Magnitas

Moderatoriai
 • Pranešimai

  5.801
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  208
 • Atsiliepimai

  100%

Magnitas paskutinį kartą laimėjo Gruodžio 4

Magnitas patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

2.142 Puiki

Apie Magnitas

 • Rangas
  ★ GameTime
 • Gimimo data Kovo 8

Kontaktai

 • Discord
  https://discord.gg/e6NdhT

Profilio informacija

 • Miestas
  Kaunas - Silent Hill
 • Pomėgiai
  Gadinti kitiems gyvenimą :D
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Turimos konsolės
  PS3, PS2, PSP
 • Steam ID:Magn1tas

Paskutiniai lankytojai

2.920 profilio peržiūrų
 1. Reikia si dalyka pamineti PLM forume nes tai pavyko padaryti pirma karta. Hakeriu grupe is Codex pranese, kad is AC Origins zaidimo pirma karta pavyko pilnai pasalinti Denuvo apsauga! Anksciau ji budavo tik isjungiama tam tikrais budais. Na, o prie sio projekto/nenaudelio darbavosi vos vienas zmogus. Kiek laiko jis uzsieme siuo darbu nerasoma. Ar tai duos ka nors ateityje? Pamatysime.
 2. Kazkam iki siol netruksta fantazijos su modais - Plačiau..
 3. Kitais metais turetu pasirodyti zaidimui skirtas papildymas. Jo kaina mazi mazi 5 doleriukai bus. Aisku jeigu per ta laika kokia inflacija nekoreguos planu.
 4. Spenceriui kaledos atejo anksciau laiko. Zmogelis jau isbando nauja konsole. Xbox Head Phil Spencer is “Having a Blast” with Project Scarlett at Home - Plačiau..
 5. Magnitas

  Vanquish

  Tycia ar netycia, bet MS store pasirode informacija apie zaidimo isleidimo data. Kitu metu Vasario 18d.
 6. Bondas yra Bondas. Kiek filmu buvo sukurta, filmas vistiek turi kazka tokio.. Gerai, kad D.Craig taip ir nepersipjove savo riesu, kai sake, kad nebe vaidins daugiau Bondo. Aisku jis dabar ir vel kalba, kad tai paskutinis filmas. Si karta manau, kad taip ir bus. Nors atrodo jeigu tu turi prekine isvaizda kodel taip nesinori buti tuo bondu?.. Siaip sitas filmas turi kazkoki tai pamata. Jeigu Bondas bus juodaodis, kas realu zinant kaip siom dienom yra keliamas rasizmo klausimas ir kaip minetos spalvos atstovai nori lygybes filmuose, Bondas jau nebus toks filmas kuri islaike ta pusiausvira. O jeigu dar nutiktu toks dalykas, buvo kazkur rasyta, kad naujasis Bondas gali tapti mergina.. Cia jau butu nekazka.
 7. Witchfire will be using Photogrammetry and will be powered by the latest version of Unreal Engine 4. As the development team revealed a while back, it’s currently porting the project to Unreal Engine 4.22. Kada zaidimas gali pasirodyti ziniu nera.
 8. Linaks: https://store.steampowered.com/app/220820/Zombie_Driver_HD/
 9. Lietuvos radijo ir televizijos komisija (toliau – LRTK) nusprendė blokuoti interneto svetainės filmix.co (toliau – pirminė svetainė) veidrodines kopijas, kuriose yra neteisėtai viešai skelbiamas autorių teisių saugomas turinys, rašoma pranešime spaudai. LRTK savo iniciatyva atliko stebėseną dėl pirminės svetainės naujų interneto domenų, identifikuojančių interneto svetaines, kurios suteikia prieigą prie tos pačios veiklos kaip ir pirminė svetainė filmix.co. Prieigą prie šios interneto svetainės dėl joje neteisėtai viešai skelbiamo autorių teisių saugomo turinio LRTK nusprendė užblokuoti 2019 m. rugsėjo 11 d., šį sprendimą sankcionavo Vilniaus apygardos administracinis teismas ir svetainė buvo įtraukta į LRTK interneto svetainių, naudojamų neteisėtai viešai paskelbti autorių teisių saugomą turinį, sąrašą. Stebėsenos metu nustatyta, kad interneto svetainėje filmix.co neteisėtai viešai paskelbtas autorių teisių saugomas turinys yra pasiekiamas naujais interneto domenų vardais nežymiai pakeičiant pirminės interneto svetainės pirmojo ar antrojo lygio domenus. Veidrodinių svetainių vizualinė išraiška ir jų vartotojo sąsajos yra beveik tapačios pirminei interneto svetainei. Šis sprendimas buvo priimtas vadovaujantis Privalomų nurodymų taikymo interneto prieigos paslaugų teikėjams tvarkos aprašu, patvirtintu Lietuvos Respublikos kultūros ministro 2019 m. lapkričio 25 d. įsakymu Nr. ĮV-771 „Dėl privalomų nurodymų taikymo interneto prieigos paslaugų teikėjams tvarkos aprašo patvirtinimo “. Pagal šį aprašą LRTK įpareigota blokuoti interneto domeno vardus, identifikuojančius veidrodines interneto svetaines, kurios naudojamos paskelbti neteisėtai viešai autorių teisių saugomą turinį. Tai yra tokios interneto svetainės, kurių interneto domeno vardas yra beveik tapatus pirminėms interneto svetainėms – pridedamos arba pašalinamos kelios raidės, skaičiai, kiti ženklai, pasikeičia domeno galūnė ar pan. Sprendimai dėl naujų interneto domenų vardų blokavimo neturi būti sankcionuojami Vilniaus apygardos administracinio teismo. Interneto prieigos paslaugų teikėjai ne vėliau kaip per 5 dienas nuo šio sprendimo gavimo dienos privalės panaikinti galimybę interneto domenų vardų, identifikuojančių interneto svetaines, blokavimo interneto prieigos paslaugų teikėjo srities serveryje būdu pasiekti tose interneto svetainėse neteisėtai viešai paskelbtą autorių teisių saugomą turinį. --- Vis dar neturi ka veikti. Bet reikia parodyti, kad dirba. As tik matau viena nauda is tokiu straipsniu, suzinai nauja svetaine.
 10. As tai tikiu, kad laisvai gali ivykti ir per siu metu Game Awards. Kiekvienais metais jiems pavyksta vis daugiau pritraukti geru projektu ir dar viena kita gameplay parodyti.
 11. Kartu su RE3 posteriais pasirode ir sio.. Sakykime, "zaidimo" pakoreguotas pavadinimas. Bus jis oficialus po kiek tai laiko.
 12. Jeigu tiketi DataMineriu rasta informacija tai zaidimo masinu parkas turetu pasipildyti gan ispudinga kolekcija.
 13. My Hero One’s Justice 2 is coming to the PC on March 13th
 14. Pirma dalis pasirode 2015m.