Atminties kortelių įrankiai

Atminties kortelių įrankiai, veikiantys PlayStation 2 konsolėje.

4 failai

 1. MC Formatter

  MC Formatter (Memory Card Formatter) yra paprasta programa skirta formatuoti PlayStation 2 atminties kortelėms. Ji gali formatuoti arba atformatuoti PlayStation 2 atminties kortelę.
  Ši programa gali formatuoti arba atformatuoti korteles abiejuose skyriuose.
  Įspėjimas
  Formatavimas arba atformatavimas ištrins visus duomenis esančius atitinkamoje atminties kortelėje, todėl pasidarykite atsarginę duomenų kopiją prieš atlikdami bet kokią operaciją!
  Pasitaiko, kad išsaugotų žaidimų duomenis sugadinti gali Action Replay MAX ir analogiškos programos, kai žaidimo save'ai yra kopijuojami į atminties kortelę iš MAX formato į normalų atminties kortelės formatą. Man taip kartą buvo nutikę. Pagal mano patirtį, tikimybė sugadinti duomenis yra 1 iš ~100. Rizika aišku nelabai didelė, bet vis tiek.

  4 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta

 2. MC Killer

  MC Killer (Memory Card Killer) yra paprasta programa skirta formatuoti PlayStation 2 atminties kortelėms, kurių dydis yra tik 8 MB. Ši programa tikrai nežudo atminties kortelių.
  Ši programa gali formatuoti korteles tik pirmame skyriuje.
  Įspėjimas
  Fomatavimas pradangins visus duomenis esančius atitinkamoje atminties kortelėje, todėl pasidarykite atsarginę duomenų kopiją prieš atlikdami formatavimą!
  Pasitaiko, kad išsaugotų žaidimų duomenis sugadinti gali Action Replay MAX ir analogiškos programos, kai žaidimo save'ai yra kopijuojami į atminties kortelę iš MAX formato į normalų atminties kortelės formatą. Man taip kartą buvo nutikę. Pagal mano patirtį, tikimybė sugadinti duomenis yra 1 iš ~100. Rizika aišku nelabai didelė, bet vistiek.

  2 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta

 3. Memory Card Annihilator 2.0

  Memory Card Annihilator yra pati geriausia programa skirta PS2 ir PS1 atminties kortelių formatavimui / atformatvimui.
  Su šia programa galima sukurti atminties kortelių atvaizdus ir juos atkurti kortelėse.
  Ši programa gali atstatyti korteles, kurios buvo sugadintos ar kitaip paveiktos kitų formatavimo programų (pvz. kai 64 MB dydžio PS2 atminties kortelė yra suformatuojama su MC Killer programa ir kortelės dydis sumažėja iki 8 MB).

  4 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta

 4. Memory Manager 16 2.1

  Memory Manager 16 yra atminties kortelės menedžeris. Panašų menedžerį galima rasti visose Action Replay MAX programose. Tačiau, ši programa buvo atskirta nuo Action Replay MAX ir tapo savarankišku menedžeriu (į Action Replay MAX atminties kortelės menedežiai yra dedami ir iki šiol). Patogu, kai nesinori ilgai laukti, kol užsikraus Action Replay MAX, kad galėtumėte persikelti žaidimo save'us ir t.t.
  Programa turi ypatingą savybę - "crush'inti" žaidimų save'us (archyvuoti), kad jie užimtų mažiau vietos atminties kortelėje, kai yra nenaudojami. Taip pat gali kopijuoti, trinti žaidimų save'us esančius abiejose atminties kortelėse ir USB Flash rakte.

  2 parsisiuntimai

  0 komentarų

  Atnaujinta