• įrašai
    44
  • komentarai
    168
  • peržiūrų
    55.460

Entries in this blog

 

Gausi per straublį ROAD RASH 3

Ilgam tarpui nutraukti prisiruošiau sumontuoti apžvalgą, kuri jau buvo suplanuota seniai. Šįkart su Adomu Palaima pristatom vieną labai gerai žinomą seną žaidimą. Ech... kiek valandų prie jo praleista.

Rayman

Rayman

 

Konsolius 33 - Sony PlayStation 3 istorija

Po ilgo kūrybinio impulso nebuvimo, žadėta 5 metų jubiliejaus laida pagaliau čia! Tikiuosi ji jūsų nenuvils, juk taip laukėt būtent PS3 apžvalgos. Aptariami visi modeliai: Fat, Slim, Superslim ir jų priedai. Kiek daugiau pasigilinsim į The Last of Us, Uncharted žaidimus bei išsiaiškinsim, kuo čia dėtas Vilnius ir jo universitetas The Bourne Conspiracy žaidime.  

Rayman

Rayman

 

Konsolius 32 - Sovietinės konsolės

Kalėdinė Konsoliaus laida visai nekalėdiška tema. Šįkart sužinosim, kokius gi kompiuterius gamino mokslininkai tautų kalėjime. Visgi, daugelis rodomų laimėjimų buvo sukurta jau "perestroikos" laikais, kai bendravimas su vakarais tapo vis lengvesnis.  

Rayman

Rayman

 

METAL GEAR, tik dar ne SOLID

Seniai seniai, kai dar net aš nebuvau gimęs, pasaulį išvydo toks žaidimėlis MSX2 kompui. Metal Gear vadinosi. Ten su tokiu kariu Solid Snake reikėjo po priešų karinę bazę vaikščiot. Mažai kas jį žinojo, nes MGS seriją į aukštumas iškėlė pirmasis Metal Gear Solid PS1 konsolei, kurį aš ilgą laiką maniau esant pirmuoju serijos žaidimu. Klydau.

Rayman

Rayman

 

Konsolius 29 - BanDai WonderSwan + KONKURSAS

Konsoliaus laidoms jau ketveri! Sukurtos jau 29 serijos ir daug kito pobūdžio video. Ačiū, kad esat kartu! Konkursas vyks iki vasario 17 d. Su laimėtoju susisieksiu asmeniškai. Taip pat jis bus paskelbtas jubiliejinėje 30-oje Konsoliaus laidoje.

Rayman

Rayman

 

Konsolius 28 - GameOn 2016, G. Landsbergis ir estai

Super Mario Run pasirodymo proga, paminėkim šią dieną kaip priklauso. Tegul sugrįžta šventė! GameOn 2016 Retro zonos metraštis. Įvykiai, įspūdžiai, interviu ir... galbūt jūs patys užfiksuoti kamerų!  

Rayman

Rayman

 

Konsolius 20 - Atari Lynx apžvalga

Dvidešimtoji laida, skirta paminėti antrus Konsoliaus gyvavimo metus. Lietuvoje mažai kas žino apie Atari Lynx, o visgi tai yra labai verta dėmesio konsolė. Pažiūrim.

Rayman

Rayman

 

Konsolius 19 - Atari 7800 apžvalga

Toliau tęsiame pasakojimą apie Atari konsoles. Tai yra trečiosios kartos Atari namų konsolė, kurią Lietuvoje turi vos keli žmonės. Atari 7800 bandė konkuruoti su Nintendo NES ir Sega Master System, tačiau gan nesėkmingai.  

Rayman

Rayman