Asmenybė

Kaip įkelti man žaidimus per multiman?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki!


 


Esu didžiausias ir visapusiškas naujokas ant tokių dalykų-  kaip matau man atrišo PS3 su multiman, yra vienas jų įkeltas žaidimas viduje, o ne per diską, norėčiau paklausti kaip man įkelti žaidimų daugiau ten? Gal galėtų kas nors padėti, žiūrėjau video internete, tačiau vis tiek nieko nepagavau. Dėkoju už pagalbą.


Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas. Pasiskaites temas siame forume manau atrastum atsakymus.

 

Is savo puses asmeniskai patarciau nusipirkti isorini HDD ir butu maziau vargo. Pliusai - isikeli zaidima, prijungi prie PS3 ir zaidi. Jeigu zaidimas reikalauja isikelti i vidini PS3 HDD viska darai ta pati ir per multiman nurodai, kad zaidimas butu irasytas i vidini. Maziau vargo ir greita. HDD turi buti FAT32 formatu.

 

---

 

Jeigu trumpai, i diskus, jeigu kalba eina apie CD, zaidimu negalima irasyti. Tik i Isorini kietaji diska arba i vidini PS3. Jeigu turi isorini (trumpiau tariant HDD) gali jame susikurti folderi pavadinimu: GAMEZ ir ten kelti atsisiustus zaidimus. Tada tuos zaidimus matytum per MultiMan.

 

Jeigu tokio dalyko nera, i vidini PS3 HDD zaidima galima isikelti per FTP programa tavo kompiuteryje ir PS3. Ijungi interneta PS3 konsoleje, keliauji i multiman ir ten gauni FTP numeriu seka. Tada keliauji prie PC naudojant FileZilla ar Total Commander prograna irasai gauta numeri ir prisijungi prie PS3 konsoles. Tada belieka kelti norimus zaidimus. Viskam sitam reikia belaidzio interneto. yra dar budas kelti zaidimus prijungus PS3 prie PC laidu, bet man tai zalias miskas. :) Viska cia nupasakojau nekonkreciai. Cia video kuris labiau paaiskina.

 

Beje, video pradzioje irasineja skaicius ir t.t. Man to nereikejo. Tiesiog pasijungi PS3, randi savo namu interneta, prisijungi, keliauji i multiman FTP, gauni koda, ivedi i pasirinkta programa PC ir irases, prisijunges keli zaidimus.

 

Redagavo Magnitas
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui Magnitai, bent vienas kažkiek padėjo. Čia tavo skype nurodyta profilyje, pakviečiau. Kai galėsi- primki.


Bet man nerodo local area connection, man rodo tik mano ethernet kažkokį ir tunggle, bet wifi ryšis yra, yra routeris, ar daryti ant to ethernet?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad jau lyg atsake kitur i tavo klausima. tai kas dar neaisku sakyk. ps3 zaidimai uzima tikrai nemazai tokie exclusivai ypac tai kelt per ftp ne pats geriausias budas tikrai.

isorinis hdd . kas siais laikais jo neturi. gali naudot juk bendrai visiem tikslam kai reikia ne tik ps3 zaidimam. 

reik zinot kiek like vietos vidiniam hdd pirma. tada koki zaidima nori kelt ir kiek jis uzima.jei reikia suskaidyt i kelias dalis. viskas nera taip paprasta jei nezinai visai kas ten ir kaip. is kitos puses viskas paprasta .atsisiunti zaidima . isikeli visa folderi i isorini hdd . pasileidi per ps3. ziurint kokia cfw turi ir kokia versija multimano. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pajunges konsole ir PC laidu bei surases custom IP adresus, per FTP isgaudavau gana solidu greiti ir keldavo ne ka leciau nei i isorini HDD. Paprasciausia butu naudoti NTFS formato isorini hdd bei Cobra cfw. Zaidimus reiktu perdaryti i ISO formata su GENPS3ISO, bet nereiktu sukti galvos del skaidymo ar kelimo i konsole.

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I vidini neikelsi daug zaidimu veliau vistiek reikia isorinio.

O kam kazka konvertuot I iso kai tiesiog copini folderi ir tiek. Plius naujausia cfw nera cobra . Nebent 4.70 naudot .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

@scalman , ogi tam, kad bent anksciau is NTFS zaidimai veikdavo tik is ISO failu, o su FAT32 visu zaidimu nepazaisi (reiks split failus perkelt i vidini hdd). Nezinau, kokie reikalai su NTFS dabar, turbut nepasikeite. Naujausia CFW nera butina, bet privalumas. Galima ir spoof naudot, o kitiems online isvis nereikalingas, tad nieko nereikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad multiman susitvarko su splitintais failais tiesiai is isorinio hdd. kaip kitaip eitu uncharted 3 ar last of us is hdd. siaip meginau visus tuos zaidimus kuriuos reikia splintint ir visi ejo is isorinio hdd su multiman.

aisku be online naudoji habib 4.70 cobra +multiman ir viskas ok.

aisku kitas variantas NTFS hdd tada ir iso failai . irgi tinka. tik daugiau konvertavimo daryt paciam pc.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane fimware 4,.70 bd emulator, tai čia gerai ar blogai? aš kai neišmanau net nesuprantu. :D


multi man versija-  04.70.00

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas kaip ir gerai. bet ka reiskia fw 4.70. kokia konkreciai reikia zinot. ar ji cobra ar ji kokia kitokia.

bet is esmes jei v eikia multiman tas tai turetu veikt ir zaidimas. nebent ne ten ar ne taip ikeli. ar pries keldamas kazka su juo padarei netaip. arba bloga atsisiuntei aplamai. is kur siuntei? 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas kaip ir gerai. bet ka reiskia fw 4.70. kokia konkreciai reikia zinot. ar ji cobra ar ji kokia kitokia.

bet is esmes jei v eikia multiman tas tai turetu veikt ir zaidimas. nebent ne ten ar ne taip ikeli. ar pries keldamas kazka su juo padarei netaip. arba bloga atsisiuntei aplamai. is kur siuntei? 

linkomanija.net  http://www.linkomanija.net/details?304684.WWE_2k14_PS3-STRiKE ( čia testukui pabandžiau), įsirašiau NBA 2k15 veikia be priekaištų. Tačiau noriu paklausti kadangi aš turiu visada įjungti žaidimą paspaudus ant playstation aplankalo ten nukelia į žaidimą jeigu įsirašysiu dar vieną leis man ten pasirinkt ar random būdų? nes per multiman neduoda paimt žaidimo, kelia į ps3 meniu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad multiman susitvarko su splitintais failais tiesiai is isorinio hdd. kaip kitaip eitu uncharted 3 ar last of us is hdd. siaip meginau visus tuos zaidimus kuriuos reikia splintint ir visi ejo is isorinio hdd su multiman.

aisku be online naudoji habib 4.70 cobra +multiman ir viskas ok.

aisku kitas variantas NTFS hdd tada ir iso failai . irgi tinka. tik daugiau konvertavimo daryt paciam pc.

Naughty dog zaidimai naudoja psarc formata (jei neklystu) ir juos eina isarchyvuoti ir be problemu zaisti is FAT32 isorinio hdd. Sekmes zaidziant kitus zaidimus, pvz. GT6, tik is isorinio hdd, nes split'inti failai perkeliami i vidini hdd, nebent Cobra tai apeina, sito nezinau.

 

 

@Asmenybė i XMB ir turi kelt. Tada pasirink zaidima is disko ikonos arba app_home ir zaidimas pasileis.

Redagavo Emilis09

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.