simas25

Lietuviai Norvegijoje (NoRgE)™

?Ar tau patinka gyventi Norvegijoje?  

67 nariai prabalsavo

  1. 1. ?Ar tau patinka gyventi Norvegijoje?

    • TAIP,labai:D
      6
    • NE,noriu atgal:(
      6
    • Ką žinau,dar neapsisprendžiau:/
      2
    • Aš net negyvenų tenai xDD
      51
    • Kas ta Norvegija xDDDDD
      11


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi įmigrantai Norvegai.Sukuriau siokę tokią temą sukurti sokią tokią bendruomenę:)Visi parasom iš kokio miesto esam,kiek laiko gyvenam ir ar jau mokame sneketi ta paukščių kalba xDD Aš tai esu iš Bergeno ir Fillingsdaleno rajono.Gyvenu čia jau 4 mėnesius ir jau kaip ir daug suprantu Norvegiskai.Taipat einu i Nygård skole :)Taigi rašom rašom ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Jei jau kuriat tema apie Norvegija, tai dar sukurkit ir apie kitas salis ;) Svedija, Airija, Anglija... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hei, bor i Norge for nesten et år. Hovedsakelig i nęrheten av Bergen - Knarvik. Nå, Litauen, er det ikke aktuelt å gå tilbake, men hvis det venner tilbud en god jobb jeg går tilbake ;)

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hei, bor i Norge for nesten et år. Hovedsakelig i nęrheten av Bergen - Knarvik. Nå, Litauen, er det ikke aktuelt å gå tilbake, men hvis det venner tilbud en god jobb jeg går tilbake :P

Hvor gammel er du?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Har du ikke se at 22.

 

Nemoku norvegiskai bet moku naudotis google translate :P ir pasiziuret jo profile...

Tj dar kasnors Airija sukurkit tai susnis atsakimu pareis :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvenu norgei dar tik tris menesius, kalbos nemoku :P gyvenu tokiam kaimely "sirevag" netoli egersundo ir brynes :) ir kas toliau ? :P

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gyvenau visa vasara bergene, paradis rajone, visai patiko kitais metais tikiuos grysiu. O ka jus cia darot rasydami norvegiskai? mandri jauciates? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gyvenau visa vasara bergene, paradis rajone, visai patiko kitais metais tikiuos grysiu. O ka jus cia darot rasydami norvegiskai? mandri jauciates? :D

zinau as ta rajona :)ten mano aukletoje gyvena.is mano namų gal kokios 20 minucių kelio:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

praeita vasara Norvegijoj atostogavau apie pusantros savaites buvau, bet visa laika ant ratu buvom...

Labai patiko, noreciau dar sugrizt aplankyti.... Buvau Bergene, Osle, nu zodziu toki rata apvaziavom. iki ledynu netraukem, nes masinaj parejo stabdziai, ten po ta troliu kelia pavazinejus. nuostabi salis, noreciau dar sugrizti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gyvenu norgei dar tik tris menesius, kalbos nemoku :) gyvenu tokiam kaimely "sirevag" netoli egersundo ir brynes :rolleyes: ir kas toliau ? :)

 

Nu rasyk ka dirbi, kaip tau ta norvegija, kaip zmones?

 

Na apie sali as atsiliepiu tik gerai, labai grazi salis, ypac geguzes, birzelio menesiais, nes ant kalnu lieka grazios sniego kepures o pats gali jomis su shortais vaiksciot nes silta. Zmones labai tolerantiski ir mandagus kelyje, na ir ne tik. Bet va vos ne visi veidmainiai, jau taip jie isaukleti kad i akis nieko nesako kaip lietuviai, bet sneka uz nugaros.

Keliai labai geri visur, tik nervina kalnuose labai vingiuoti ir pavojingi, kad prasilenkt reik iaziuot 20m praplatejimo juosta, bet tai kompensuoja kalnu grozis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo zmones cia labai mandagus :rolleyes: o su tuo apkalbejimu uz nugaros tai nezinau nes dar kaip ir nepazystu daug tu norvegu :)

bet kokios cia merginos!!!blondinku kiek cia graziu! :) :) noriu ir as tokios :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nu jo zmones cia labai mandagus :rolleyes: o su tuo apkalbejimu uz nugaros tai nezinau nes dar kaip ir nepazystu daug tu norvegu :)

bet kokios cia merginos!!!blondinku kiek cia graziu! :) :) noriu ir as tokios :)

 

nu tai ko lauki...? imk viena... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nu tai ko lauki...? imk viena... :rolleyes:

 

nu tai kad dar nesusisneku as su tom mergaitem :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nu tai kad dar nesusisneku as su tom mergaitem :rolleyes:

 

 

nu tai va del mergaiciu gal ir kalba ismoksi.... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.