Dorganaso

Smulkūs įbrėžimai

Rekomenduojami pranešimai

Labai uzknisa tie smulkus ibrezimai ant psp ;x o ypac ant slim'o apacios ,nes jis labaj braizosi kai padedi ant stalo ar kt..

tai be naujo wirselio keitimo ar galima kaip nors juos panaikinti?

Dekuj is anksto ;D ;) ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai uzknisa tie smulkus ibrezimai ant psp ;x o ypac ant slim'o apacios ,nes jis labaj braizosi kai padedi ant stalo ar kt..

tai be naujo wirselio keitimo ar galima kaip nors juos panaikinti?

Dekuj is anksto ;D ;) ;)

Šiaip pats paprasčiausias variantas yra nedėti ant stalo ;) O panaikinti galima tik poliruojant, bet neįsivaizduoju kur tu tai galėtum padaryt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na siaip priklauso nuo zmogaus, vienam tie ibrezimai giliai dzin, kitam tragedija. jei nesiruosi pardavinet tai manau svarbiau ekranas ir kad gerai veiktu. pvz man tai skaudziausi pirmieji ibrezimai buna, o paskiau jau nesvarbu, daiktas gi naudojamas, o neidetas kazkur i vakuumine kapsule sterilioj aplinkoj ;)

 

o siaip gali keist korpusa pati, arba kaip mineta lipdukus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o siaip gali keist korpusa pati, arba kaip mineta lipdukus...

man ta pati problema del ibrezimu, bet korpusa pakeitus erzintu dulkes kurios pradetu kauptis ant ekrano. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As pats saugojau kiek galejau,nes parduot ketinau,bet dabar taip patiko,kad pasilieku sau. Yra keli ibrezimai gale ant to metaliuko,kad ir kaip saugojau psp vistiek jie kazkokiu budu atsirado.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jo teisybę sakot ;D

pas mane tai tik apacia apibraizyta

bet swarbiausia kad ekranas kaip naujas :)

Šiaip patarčiau bent ekranui įsigyti plėvelę, dėl viso pikto, o pačiam PSP tai yra visokių minkštų dėkliukų ar bent silikoninių įmaučių. Aš pats tokią naudoju, nes, kaip žinia, slim nėra labai jau patogus laikyti rankose, tad guminis dėklas tikrai "limpa" prie rankos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.