Pukismukis

PsOne tamsus vaizdas

Rekomenduojami pranešimai

Atkreipiau demesi, kad mano PsOne kuo toliau, tuo tamsiau rodo. Tik kai pasyla, pradeda gan gerai rodyti, taciau vistiek galetu dar sviesiau :) Manau kaskart, pries ijungiant, ja sildyti su fenu neiseitis, tad gal jus zinosit koki geresni varianta sutvarkyti siai problemai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirmą kartą girdžiu apie tokį dalyką ir apskritai, kaip įšilimas gali padėti?  :god:  
Beje, ne AVG, o AV laidas. :D 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali but kad problema su kondikasi gali but paciame ps1, reiktu isardyt ir apziuret ar nera issiputusiu, nors abejoju ar ka matysi, nes turetu stovet solid elektrolitiniai kondikai... gali but kad paciame telike problema, pabandyk pajungt ka nors kita per ta pati lizda jeigu taip pat tamsiai rodo ir pradeda sylant svieset, bandyk tv ardyt ir ziuret ar prie lizdo nera issiputusiu kondiku.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@MaRiuS1117 Aš irgi iš pradžių pagalvojau, kad gal čia labiau tv bėda, o ne ps1. Nes tikrai nėra tekę susidurti, tuo labiau girdėti apie tokią problemą. Beje, pas jį psone yra, tai ten išvis net nėra tų kondensatorių, viskas maitblokyje. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@MaRiuS1117 Aš irgi iš pradžių pagalvojau, kad gal čia labiau tv bėda, o ne ps1. Nes tikrai nėra tekę susidurti, tuo labiau girdėti apie tokią problemą. Beje, pas jį psone yra, tai ten išvis net nėra tų kondensatorių, viskas maitblokyje. :)

kondikai netik moatblokyje stovi, ju pilna ant motinos, ir yra prie AV iseimo, bet kaip minejau jie greciiausiai solid tai nemanau kad matysis kazkas....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) Aciu uz mintis ir pasiulymus :) Bedos telike nera :) kaip ir sakiau, kai isyla konsole, viskas praktiskai gerai buna :) Tarkim jei ant palanges padedu ir konsole daugiau atvesus buna, tai dar tamsiau rodo, bet uztenka papusti su fenu 5-10 sekundes i PsOne vaizdas kaipmat pagereja, pasvieseja :) Na nemanau, kad as vienintelis su sia beda susidures, nors kazkaip informacijos su google pagalba irgi nieko neradau. O del kondensatoriu, tai nieko ten nesimato. Kaip @MaRiuS1117 minejo, jie yra solid tipo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai geriausias problemos sprendimo būdas būtų, tiesiog nusipirkti naują playstation konsolę. Sendaikčiuose turėtum rasti už tikrai mažą kainą, jei lazeris blogesnis, tada gali iš dabartinio persidėti į kitą. ;) 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai PS Vita emuliatoriaus nera? Ar kam tau ji tada? nenoriu as pirkti naujo PS man idomiau senaji susitvaryti :) Bet su tokiais pasiulymais kaip nusipirkti kita ar emuliatoriu atsisiusti tai vargu ar pavyks. Juk jei man tai tiktu tai seniausiai buciau nusipirkes/atsisiuntes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali buti ir chipas kaltas, jei toks yra.... pabandyk paziuret jo laidukus... jei ne kondikuose problema, tai gali but kad viena is mikriu arba prie pabaigos, arba tiesiog koks takelis atsokes, gali pabandyt su fenu pakaitinkt, kaip kad PS3 kuris turi YLOD arba xbox360 su RROD, gal padetu....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali buti ir chipas kaltas, jei toks yra.... pabandyk paziuret jo laidukus... jei ne kondikuose problema, tai gali but kad viena is mikriu arba prie pabaigos, arba tiesiog koks takelis atsokes, gali pabandyt su fenu pakaitinkt, kaip kad PS3 kuris turi YLOD arba xbox360 su RROD, gal padetu....

O tu apie "cipavimo" cipa kalbi? Na taip, viskas vietoj su juo atrodo. As ir kazkodel manau, kad kazkuri mikroschema jau savo atgyveno.... Reiks kada del idomumo pabandyti jas po viena pakaitinti ir paziureti katra kalta :D Na bet jau tik tada, kai uztamses visiskai :D Nors gal pries tai reiks kondensatorius kaipnors issilituoti ir juos patikrinti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai PS Vita emuliatoriaus nera? Ar kam tau ji tada? nenoriu as pirkti naujo PS man idomiau senaji susitvaryti :) Bet su tokiais pasiulymais kaip nusipirkti kita ar emuliatoriu atsisiusti tai vargu ar pavyks. Juk jei man tai tiktu tai seniausiai buciau nusipirkes/atsisiuntes.

ps vita seip atskiras skyrius yra,manau kalba apie psone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.