Impaler

Klausimas RetroManams ar būna tokių dalykų?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, norėčiau sužinoti ar per tiek metų neatsirado tokio būdo, kad žaisti Sega MD bei NES žaidimus, per org ar clone hardware, tačiau, kad būtų galimybė quick save ir quick load (ar normalų save ir load) daryti žaidimo metu, kaip su emuliatoriais?

 

Na ir kokie NES ir Sega MD klonai yra patikimiausi, jeigu turite kokių žinių apie tai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://shop.krikzz.com/EverDrive-N8-NES-EDN8NES.htm

Šiuo atveju save state funcion yra.

 

MD everdrive atrodo nėra.

O dėl patikimumo tai bala žino. Pas mane pakolkas veikia.

 

Kitas variantas būtų Retron 5 konsolė. Ten yra galimybė save states daryti, bet neaišku kaip veiktų su mūsų padielkomis iš turgaus. Gali būti, kad reikia originalių žaidimų. Tikrai nežinau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://hyperkin.com/Retron5/

 

Turi išsaugojimo funkciją kurios nori, hdmi 720p palaikymas, labai geri atsiliepimai, aišku ne centus kainuoja.

 

@Skirie pirmiau parašė apie retron5, https://www.reddit.com/r/emulation/comments/2hh5qo/how_to_play_roms_on_the_retron_5/ yra gidas kaip rom paleisti.

Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kiek esu girdėjęs apie retron5, tai ši sistema emuliuoja žaidimus, o ne juos, pavadinkime - paleidžia su savo hardware, todėl kai kurie žaidimai gali turėti šiokių tokių problemų. Jau tikrai, bent aš, vietoje retron imčiau original xbox, jį nusilaužčiau ir ten žaidimus emuliuočiau. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kiek esu girdėjęs apie retron5, tai ši sistema emuliuoja žaidimus, o ne juos, pavadinkime - paleidžia su savo hardware, todėl kai kurie žaidimai gali turėti šiokių tokių problemų. Jau tikrai, bent aš, vietoje retron imčiau original xbox, jį nusilaužčiau ir ten žaidimus emuliuočiau. :)

 

XBOX variantas neprastas, tik pultą tai geriau kitą kokį pasijungt, nes XBOX d-pad tai nelabai koks. Labiau patiko man prijungus prie jo PS1 gamepad, nors ir sony d-padai irgi sakyčiau jau normalesni, bet nėra taip gerai kaip pvz megadrive originalaus pulto. Pati emuliacija bent jau Sega MD ir "Zhiliton" atrodo nebloga, lygtai nepametinėja fp/s. Dar galbūt norėsite zilitono USA versijas emuliuot tyčia sulėtintai, kaip ant mūsuose paplitusiuose famiclonuose, tai emuliatorius regis tokios funkcijos neturėjo nei vienas iš mano bandytų kokių trijų. Tad USA rom'as eis 60Hz, kaip jam ir priklauso, ne 50, kaip mums teko žaisti 90'aisiais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kiek esu girdėjęs apie retron5, tai ši sistema emuliuoja žaidimus, o ne juos, pavadinkime - paleidžia su savo hardware, todėl kai kurie žaidimai gali turėti šiokių tokių problemų. Jau tikrai, bent aš, vietoje retron imčiau original xbox, jį nusilaužčiau ir ten žaidimus emuliuočiau. :)

 

psp tada dar geriau, gali nešiotis ir prie tv pajungti, o jeigu go tai ir ps3 pultą naudoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kiek esu girdėjęs apie retron5, tai ši sistema emuliuoja žaidimus, o ne juos, pavadinkime - paleidžia su savo hardware, todėl kai kurie žaidimai gali turėti šiokių tokių problemų. Jau tikrai, bent aš, vietoje retron imčiau original xbox, jį nusilaužčiau ir ten žaidimus emuliuočiau. :)

 

Na retron 5 paleidžia tikras disketes. Jei jau kalbėti apie emuliaciją tai tada jau geriau Raspeberry Pi 2 paimti ir įsimesti Retropie. Labai mobili konsolė gaunasi puikiai emuliuojanti iki ps1 (gal n64 nelabai gerai..)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasižiūrinėjau Retron 5 įdėja gera, tačiau tikrai neimčiau tokios, nors ir atrodo patogi. pagr. priežastis - čia yra ta pati emuliacija. antra priežastis - DRM. turėtų ROM'ai eiti out of the box. trečia (bet ne esmė) kas do išsigimęs pultas? PS išrado idealų pultą, nėr ko išradinėt dviračio :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.