tymbarkFM

V.I.P.+
 • Pranešimai

  2.689
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  59
 • Atsiliepimai

  100%

tymbarkFM paskutinį kartą laimėjo Sausio 20

tymbarkFM patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

1.538 Puiki

Apie tymbarkFM

 • Rangas
  Master of Nothing
 • Gimimo data Liepos 23

Kontaktai

 • Discord
  tymbarkFM#5266

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Turimos konsolės
  PS4, PS Vita
 • PlayStation Network ID
  tymbarkFM
 • Steam ID
  tymbarkFM

Paskutiniai lankytojai

11.898 profilio peržiūros
 1. Galimai PS5 devkito UI. Nuotraukoj matosi 1TB disko talpa.
 2. Žinant Sony net nesinori įsivaizduoti kokios bus tų modifikuotų SSD kainos. Prisiminkit Vita memory card, iki šiol nepateisinamai milžiniškos kainos.
 3. Ko čia užsipuolėt? Normaliai diskusija vyko. Tarp eilučių kažką skaitot ir be reikalo įžeidinėjat. Nejau blogai truputi pafantazuot? Rimtai, vieni kitų nesupratot ir prasidėjo...
 4. Nebent darytų tokio koncepto kaip Switch. Nešiojama konsolė planšetės stiliaus, o namuose įdedi į papildomus "šarvus" ir turi galingą namų konsolę.
 5. Netikiu, kad neišleis nextgen versijos. Nebent bus backward compatible tai ir nereikės nieko leisti iš naujo
 6. Pasitikrinkit savo 2019 metų statistiką: https://www.playstation.com/campaigns/2019/wrap-up/
 7. Mano nominantais būtų: The Last of Us Witcher 3: Wild Hunt Hellblade: Senua's Sacrifice Mass Effect 2 Dark Souls Paaiškinsiu paparastai. Kiekvienas iš šitų nominantų iš naujo įžiebė mano pasiją žaidimams, sužadino emocijas, suteikė adrenalino, pilnai ir savaip įtraukė į savo pasaulį. Tai tie žaidimai, dėl kurių nemetu šito hobio.
 8. RetroManija - puikus dizainas. Nors ir labai patinka defaultinis, bet likau prie Retro ir nesinori perjunginėti atgal. Labai pripratau. Super!
 9. Irgi visur skaičiau, kad lietuviškos kortelės negalima pririšti, tačiau jau trečia mėnesį iš eilės perku PS Now būtent per Swedbank Debito kortelę (mastercard). Įvedus kortelės duomenis, tai net automatškas prenumeratos pratęsimas veikia. Vieną dieną, visai pamiršęs žiūriu, kad nusiskaičiavo pinigai, tai buvau labai nustebęs, kad kortelė veikia. O regioną gali rinktis bet kokį. Rusakalbiai dažnai renkasi RU, Lietuvoj labiausiai paplitę UK regiono accountai, bet dalis renkasi ir US dėl galbūt geresnių kainų (jei pirksi digital). Tavo turimas UK accountas puikiai tiks. Įsirašai kortelės duomenis, o adresą palieki tą, kuris pas tave nurodytas accounte (angliškas adresas). Su tokiais nustatymais man pilnai leidžia užsisakyti PS Now prenumeratą, tai PS Plus irgi turėtų leisti.
 10. TOP5 arba TOP10 padarysim. Žiūrint kiek variantų bus. Tai ir siūlyk visus, kurie tavo manymu verti. Paskui PLM chebrą išsirinks ir bus matoma bendra mūsų bendruomenės nuomonė šiuo klausimu
 11. Aš irgi neturiu jokių priekaištų pultelio baterijai. Ir laiko ilgai (V2), o kai turiu 2, tai kol vienas kraunasi - su kitu žaidžiu. Anksčiau tiesiog nuo lizdo su telefono pakrovėju pakraudavau - jokių nusiskundimų dėl batarkės. Ant kai kurių žaidimų tikrai pasijaučia konsolės užesys. RDR2, GOW, o dabar Horizon žaidžiu tai irgi gan garsiai sukasi. Bet kad trukdytų - tikrai ne. Pagarsini TV ir no problem
 12. Kadangi šiuo metu visi renka pastarojo dešimtmečio žaidimų TOP'ą, įdomu sužinoti Playmanų nuomonę. Nuo 2010 metų buvo išleista tikrai daug įvairiausio kalibro žaidimų ir išrinkti vieną būtų labai sunku, todėl siūlau vardinti kelis, kiek tik norit, o vėliau, reikalui esant, iš jų išrinksime dažniausiai paminėtus ir padarysime galutinę apklausą. Svarbiausia ir vienintelė taisyklė: Oficiali žaidimo išleidimo data turi būti 2010 - 2019 metų laikotarpyje. Savo variantus rašome iki sausio 31 d. Nedarykite savo topų, o tiesiog paminėkite savo kandidatus. Jei neapsisprendžiate - siūlykit kelis. Atsiminkite, kad tikslas - išrinkti geriausią.
 13. Backward compatibility labai gerai kad bus. Nusiperki naują konsolę ir iškart galėsi pilnai išnaudoti, backlogą mažinti ir nelaukti naujų žaidimų. Bet kažkaip iš Sony pusės nematau jiems naudos iš to. Nei Remasterių nepridarysi, kaip buvo su PS3 ir PS4, o ir PS4 konsolės greit pasimirš ir dauguma norės jomis atsikratyti. Labai norėčiau, kad būtų Ultimate PS, kuris paleistų visų gen PS žaidimus.
 14. Pats esu užsisakęs tik dėl nemokamai dalinamų žaidimų. Nors online nelošiu, bet manau, kad tikrai apsimoka. Plius, kaip pats paminėjai, gauni automatinį backupą. Pasakysiu daugiau - apsimoka paimti ir Playstation Now prenumeratą. Net nėra dabar prasmės pirkti naujų žaidimų, nes šios dvi prenumeratos duoda man daugiau, nei turiu laiko žaisti. Na nebent kažkoks išskirtinis naujas žaidimas išleidžiamas, kurį nori kuo greičiau sulošti.