinka, primena legendini adidas kostiuma. :D Tikiuosi kainuos tiek kiek paprastas, naujas, DS4, be kosminio antkainio uz unikalia spalva.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tas oranžinis Nintendo Switch primena

Redagavo tymbarkFM

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai berry blue kazkodel su no man sky virseliu siejasi :D

Pritariu 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va Horizon complete edition tik $15.99 us psn. dar ten ir god of war dabar maciau labai pigiai.$ 34 ar kazkas panasiai. kaip uz beveik nauja zaidima tai tikrai pigu jau. bei uncharted DLC uz $15. tai tik 3 zaidimai like ko man dar reikia ant PS4 . ir pirma paemiau Horizon. meginsim.  :gusta:


tuos US PSN top up kortas dar ne visur ir rasi. cd keys  neturi US regiono isvis kaip ir kiti. kazkur radau tai uz $20 korta 18 euru isejo. normaliai. 

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.