zalias999

Xbox subraize kompakta

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, ijungiau xbox su zaidimu ir sugalvojau ji paversti horizontaliai ir man subraize diska, Tai cia grinai mano kalte kad as ijungta verciau ar xbox?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo nes ant xboxso lipduko kuris buvo uzklijuotas ant cdromo priekio buvo rasoma kad negalima vartyti jo kai jis yra ijunktas su idetu kompaktu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo nes ant xboxso lipduko kuris buvo uzklijuotas ant cdromo priekio buvo rasoma kad negalima vartyti jo kai jis yra ijunktas su idetu kompaktu

aciu labai, per kaledas gavau ir spejau jau 1 kompakta suvaryt :D Bet gerai kad ten kazkoks levas zaidimas "kungfu panda'' :) Nu aciu galit rakint tema

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nzn as tai GTA4 zaidziu tai esu neviena karta varteliojes, bet man niekas nieko nebraizo :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as jau taip subraizes esu gal kokius 5

omg :) aciu tau!!!!!! neesu mates tokio kvailo zmogaus :thumbsup4: lamina ir tuo giriasi :DDD aciu labai!!! uz visas 5 minutes zvengo B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Protu nepasižymit kaikurie :thumbsup4: Narį, kuris subraižėte penkis kompaktus, jau po pirmo subraižymo nedaėjo, kad taip geriau nebedaryti ?

Redagavo no0ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na dar subraižimas priklauso nuo dvd rom nes pavyzdžiui man su liteon braižo o su hitachi ne braižo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

heh, smagu matyti, kad ne man vienam taip nutiko :D) gavau as ir per kaledas xbox elite, tai is to durno smalsumo pakeliau konsole ir girdziu kad cd pradejo sokinet, jau galvojau, kad cia senelis falsyva xboxa man itaise, bet iskart pamaciau ta taip sunkiai pastebima nakleika..ech, :D) buna dienu lyg tycia :D)))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano xbox360 2008-07-31 kartais isrezia aplink diska zieda toki bet cia buvo tik dviems kompaktams nejudinau jo nekilojau ziurejau info nete tai daug tokiu atveju yra kad boxas raizo diskus ir fleshintas ir neflesintas ....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano xbox360 2008-07-31 kartais isrezia aplink diska zieda toki bet cia buvo tik dviems kompaktams nejudinau jo nekilojau ziurejau info nete tai daug tokiu atveju yra kad boxas raizo diskus ir fleshintas ir neflesintas ....

Man dar taip nebuvo :D Man tik buvo subraizes kai draugas paverte :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi syki buvo kai nelygiai pastaciau boxa ir norejau patrauk tik isgirdau keistus garsus ir nebejudinau. bet kompaktui nieko nenutiko :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nezinau kodel,bet mano boxas (lite on) is lempos braizo.gal brokas papuole,bet jau 3 originalius dvd suvare,nors nebuvo vartomas.isrezia ziedus aplink.kazka girdejau,kad buna tokiu bajeriu,tad reik nest pas meistra ir prasyt kad pagalveles idetu kazkokias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.