Suveln

Priklausomi
 • Pranešimai

  216
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  12
 • Atsiliepimai

  0%

Suveln paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 3

Suveln patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

136 Tikrai gera

1 sekėjas

Apie Suveln

 • Rangas
  PIXELIO GADYNË
 • Gimimo data 1994.06.13

Profilio informacija

 • Pomėgiai
  elektroninė muzika, video žaidimai, anime, neholivudiniai filmai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Turimos konsolės
  PS4, PS3, PS2, PS Vita, 3DS
 • PlayStation Network ID
  Suweln

Paskutiniai lankytojai

503 profilio peržiūros
 1. na, ką gi. pas mane jau keliauja PS3 konsolės mini papildymas. Devil May Cry 4 (mano kuklia nuomone geriausias serijoje) Bayonetta (visiškas šedevras) Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (labai patikusi dalis, nelabai kuo nusileidžianti ankstesnėms) Metal Gear Rising: Revengeance (superinis Platinum Games spin-offas, teko ir apžvalgą rašyti žurnalui) Lost Planet (čia jau mano fetišas. šiaip vidutiniškas žaidimas, bet man labai mielas) Resident Evil 6 (man paliko didesnį įspūdį nei RE5 ar RE7) Dragon's Dogma (šitą planuoju pirmiausia peržaisti. labai įdomus ir netikėtas japonų bandymas padaryti vakarietišką hack-n-slash RPG) The Evil Within (labai tvirtas RE4 klonas. vienas geriausių. paliko didesnį įspūdį nei antra dalis). kaip ir priklauso pusė geimų CAPCOM ir visi geimai japoniški :). artimoje ateityje planuoju įsigyti keletą ir vakarietiškų žaidimų. ketvirtadienį bus foto :).
 2. šiaip jau nežinau kiek laiko bandau pereiti Dragon's Dogma. tai su PC jį kalu. su PS2 norėsiu peržaisti Chaos Legion. PS3 įrašytas Drakengard 3, kuris man gana estetiškai patraukliai atrodo, nors fanų vertinamas prastai. o iš pereitų žaidimų, tai nusprendžiau Devil May Cry 4 peržaisti. patiko jis man savo laiku, gerai atrodo ir žaidžiasi net ir šiandien. kad ir kaip bebūtų, bet man DMC4 > DMC5.
 3. Suveln

  Mano aistra nuotraukose

  Žaidimai - viena didžiausių mano aistrų. Kai bus nuotaika, įkelsiu čia ką nors susijusio su savo žaidimais.
 4. vakar iš paštomato pasiėmiau 6 PS2 žaidimus, dėl kurių labai džiaugiuosi: Ace Combat: Distant Thunder (likusiame pasaulyje žinomas, kaip Ace Combat 04: Shattered Skies) Ace Combat: Squadron Leader (likusiame pasaulyje žinomas, kaip Ace Combat 5: The Unsung War) Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty (kitaip, nei daugeliui, mano mėgstamiausias serijoje) Metal Gear Solid 3: Snake Eater Medal fo Honor Frontline (vienas geriausių iš serijos) Hitman: Contracts (irgi mėgstamiausias) Iš Olandijos (Jeisono) keliauja dar 12 PS2 žaidimų: Devil May Cry trilogija Chaos Legion (labai džiaugiausi kai radau) Onimusha: Dawn of Dreams Drakengard Final Fantasy X-2 ir XII Ace Combat: The Belkan War (kitur dar žinomas, kaip Ace Combat Zero) Resident Evil: Code Veronica X God of War 1 ir 2 Tikiuosi kuo greičiau gauti pašalpą/pinigus už pajamų deklaraciją ir susimokėti Jeisonui, nes jis labai geros širdies, manimi pasitikėjo ir išisuntė žaidimus, nors aš jam dar nesumokėjau. Žaidimai turėtų mane pasiekti rugpjūčio pabaigoje. Poros mėnesių bėgyje turėčiau dar kažkur virš ~20 žaidimų gauti PS3, PS Vita ir 3DS platformoms. medžioklė tik prasidėjo...
 5. šiaip tiesą sakant, MM man buvo pati pirma atsisiųsta diskografija iš torrentų kokiais 2007. o fanu save laikau nuo kokių 2003. pirma grupė mano gyvenime, taip užkabinusi. mėgstamiausi albumai The Golden Age of Grotesque ir Mechanical Animals. Nors ir Eat Me, Drink Me, bei Antichrist Superstar puikiai susiklauso. Holywood kažkaip nelabai, o The High End Of Low patinka. tolimesni albumai nesužavėjo,
 6. jo, kažkaip net nepagalvojau apie link'us :D. na, ASTRAL CHAIN žaidimas (ekskliuzyvas Switcho) turi daug panašumų į Chaos Legion, bet visgi tai ne tas pats.
 7. klausau labai daug ne žaidimų muzikos, tiek metalo, tiek elektronikos. nemanau, kad apie tai čia vieta. bet nusprendžiau parašyti tais kartais, kai klausysiu žaidimų muziką. pastarosiom dienom kažkaip patraukė prie senų PS2 žaidimų (jau nebe pirmą kartą šitą sakau :D), tai playliste suku pirmųjų Devil May Cry soundtrackus. patinka ypač pirmų dviejų dalių, nes dar nėra vokalų, kurie trečios dalies ost'e mane nervina. beje, pasakysiu visišką blasfemiją, bet man patinka DMC2 :D. nes gera atmosfera ir geras garso takelis bei estetika. aišku, pačio žaidimo ten nėra daug. o štai DMC5 išvis nepatiko nei žaidimas, nei garso takelis, kuris pasirodė bjaurus (labai nemėgstu drum and bass muzikos). o DMC4 kaip žaidimas man labai patinka, bet soundtrackas per daug zanūdnas pasirodė. nu ir dar pasigirsiu, kad mėnesio eigoje gausiu 18 PS2 žaidimų, tarp kurių pirmi trys DMC, Chaos Legion (nerealiai džiaugiausi, kai pamačiau, jog Jeisonui jis nereikalingas + irgi nerealus soundtrackas, visiem rekomenduoju), pirmi God of War, Drakengard, RE Code Veronica X, Onimusha Dawn of Dreams, MGS 2 ir 3 (šitą turiu ant 3DS, bet noriu ir originalaus leidimo), FF X-2 ir XII, Ace Combat gal trys dalys, MOH Frontline ir t.t.
 8. https://www.skelbiu.lt/skelbimai/250-pavadinimai-orig-zaidimu-playstation-2-38740985.html

  kaip galvojat, čia true ar fake? nėra jokių foto ir už naudotą PS2 žaidimą nori 8eur. 

  1. Haze

   Haze

   tai nuvaryk, susitik su juo ir suzinosi :D 

  2. Suveln

   Suveln

   negeriu tokiais kiekiais, kad važiuočiau dėl overpriced geimų, kur išvis neaišku kas yra, nes nufotkint nesugeba. 

 9. tai dar neužraukiam, gal netyčia kada nors susives mano ir jo keliai ir gausiu tuos žurnalus. biblioteka tai sutiko, bet dabar jų skeneris neveikia, bet vis dėlto nenurašau šito reikalo.
 10. visiškas nesusipratimas nutiko. ne dėl žurnalų.
 11. Ieškau ACE COMBAT žaidimų PS2 konsolei. Lauksiu pasiūlymų. 

  1. Rodyti ankstesnius atsakymus  dar 1
  2. Suveln

   Suveln

   žaidimus jau radau. 

  3. Rayman

   Rayman

   Netyčia uždėjau tą veiduką... Ace Combat ir aš surinkęs visus ps1 ir ps2 originalus. Ir vieną ant psp turiu. Gera serija.

  4. Suveln

   Suveln

   aha, aš gausiu visas dalis, išleistas ant PS2 ir vieną ant 3DS. vėliau reikės dairytis AC7 dalies. 

 12. šūdina situacija, susipykom su Artoju
 13. nu ir kaip jums kovos animacijos? man kažkodėl meh...
 14. bet keistai tas Yakuza 7 atrodo... nesuprantu kam reikėjo padaryt turn-based combat. nežinau net ar laukiu. nepatinka turn-based. Yakuza 0 dabar žaidžiu, tai labai gerai. reikės po to abu Kiwami peržaist ir Song of Life įsigyti.
 15. viskas šimtą kartų matyta. pradžioje nesupratau, kodėl man rodo Witcher 3 . aišku, naivu tikėtis kažko gero iš AC. nors tenka pripažinti, kad scena, kai priešai apšaudo laivą ir žaibuoja atrodo įspūdingai. aišku, tik atrodo, nes gameplay tuo metu beveik jokio nėra :D.