Peršokti prie turinio

Nuotrauka

Call of Duty : Black Ops IV

- - - - - PS4 žaidimai XBOX One žaidimai PC žaidimai

• Jūs negalite kurti naujos temos
  • Prašome prisijungti, kad galėtumėte parašyti atsakymą

scalman
Mano pranešimai  

scalman

S.T.A.L.K.E.R.

•  STRiKE TEAM
  • Turi:PS4, PS3, XBOX 360

nu rdr2 jau tiek uzima zaidimas. o cia padare zaidima , normaliai uzeme 55gb . po to paskutine diena prisimine kad neistaise bugu tai isleis patcha kuris uzims tiek kiek zaidimas dabar . 

juokingiausia bus kurie pirks diska ir su letu interu sedes ir nores palost zaidima... po kokios savaites  :yao:   :lol:

Lenovo Y520 / i7 / 8gb / gtx 1060 6GB
PS4 Pro / PS3 slim / X360
LG G4 / Teclast X98 Pro

FeD3x
Mano pranešimai  

FeD3x
  • Nariai
  • Turi:PS4

CerberusLT
Mano pranešimai  

CerberusLT
  • Nariai
  • PSN vardas:BemsasLT
  • XBL vardas:BemsasLT

Atsiprašau ponai kodėl čia romėniški skaičiai neteisingi kaip "Black Ops IIII" gal turėjo būti IV?

Šį pranešimą redagavo CerberusLT: 2018-10-11, 08:33

FeD3x
Mano pranešimai  

FeD3x
  • Nariai

Krito šitas ir man į akis, bet dėl ko taip, tai nežinau, gal šustriau? :)

lempa
Mano pranešimai  

lempa
  • Naujokai
  • Turi:PS4, PS3, PS2, PS1, XBOX 360, N64
  • PSN vardas:lempa112

nu chebra ,vertas ar ne pinigu sitas  grajus?

BurskysA07
Mano pranešimai  

BurskysA07
  • Naujokai

Sveiki, zaidimas puikus, pirkau ir nesigailiu, pirkau del blackout zaidimo modo, tikrai 100% pateisina lukescius battle royale, kitas lygis is cod, cia skaiciau komentarus, vienas vaikis labai keike sita zaidima, apie mazus mapus ir siaurus koridorius, battle royale tiesiai in you face, apie pachus one day, buvo beta test daug zmoniu isreiskia la noretu pakeisti zaidime kokius bugus rado ir t.t. i tai buvo atsiszvelgta ir daug patobulinta. Ir is kur tiek nepykantos turbut neturi pinigu nusipirkti cod ir keiki cia nes nebus parsisiusti crack versijos ir negalesi pazaisti nes nera story mode, tai kas dvejoja pirkti pirkit. Kas noretu pazaisti Ps4 mano nick Burskys07

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Taip pat pažymėtų su viena ar daugiau šių žymių: PS4 žaidimai, XBOX One žaidimai, PC žaidimai

Vartotojų skaito šią temą: 0

narių: 0, svečių: 0, slaptų narių: 0

Farming Simulator 2019 Mods  •   pure farming 2018 mods  •   American truck simulator mods  •   ETS2 mods  •   Euro Truck Simulator 2 Mods  •   ATS Mods  •   American Truck Simulator  •   Farming simulator 19 mods  •   Farming simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 2017   •   Farming Simulator 17 Mods   •   Farming Simulator 2017 mods   •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 2017 mods  •   Farming Simulator 17 mods  •   Farming Simulator 17  •   FS 17 mods  •   FS 2017 mods  •   LS 17 mods  •   FS 19 Mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 19 mods  •   Farming Simulator 2019 Mods   •   Farming simulator 19 mods