Online įrankiai

Įvairūs įrankiai skirti PlayStation 2 žaidimui online režimu.

4 failai

 1. Disc ID Utility 0.2a ir 3.0

  Šios programos pagalba galima sužinoti Disk ID iš originalių PlayStation 2 žaidimų (DVD formate!), tam, kad vėliau pakeitus gautus pirmus keturis skaitmenis/raides, būtų galima nupatch'inti tą patį, perkopijuotą, žaidimą ir žaisti online režimu.
  Kaip naudotis
  Parsisiųskite ir įsirašykite programos atvaizdą į CD arba DVD. Įdėkite diską su programą į PlayStation 2 konsolę. Užsikrovus programai išimkite programos diską ir įdėkite originalų PlayStation 2 žaidimą, kurio DNAS norite išgauti. Palaukite apie 10 sekundžių ir spauskite X. Televizoriaus ekrane turėtų pasirodyti panašus vaizdas kaip prisegtose nuotraukose, tik skaičiai turėtų būti skirtingi. Patikrinkite gautą ID su DNAS IDCheck + Generator v1.0 - PE programa (pridedama archyve). Užsirašykite gautą Disc ID ir su WinDIP programa nupatch'inkite turimo žaidimo atvaizdą.

  0 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Atnaujinta

 2. EGBrowser Final

  EGBrowser – PlayStation 2 interneto naršyklė, išversta versija iš japonų kalbos į anglų. Palaiko USB klaviatūrą ir pelę (USBD.IRX pridėtas). CD atvaizdą reikia įsirašyti ir dėti į PlayStation 2 konsolę.

  10 parsisiuntimų

  0 komentarų

  Patalpinta

 3. Paradox Machine ID Changer

  Šis įrankis leidžia pakeisti PlayStation 2 konsolės ID ir iLink ID (padeda jei esate išbanintas iš kokio nors žaidimo online serverio).
  Programa naudotis yra labai paprasta: įsirašykite ir įdėkite į PS2 konsolę, palaukite kol užsikraus ID pakeitimo meniu (pirmą kartą paleista programa išsaugo originalius nustatymus į atminties kortelę, atsatatyti duomenis galima kada panorėjus, tačiau dėl visa ko abu ID ir užsirašykite kur nors) ir spauskite L1 arba R2, kad pereitumėte nuo "Console ID" prie "Machine ID" ir naudokite kryptis į viršų / apačią, kad keisti duomenis.

  1 parsisiuntimas

  0 komentarų

  Atnaujinta

 4. WinDIP 1.7

  WinDIP yra skirta PlayStation 2 žaidimų (jų atvaizdų) ID patch'inimui, kad galėtumėte žaisti neoriginalius PlayStation 2 žaidimus on-line su čipuota PlayStation 2 konsole! Savaime aišku, jeigu žaidimas turi online funkciją (pvz. WWE SmackDown vs. RAW 2006).
  Viskas ką reikia padaryti, tai atsidaryti žaidimo atvaizdą, įrašyti "Disc ID" ir žaidimo atvaizdas bus pakoreguotas. O atvaizdą po patch'inimo tiesiog įsirašykite į CD/DVD ir žaiskite online!
  Šis būdas veikia su 99% PlayStation 2 žaidimų.

  2 parsisiuntimai

  2 komentarai

  Atnaujinta