Dowydas

Microtransactions/Loot Boxes ir žaidimų ateitis

Rekomenduojami pranešimai

Karas kaip ir vyksta, bet fronte nieko naujo. Kai pagalvoji kas per metus pasikeite del Transakciju.. Turbut nelabai kas. Pinigai zmoniu ir toliau sekmingai leidziami. Bent jau gerai, kad ne visuose zaidimuose naglai yra kisama, kad uz piniga tu gali gauti kazka geriau nei iprastas zaidejas. Imant kaip pavyzdi koki tai World of Tanks kuris yra uz dyka, bet tuo paciu pinigus moka isgauti.

 

Nemanau, kad kazkas noretu zaisti zaidima kai tuo tarpu priesininkas, investaves tikrus pinigus, butu visa galva nenaturaliai pranasesnis. Jeigu dar zaidimo metu atskirtu tai taip, bet kai sumeta i viena kruva tai tada jau ne kas.

 

Aisku del to ir zmones kalti. Jie ir toliau sekmingai perka DLC ar Skinus. Ar net paslaugas, kad koks XP greiciau pakiltu.

 

FTC pledges loot crate investigation

The Federal Trade Commission today agreed to investigate video game loot boxes, following an official request by Senator Maggie Hassan (D-N.H.).

In a Congressional oversight committee hearing earlier today, FTC chairman Joe Simons affirmed Sen. Hassan’s request that loot boxes be investigated. The exchange took place in a Senate Commerce subcommittee hearing that was mainly focused on data privacy issues, but which ranged into other territories.

“Loot boxes are now endemic in the video game industry and are present in everything from casual smart phone games to the newest, high budget releases,” said Hassan, adding that loot boxes will “represent a $50 billion industry by the year 2022,” likely referring to a report earlier this year from Juniper Research.

Games publishers often include loot boxes in their games, which offer in-game boosts and prizes, sometimes at a cost. The practice has flourished in recent years, particularly following enormous success in games like the FIFA series, but it has also been met with consumer resistance in the past year. In 2017, Electronic Arts retooled Star Wars Battlefront 2 following accusations that the game was designed around extracting cash from players through loot crates.

Hassan warned that children are particularly susceptible to loot boxes, and that they represent a “close link” to gambling. She pointed to moves in other countries, including Japan, the Netherlands and Belgium, to bring in legislation to control the use of video game loot boxes. Last year, Reps. Chris Lee and Sean Quinlan held a news conference in Hawaii that assailed loot crates for preying on children.

Earlier this year, Senator Hassan wrote to the Entertainment Software Rating Board to ask how games with loot boxes are rated. The ESRB later added an “in-game purchases” label to games that include loot crates.

“It’s time for the FTC to investigate these mechanisms to ensure that children are being adequately protected,” said Hassan. “And to educate parents about potential addiction and other negative impacts of these games. She asked Simons if the FTC will investigate further and “report back.” Simons offered a simple “yes”.

Polygon has requested comment from the Entertainment Software Association, which represents the government-level interests of games publishers.

Update: The ESA sent us the following statement: “Loot boxes are one way that players can enhance the experience that video games offer. Contrary to assertions, loot boxes are not gambling. They have no real-world value, players always receive something that enhances their experience, and they are entirely optional to purchase. They can enhance the experience for those who choose to use them, but have no impact on those who do not.”

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tokios nuomonės jei žaidimą nusipirki tada jokių tokių pinigų lupikavimo, o jei už dyką na tada aišku galima jau daryti kad gautų pelną už žaidimą. Tik tame irgi reikia turėti prota.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • Pasakojimas apie tai kaip Sony visgi pardavė man savo brangiausia konsolę. Tai va, apie PS5 Pro pirkimą galvojau praktiškai nuo pat jos anonsavimo pradžios, tačiau vis save bandžiau atkalbinėti kad man jos nereikia, kad sudėjus visis priedus kaina siekai vos ne 1K eurų ir kad tikrai išsiversiu su Fat PS5 iki pat 6 Serijos atėjimo. Bet neparėjo😄 Kas mane privertė apsigalvoti - ogi tas kad po tam tikrų pranešimų supratau kad Sony toliau aktyviai vystis tik Pro konsoles versija. Taip, vanilinė PS5 bus puikiai palaikoma, jai išeis visi updaitai, tiks visi išleisti žaidimai iki pat gyvavymo ciklo pabaigos, bet sena versija ne bus vystoma, nieko naujo, tik palaikymas. O Pro vystys ir gerins toliau. Project "Amethyst" - kitais metais Pro išeis didelis updaitas. kuris pakeis dabartine PSSR į dar progresyvesnę ir geresnė upskailo technologija, taigi su Pro žaidimai atrodys dar geriau, negu dabar, palaikymas tik didės ir vis didesniame žaidimu skaičiuje, tas kokybės skirtumas atrodys dar ryškesnis ir apčiuopemas. Geras pavizdys galėtu būti naujas Death Stranding - skirtumas tarp Pro ir paprastos versijos yra akivaizdus - taip su sena PS5 tu gausi puikia vaizdo kokybe, kaip ir Pro, bet...tik 30 fps. Kai su Pro 60 ir baigtas kriukis. Arba gali žaist ir 60, bet vaizdo kokybė tikrai suprastėja. Taigi apsisprendžiau. Ką galiu pasakyti apie pačią konsolę -kol kas įspūdžiai tik teigiami. Per tos praėjusius beveik 5 metus nuo originalios versijos išleidimo Sony daug ko išmoko ir padarė išvadų. Pirmas dalykas - konsole atrodo labai gražiai ir medžiagų kokybė tikrai gera, nėra prie ko prisikabinti. Keista, nors skirtumas didyje nėra labai ryškus, bet Fat versija po Pro pradeda atrodyti tikrai pernelyg didelė ir griozdiška, nors ankščiau taip visiškai neatrodė. Džiūgu kad konsole labai tyli, jeigu su sena aš turėjau minimalu neerzinanti coil wine, tai šitos nesigirdi, išvis, (na girdisi aušintuvo "šlamesys" esant apkrovai, bet idle mirtina tyla. Pats atnaujinimas ir failų profilių perkelimas pavyko sklandžiai - aišku kaip visada iš antro karto😄, nes kažkaip tai sugebėjo išsinarinti ethernet laidas, bet iš antro viską sklandžai perkėlė. Su Fat turėjau 1Tb M2 diską, tai sukeliau į jį max ką galėjau žaidimų ir per laidą keliau tik profilį, saivus bei galerijos failus. Kaip ir sakau viskas sklandžai persikėlė, taigi finale gavosi kad padarej senai konsolei vaizdo plokštės upgraida. Viskas vietoje ir taip pat lyg nieko nebuvai keitęs. Sunkiausias darbas eilinį kartą buvo nuimti Fato nugarėlės plokšte, nes ją vistiek reikia "lupti". Skirtingai Pro plokštės nusiima stebėtinai lengvai. Taigi dabar ramiai galėsiu laukti PS6 atėjimo, žinant kad visada gausiu Max grafikos kokybė. Visiems geros dienos ir geros vasaros. Chill!🎮😎
    • XBOX Series X|S Rugpjūtį  
    • Tą aš ir supratau, kad nieko nesutiksi, bet kitų žaidėjų ženklus kad jie čia buvo matai viso žaidimo metu, kad  nesi tu čia vienas mes ir gi čia nešiojam  
    • Ateityje dar pamatysi, kad kartu su kitais žaidėjais tiesi kelius, zip lines ir t.t. Vienam nutiesti visus kelius būtų labai sudėtinga dėl didelio resursų kiekio. Bet kai prisijungęs pamatai, kad kol buvai offline tavo pradėtas kelias gerokai prailgėjo, kaip tik apima noras kuo daugiau resursų įnešti ir prisidėti prie bendro gėrio 😀 Čia gal taip pat galima įžvelgti potekstę, kad ne tik mirusiųjų ir gyvųjų pasauliai susiliejo, bet taip pat ir dalinai susijungia atskirų žaidėjų pasauliai, kai tu kito žaidėjo niekada nesutiksi savo pasaulyje, tačiau matai jo palliktus daiktus, įspėjamuosius ženklus, nutiestus kelius ir t.t.
    • @poka Manau išeis tuo pat metu su PC versija. Kas mane dar nustebino, tas naujas features kur gali naudotis kitų žaidėjų paliktais praėjimais ar net mocu, galėtų daugiau tokių žaidimų būti, kur nors jis SP ir story-driven, bet tas online motyvas kad kitų žaidėjų palikti daiktai ir pan pasiekiami tau tai tikrai super. 
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos