Suveln

Priklausomi
 • Pranešimai

  182
 • Užsiregistravo

 • Lankėsi

 • Laimėta dienų

  10
 • Atsiliepimai

  0%

Suveln paskutinį kartą laimėjo Rugpjūčio 10 2019

Suveln patalpino geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

114 Tikrai gera

1 sekėjas

Apie Suveln

 • Rangas
  PIXELIO GADYNË
 • Gimimo data 1994.06.13

Profilio informacija

 • Pomėgiai
  elektroninė muzika, video žaidimai, anime, neholivudiniai filmai
 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Turimos konsolės
  PS4, PS3, PS2, PS Vita, 3DS
 • PlayStation Network ID
  Suweln

Paskutiniai lankytojai

339 profilio peržiūros
 1. The Wonderful 101 Remastered visiems Clover Studios ir Platinum Games fanams must play.
 2. kažkaip pastaruoju metu patraukė ant to, ką labai mėgau daryti vaikystėje - šaudyti nacius. klasiokai savo laiku labai gyrė pirmojo COD papildymą United Offensive, o aš tuo metu nemokėjau pirmos misijos pereit. na, dabar peržaidžiau visą, tai tikrai puikus geimas ir nėra lengvas, tad nieko keisto, kad strigau vaikystėje. tuo pačiu prisiminiau esminį faktorių, kuo senų žaidimų expansionai skyrėsi nuo šių dienų dlc. tada nebuvo (arba buvo labai lėtas) interneto, o žaidimų perėjimai būdavo nebent žurnaluose, tad žmonės kur kas rečiau pilnai pereidavo žaidimus, o papildymai būdavo skirti tiems, kas perėjo ir nori daugiau iššūkio. toks ir UE - tikrai ne vieną kartą reikėjo taktiškai mąstyt, nebuvo aklo ir kvailo šaudymo, kaip šiuolaikiniuose COD. dabar noriu pereiti abu savo mėgstmiausios WWII šaudyklės MOH: Allied Assault papildymus. nu šitie truputį jau too old, bet dar įmanoma žaist. kartais tik tenka sukąsti dantis. bet šiaip nostalgijos reikalas čia. kadangi užaugau su tokiais geimais, tai primena vaikystę, bet jei šiandien būtų 2003 metai, tai neabejoju, jau seniai už3,14sę tie naciai būtų :D. pastaruoju metu dažnai pagaudavau save mąstat apie tai, ar yra toks žaidimų žanras, kurio dar kaip reikiant nepažinau, tačiau norėčiau artimiau pažįst. taip, tai cRPG žanras, kuris šiais laikais išgyvena savo renesansą (Divinity: Original Sin žaidimai ir ne už ilgo pasirodysiantis Baldur's Gate III). vienas iš kultiškiausių šito žanro žaidimų yra ARCANUM: Of Steamworks and Magick Obscura, kurį labai norėjau išbandyti, tačiau pasidomėjus giliau, paaiškėjo, kad žaidimas toks pat skylėtas, kaip ir kitas tų pačių kūrėjų (studio "Troika") šedevras VAMPIRE: The Masquerade Bloodlines. labai žavus, atmosferiškas, bet kiauras, kaip rėtis. tad savo pažintį su žanru nusprendžiau pradėti ne nuo lūžusio žaidimo, o nuo dar vienos klasikos - PLANESCAPE: Torment. yra HD editionas, tad, nors originaliai išleistas gūdžiais 1999-ais, su enhansed versija atrodo gražiai net ir šiandien. tekstūros lygios, modeliai gražūs ir meniški. labai geras soundtrackas. atmosfera aukščiausio lygio. vienas dalykas, kuris senuose cRPG žanro žaidimuose būdavo atliekamas prasčiausiai - kova. apsidžiaugiau sužinojęs, kad P:T kovų beveik visada galima išvengti ir niekas nedraudžia, kaip ir kiekvienam tikram RPG žaidime, tiesiog išsikalbėt savo kelią pergalės link. taip, šiame žaidime labai daug dialogų, daug skaitymo, bet prieš miegą vietoj knygos nėra nieko geriau. ir nėra toks ilgas, kaip koks Baldur's Gate II.
 3. b*** taip ir galvojau, kad skanavimas bus mokama paslauga :D. įdomu, kiek užsiplėš biblioteka. jau niežti nagai važiuot ir parsivežus žurnalus suskanuot. greičiau tas karantinas pasibaigtų
 4. o kokie tie pokyčiai?
 5. nu tai: iš pradžių ieškojau, galvojau, gal kas pigiau parduos. tokių neatsirado. tad tenka pirkt iš ten, kur randu.
 6. kaip suprantu, pre-order kaina 62eur? šiaip tiek tikrai negaila, gal ir aš preorderinsiu vasarą.
 7. jėga, new gameplay bus geriausia dovana artėjančiam gimtadieniui. žinoma, kad pirksiu day one on PS4. manau, kad tai bus svajonių žaidimo išsipildymas.
 8. World of Warcraft mėnesiui (žaidžiu Classic/Vanilla) ir Diablo III iš Battle.net Labai džiaugiuosi, dievinu Blizzard.
 9. aš konkrečiai noriu kortelės, į kurią sutilptų mano norimi žaidimai. pirksiu iš baituko 32GB kortą už 85eur :D.
 10. antra man geriausia. pirma per nelyg pasenus, trečia kažkaip nesudomino (nors ir perėjęs mažiausiai 2 kartus), 4 turi labai įdomią idėją, bet visgi tai ne SH. o tolimesnės dalys dar labiau nebe SH.
 11. nusilaužiau PS Vita, tai dabar galiu žaisti ir nepirkęs. jei labai patiks tas SOUL SACRIFICE, tai nusipirksiu. tik reikia padorios memory kortos, kurią pirksiu vos gavęs artimiausią algą. šiandien pabandžiau UNCHARTED 2. kaip ir kitos dalys - fun, bet nieko ypatingo. vistiek reikės pereiti, jei Sony nemokamai davė, nors vieninteliai movie-like žaidimai, kurie man patinka yra MGS. šiaip nemėgstu story-driven geimų in general, todėl net ir The Last Of Us nesu perėjęs ir artimiausiuose planuose neturiu. įsijungiau GRIM DAWN. su DIABLO nelyginsiu, bet atrodo tikrai efektingiau nei mano ne mažiau mėgstamas PATH OF EXILE. paprasčiausiai smagu lakstyt po žemėlapius, atrasti naujas teritorijas, naujas pabaisas ir jas žudyt tiesiog spragsint pelyte. dar perėjau gal tris WARCRAFT III misijas. superinis žaidimas, manau, kad perėjęs žaisiu vėl ir vėl. estetiškai už Starcraft tikrai geriau ir įdomiau. o kiek dėmesio visokiom mažom, vos pastebimom, detalėm. aišku, aš RTS profanas, tai sudėtingos misijos, kur reikia per duotą laiką išgyvent, o tavo bazę vis puola priešai ir kuo toliau, tuo sunkiau išgyventi. o dienos hitas neabejotinai buvo GOD OF WAR 1 ant PS Vitos. žaidimas toks pat, kaip ir PS2 versijoje (2005)! man kažkaip tie senieji klasikiniai GOW kur kas labiau patinka nei tas naujas (nors ten irgi amazing, tik kitaip). jei žiauresni ir tiesmukiškesni. viskas taip, kaip anksčiau, nelabai net ir frame drops kažkokių pastebėjau. sukasi kaip vijurkas.
 12. pirmą perėjau vos pasirodžius. labai patiko. tokio tipo žaidimai - mano silpnybė. dabar atsirado nors peržaisti GRIM DAWN. telefoninės versijos nekomentuosiu. man tokie žaidimai turi būti žaidžiami tik su pelyte. click-click..
 13. Kadangi SONY tokie faini ir padavė originalią Uncharted trilogiją nemokamai, tai perėjau pirmą dalį UNCHARTED: Drake's Fortune. Smagus visai, nors nothing special. Manau, kad vėlesnės dalys įdomesnės bus. 4: Thief's End tai visai patiko man.
 14. heh, pagaliau nusilaužiau Vita. buvo labai paprasta. dabar reikia normalaus dydžio kortos. Nupirkčiau artimiausiu metu. Kuo didesnės talpos, tuo geriau.