LFXiksas

Veteranai
 • Pranešimai

  2.472
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  38
 • Atsiliepimai

  100%

LFXiksas paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 13 2016

LFXiksas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

1.214 Puiki

Apie LFXiksas

 • Rangas
  Retro Gamer
 • Gimimo data 1993.10.02

Profilio informacija

 • Miestas
  Klaipėda
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Turimos konsolės
  PS4, PS3, PS2, PS1, PS Vita, PSP, XBOX One, XBOX 360, XBOX, Switch, Wii U, Wii, GameCube, N64, SNES, NES, 3DS, DS, GameBoy, Dreamcast, Saturn, Mega Drive, SMS
 • PlayStation Network ID
  LFXixas
 • XBOX Live ID
  LFXixas

Paskutiniai lankytojai

6.150 profilio peržiūrų
 1. Tai žinoma, jog Nintendo konsolės geriausios, Atari tik 2600 normalią konsolę paleidę buvo... Plius, šiandien Nintendo kuo puikiausiai gyvuoja, o Atari tik leidžia visokius shitty mobile žaidimus.
 2. Čia klausi kuri kompanija geresnė ar kaip suprasti?
 3. Dėl tv tai sutinku, CRT tv naudoti retro konsolėms yra idealiausias ir autentiškiausias variantas, tačiau žiūrint į ateitį, ossc gali būti pagrindinis išsigelbėjimas tiems, kas nori žaisti su tikra retro geležimi, tačiau neturi ar net negali turėti CRT tv. Be to, ossc žaidimus pa'upscalina taip, kad net nebesinori ir jungti konsolės prie seno televizoriaus. Dėl emuliatorių, tai turbūt, gal vienintelis koks Nes'as rodo geresnį performancą, visą kitą tikrai geriau rekomenduočiau žaisti ant tikros geležies.
 4. Labai gera tema, tikrai pasistengsiu papildyti ją ateityje.
 5. Aš rekomenduočiau visgi dar pasidomėti Retroarch, ten labai patogi sistema apjungianti daug emuliatorių. Geriausia jį pasidaryti ant kokio raspberio, raspberį jungti prie tv ir turėti tokį kinda ultimate emulator retro machine.
 6. @red-cat_eX Gali viską labai detaliai ir techniškai tiksliau paaiškinti visą šitą prietaisą. Aš paprastai, paprastam žmogui suprantamai - Šitas prietaisas priima componentinį arba scart rgb signalą ir jį upscalindamas (Nors Red catas sako, kad tai neupscalinimas) per hdmi siunčia į HDTV. Dėl to visos retro konsolės, kurios palaiko RGB arba componentą, atrodo kur kas geriau ant šiuolaikinių televizorių, nei tarkim jas jungiant tiesiogiai į patį televizorių. Čia jau viskas aiškiai matosi video pavyzdyje. Ypatingai gražiai atrodo 16 bit konsolių žaidimai, gal dar ateityje susuksiu filmuką su Snes'u ar Mega drive'u. Taip pat, šitas malonumas nėra pigus, bent pats kai pirkau sumokėjau apie 160 eurų. Realiai tiek pat, kiek už naudotą xbox one mokėjau. Na, o pirkau tai iš paties Red cato, jis pats sukonstravo šitą prietaisiuką.
 7. @Impaler Sveikinimai atnaujinus PLM! Linkiu, kad šis atnaujinimas kartu ir atgaivintų forumą, "Like good old days". :)

  1. Impaler

   Impaler

   Dėkoju, tik, kad PLM v4.0 dar ne pilnu pajėgumu veikia. Dar yra nemažai ką reikai padaryti. O tada jau švęsim. :)

  2. busted

   busted

   Viskas kaip ir butu super, bet dar nesusigaudau biski pats

 8. Visi senbuviai išlindo. Praėjau pro kelis temos puslapius ir tokie sentimentalūs jausmai apėmė... "Dėve dėvė", grąžink tas gražias PLM dienas... O dėl viso šito mažo aktyvumo forume, kaip bebūtų, kaltas facebook'as.
 9. @@Takeris Oj, pilna pilna dar.
 10. Impaler! Jau laikas prie "turimos konsolės" sąrašo pridėti pasirinkimą "Nintendo Switch". :)

 11. Aš irgi trumpai pasisakysiu. Visą laiką buvau Playstation'o fanboy, galima sakyti mano rimtas "geiminimas" prasidėjo ant pirmo Playstation'o, tada užaugo iki Playstation 2 ir kai atėjo Playstation 3 era, truputi stabtelėjau, nes supratau, kad su ps3 prasikankinsiu, nes už žaidimą, man, mokinukui, mokėti 200lt buvo didžiausias siaubas. Todėl pradėjau žiūrėti į konkurentą - Xbox 360, žaidimų biblioteka beveik tokia pat kaip ps3 ir jau ši konsolė nulaužiama! Tai per daug nedvejojęs, kažkur metams persikėliau į Xbox 360 pasaulį, kuris tikrai paliko gerų įspūdžių, tačiau, vien dėl ps3 ekskliuzyvų neiškentėjau ir pasiėmiau ps3. Tada jau buvau kietas, nes turėjau abi, tuo metu, kiečiausias konsoles rinkoje. Visi third party piratiniai žaidimai ėjo ant x360, o visa kita, pagrinde ekskliuzyvai konsolės ėjo ant ps3. (Kuriuos tekdavo pirkti susitaupius pinigus).
 12. @@Impaler Show me, nes tikrai sudominai su ta funkcija.