Suveln

Maniakai
 • Pranešimai

  287
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  23
 • Atsiliepimai

  0%

Suveln paskutinį kartą laimėjo Sausio 18

Suveln patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

206 Labai gera

1 sekėjas

Apie Suveln

 • Rangas
  PIXELIO GADYNË
 • Gimimo data 1994.06.13

Profilio informacija

 • Pomėgiai
  elektroninė muzika, video žaidimai, anime, neholivudiniai filmai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Turimos konsolės
  PS4, PS3, PS2, PS Vita, 3DS
 • PlayStation Network ID
  Suweln

Paskutiniai lankytojai

1.670 profilio peržiūrų
 1. mano akimis RE7 buvo eksperimentas, kuris pasiteisino, tad RE8 turėtų būti pilnas, drąsus kūrėjų žingsnis nauja kryptimi, koks kadaise buvo RE4 (kaimas, vietiniai tamsūs kultai - yra panašumo :)). kol kas viskas, ką parodė apie Village intriguoja. laukiam 21 dienos ir tikimės, kad parodys tai, ko nesulaukėm per TGS.
 2. nu, žinokite, ilgai varęs ant trečio asmens cover based shooterių ir per dantį griežęs Noughty Dog kompaniją, esu priverstas apsigalvoti radikaliai. per pastarają savaitę perėjau Uncharted 2, 3 ir The Last of Us. Kažkada seniau ir 1 bei 4 Uncharted dalis buvau peržaidęs. Įspūdžiai stiprūs. Uncharted, aišku, kaip Uncharted - gražūs, įspūdingi, smagūs, bet tik tam kartui, o The Last of Us (būtent pirma dalis) nurovė stogą konkrečiai... dar įpusėjus žaidimą gyriau jo keliamą įtampą ir veikėjus, negalėjau atsiplėšti nuo ekrano, bet dar negalėjau pavadinti jo šedevru, tačiau antra žaidimo pusė su grandinėm prirakino prie konsolės, o spynos raktą išmetė į klozetą, tai ir pasilikau aš ten... vienok šedevras. o dėl žanro - nesu tikras ar tokią įtampą ir konkrečiai tokį žaismą būtų įmanoma perteikti kokiu nors kitu žanru nei third person shooter. aš žinau, ką jie padarė antroje dalyje ir man dėl to tik įdomiau :). beje, man šie metai bus puikus laikas susimedžioti įvairius PS4 žaidimus, tokius, kaip The Last of Us Part II, Red Dead Redemption, Dishonored 2, Cyberpunk ir daugelį kitų, o į next-gen traukinį reikės gal kitais metais...
 3. įdomiai buvo, kad perkant iš Gameroomo papildymą už 10 svarų (žaidimui tiek užteko), pasirodo, kad tokio papildymo jie neturėjo (out of stock), tai atsiuntė du papildymus po 5 svarus. man nuo to ne blogiau.
 4. nusipirkau papildymą iš Gameroom ir neapsižiūrėjau, kad Eneboj biški pigiau - žinosiu ateičiai. šiaip jo, labai paprasta sistema ir būdų atsiskaityt milijonas. tiesiog, džiaugiuosi, kad servisas suveikė sekmadienį ir dabar sau kalu BLASPHEMOUS
 5. Sveiki, turbūt jau buvo užduotas klausimas šis, tiesiog dabar neturiu laiko ieškoti atsakymo, o reikėtų šią problemą išspręsti per šiandien, anksčiau nebuvo tekę pirkti skaitmeninių žaidimų iš PS Store, tačiau mano akis užkliuvo už žaidimo "Blasphemous", o jo kaip ir nėra pirkti su dėžute - tik digital, beje dabar jam taikoma 50% nuolaida. esmė, kad man neleidžia prijungti mano Mastercard kortelės. matomai esu pasirinkęs UK regioną (taip nusprendžiau padaryti, nes Lietuvos gi nėra) ir tiesiog negaliu prisiregistuoti su jokiu adresu. gal galima bet kokį adresą vesti registuojant kortelę? kaip jūs darėte? kaip suprantu, paprasta Mastercardo kortelė kaip ir ok, bet nežinau ką vest į adreso skiltį. Lauksiu patarimų....
 6. Bloodborne. gavau jį tą pačią dieną, kaip ir PS4 konsolę. įdomus nuotykis buvo bandant sumedžioti žaidimą po visą Kauną. šiaip kai bandžiau jį žaisti pirmą kartą, užstrigau ties antru bosu ir nors tu ką, bet dabar vėl įsijungiau ir nusprendžiau pasistūmėti. vakar puse vakaro mokiausi parry/shooting mechanikos ir gana neblogai ją įvaldžiau, tai rytoj gal bandysiu pas bosą nueit. iš kitų FromSoft Soulslike žaidimų šis išsiskiria daugiau visokio contento pilnu pasauliu, kuris nėra itin open, tačiau dense in lore details, tiek aplinkos, tiek visokių raštelių, kuriuos randi žaidimo pasaulyje, dėka. man tai turbūt vienas įdomiausių FromSoft sukurtų pasaulių... Resistance 3. Seniausiai geimas duklėjo lentynoje ir kadaise buvo žaistas ir labai mėgtas, tačiau numestas dėl tos pačios priežasties, kodėl išsitraukiau jį ir pamilau vėl. Old-school'as, b******. Sveikata neatsistato savaime, priešai aršūs, įdomūs ir nenuspėjami. Lygiai kupini visokiausių smulkių detalių, gražią grafiką puošia įdomus estetinis filtras, o be viso šito dar yra gana įdomi istorija, tad visas šis karas su ateiviais yra prasmingas. Na, ir šaudyti smagu. Įsijungiau šiandien prieš pogulį ir nesigailiu bei nusprendžiau pamatyti jį visą. Ar tai geriausias FPS exclusive ant PS3?
 7. su šventėm visus! na švenčių proga gera žinia - pavyko išspręsti visus nestarimus su kolegomis, tame tarpe ir Artūru ir vėl palaikome draugiškus ryšius. manau, kad pasibaigus karantinui reikės vėl judinti reikalą dėl tų žurnalų. kaip jau sakiau - niekada nereikia nuleisti rankų.
 8. tai visgi reikia sveiko proto patarimo iš šalies !!! ar išvis verta imt Cyberpunk ant PS4 dabar? mažų bugų nebijau, bet bijau crashų. ar geriau palaukt vasario?
 9. aš pamenu senais mokyklos laikais ant bajerio įsijungiau originalų COD: Modern Warfare ant Veteran sudėtingumo. tai kaip kokį Flashpointą taktiškai, lėtai peržaidžiau, labai patiko
 10. iš įpročio normal pasirenku. bet visokių žaidimų būna. tarkim, perėjus DIABLO III ant normal, man tik norisi visa tai pakartot ant HARD, kad pajusti daugiau žaidimo subtilybių. bet yra tokių atvejų, kur kokią sunkią vietą ar bosą pasiekiu ir užstringu, tai nejaučiu gėdos ant easy pasidaryt. žinau, kad lengvumas ir paprastumas tikrai nedaro žaidimo blogu, o jei daro, reiškiasi, kad tas žaidimas yra lievas.
 11. GRIM DAWN. pats tas pajusti senųjų Diablo atmosferą, belaukiant Diablo IV.
 12. truputį pažaidžiau Borderlands 2, nu bet ne man tokio games. gal kada nors sugrįšiu, bet dabar prisiminiau, kad turiu seniai įsirašytą piratinį Castlevania: Curse of Darkness. tai šitas daug labiau patinka. labai gera atmosfera, muzika ir smagu žaisti. paprastas action žaidimas su šiokia tokia rpg sistema. kaip tik pataikė į mano skonį.
 13. be žaidimų - elektroninės muzikos kūrimas, fantastikos rašymas, anime, buvimas su šuniu arba su šeima. overall, gana nesocialus mano gyvenimo būdas :).
 14. nemėgstu Uncharted tipo žaidimų, bet vistiek noriu visas pagrindines dalis pereiti. liko 2 ir 3. Uncharted 4 visai nieko toks, matėsi, kad labai daug kainavęs game. vakar parėjau Batman: Arkham Origins, o dabar pradėsiu Borderlands 2. na, o iš Soulsborne žaidimų visus turiu (tik Dark Souls III originalaus kol kas neturiu), Bloodborne ir Sekiro pereisiu kada nors gyvenime. galbūt labai jie įdomūs, bet reikia ypatingo nusiteikimo. galiu pasakyt, kad visiškai nesupratau kaip jie žaidžiasi. Demon's Souls/Dark Souls tai man viskas aišku ir nėra sunku, o Bloodborne/Sekiro kol kas man paslaptis, kaip jie žaidžiasi.