algiukx

Kaip pakeisti dvd rom ir jį nuflashinti

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nusipirkau xbox 360 arcade, tačiau kaip ir visur su Lite-On dvd-rom. Ir jau įsigijau Toshiba Samsung TS-H943 dvd-rom flashinimui. Ieškojau ankstesnėse temose kaip pakeisti dvd romą ir jį nuflashinti. Radau gidą kaip išgauti Lite-On key, tačiau neradau info kaip pakeisti dvd-rom, ir kaip nuflashinti Toshiba dvd-rom. Gal galėtumėte padėti? Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, nusipirkau xbox 360 arcade, tačiau kaip ir visur su Lite-On dvd-rom. Ir jau įsigijau Toshiba Samsung TS-H943 dvd-rom flashinimui. Ieškojau ankstesnėse temose kaip pakeisti dvd romą ir jį nuflashinti. Radau gidą kaip išgauti Lite-On key, tačiau neradau info kaip pakeisti dvd-rom, ir kaip nuflashinti Toshiba dvd-rom. Gal galėtumėte padėti? Ačiū.

Is pradziu pabandik istraukti key o poto galvosi kaip nufliasinti. Nes sioje proceduroje key traukimas yra sudetingiause

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is pradziu pabandik istraukti key o poto galvosi kaip nufliasinti. Nes sioje proceduroje key traukimas yra sudetingiause

Juk rašiau kad gidą radau... Turbūt nesupratai klausimo, kaip reikia nuflashinti Toshiba dvd rom?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau as tavo klausima. Bet kartuoju dar karta. Ispradziu istrauk key jeigu jau suradai gida. Nes pvz man nelabai pavyko.

Stai gidas nuo taip traukiams ir irasomas key Cia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Supratau as tavo klausima. Bet kartuoju dar karta. Ispradziu istrauk key jeigu jau suradai gida. Nes pvz man nelabai pavyko.

Stai gidas nuo taip traukiams ir irasomas key Cia

Taip, šitą gidą ir radau, todėl ir klausiu, kaip nuflashint, nes key išgavimo gidą jau radau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavai tai gavai :) Tau sako aiškiai, eik ir trauk, nes tuoj grįši ir sakysi, kad neišėjo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, tarkim išėjo man tą key išgauti, o kaip dvd romą pakeisti? Tiesiog gale prijungt xbox laidus, o priekį uždėt tą išorinį xbox dėklą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, tarkim išėjo man tą key išgauti, o kaip dvd romą pakeisti? Tiesiog gale prijungt xbox laidus, o priekį uždėt tą išorinį xbox dėklą?

Ne į temą

Kaip mane nervina tokie nedekingi zmones, tau padet bando o tu cia issikalineji.

Pagarbos turetum zmonem is kuriu pagalbos prasai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kaip mane nervina tokie nedekingi zmones, tau padet bando o tu cia issikalineji.

Pagarbos turetum zmonem is kuriu pagalbos prasai.

Nesuprantu, nieko aš čia neišsikalinėju... Klausiu ir tiek. What's your problem?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu išgauk tą key normaliai, o ne tarkim, pradėk viską nuo pradžių, o ne šokinėk pirmyn atgal. Pirmą vieną darbą baik, poto kitą pradėsi!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tau is to, kad tu dabar zinosi ka daryt isstraukus key? Is pradziu padaryk pirma dali tinkamai, tada jau ziurek ka toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.