scalman

Dark Souls Remastered

Rekomenduojami pranešimai

cia geriausiai matosi skirtumai 

PS3 vs PS4 Pro


tik PS4 Pro versija reikia pasitamsint kad butu tikras dark souls.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pc versija pasirode anksciau laiko steame. 6.6gb

na remasterio aisku svari grafika bet tuo paciu zaidimas tapo sviesesnis , nebent tamsint ji paciam dar labiau. bet cia jau toks stilius remasterio matyt, viskas pasviesejo. kad ir pc gavo 60fps vistiek valdymas su lagu kaip ir buvo orginalas. praeina nemazai laiko nuomomento kai tu paspaudi knopke iki kai jis pradeda daryt ta veiksma. 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia labiau tokia žaidimo mechanika ir stilius, o ne lagas. Na smagu tai jog po tiek metų pagaliau galima blightown'ą explorinti ne su 10 FPS o su 60 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiktų ir man pradėti žaisti, nesu nė vienos dalies žaidęs apart Bloodborne, kuris labai patiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reiktų ir man pradėti žaisti, nesu nė vienos dalies žaidęs apart Bloodborne, kuris labai patiko.

tik NioH nebandyk anksciau nei dark souls, sugadins visus zaidimus, bent jau gameplay prasme :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tik NioH nebandyk anksciau nei dark souls, sugadins visus zaidimus, bent jau gameplay prasme :D

Ne nioh kaip žaidimas nedomina visiškai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nioh kaip žaidimas nedomina visiškai.

what? :D kiekvienam savo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

what? :D kiekvienam savo :)

Sutinku, kiekvienam savo. Man jis tiesiog mėšlo krūva visom prasmėm. Kuo daugiau jį žiūrėjau tuo labiau jo nekenčiau. Greičiausiai ta debiliška samurajų tematika ir combat sistema antipatija sukėlė. Tuo tarpu pažiūrėjus Souls serijas bei Lord of Fallen, insta susidomėjimas. Tiesa pažaidus Lord of Fallen, kai kurie žaidimo aspektai erzino ir nustojau žaist, plius netempė iki Bloodborne, nors atmosfera patiko labai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sutinku, kiekvienam savo. Man jis tiesiog mėšlo krūva visom prasmėm. Kuo daugiau jį žiūrėjau tuo labiau jo nekenčiau. Greičiausiai ta debiliška samurajų tematika ir combat sistema antipatija sukėlė. Tuo tarpu pažiūrėjus Souls serijas bei Lord of Fallen, insta susidomėjimas. Tiesa pažaidus Lord of Fallen, kai kurie žaidimo aspektai erzino ir nustojau žaist, plius netempė iki Bloodborne, nors atmosfera patiko labai.

tai kad combat sistema i vienus vartus sustumia tiek Dark Souls, tiek Bloodborne. Code Vein gal bus kiek idomesnis, bet kiek gameplay parode, tai galima sakyt labai jau panasu, jokios evoliucijos combat nemaciau, praktiskai toks pats jausmas, tik kitame apipavidalinime.

Redagavo gedunex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai kad combat sistema i vienus vartus sustumia tiek Dark Souls, tiek Bloodborne. Code Vein gal bus kiek idomesnis, bet kiek gameplay parode, tai galima sakyt labai jau panasu, jokios evoliucijos combat nemaciau, praktiskai toks pats jausmas, tik kitame apipavidalinime.

Na man ta combat sistema š., man pats tas souls clunky slow combat :) Code Vein Anime Souls, vos neapsivėmiau :D Dar vienas game į hate lista :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdėjau jog neištaisė bug'u bei čyteriai puola. Kaži, kur galėčiau tų čytu parsisiųsti ir kaži ar paprastu treineriu užlevelintas avataras galėtu patekti į pvp. :D Šiaip gal ir nk būtų nusipirkti ir pačytinti. :D Vistiek ant konsolių buvau perėjęs ir dar belekiek nebaigtų kampanijų prikūres ant jų. :D

Redagavo Haze

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdėjau jog neištaisė bug'u bei čyteriai puola. Kaži, kur galėčiau tų čytu parsisiųsti ir kaži ar paprastu treineriu užlevelintas avataras galėtu patekti į pvp. :D Šiaip gal ir nk būtų nusipirkti ir pačytinti. :D Vistiek ant konsolių buvau perėjęs ir dar belekiek nebaigtų kampanijų prikūres ant jų. :D

Tu žmonių parazitas b..... Labai nekenčiu cheteriu....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Girdėjau jog neištaisė bug'u bei čyteriai puola. Kaži, kur galėčiau tų čytu parsisiųsti ir kaži ar paprastu treineriu užlevelintas avataras galėtu patekti į pvp. :D Šiaip gal ir nk būtų nusipirkti ir pačytinti. :D Vistiek ant konsolių buvau perėjęs ir dar belekiek nebaigtų kampanijų prikūres ant jų. :D

Aš praėjau tai galiu dabar gadinti kitiems žaidimą, nice logic...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu žmonių parazitas b..... Labai nekenčiu cheteriu....

as tai niekaip nepagaunu kampo, koks idomumas cheatint? sumoki 50-60$ kad galetum pacheatint? logikos 0! dalbajobai zodziu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.