kazinak

prijungti psp prie ps3

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,ieskojau per paieska,bet neiko panasaus neradau(gal blogai ieskojau)

beda tame kad prijungus psp per usb laida ,ps3 raso kad man reikia updeitinti psp,viskas butu p*,bet maniskis turi custom firmware ir kazkaip nesinori vel pire oficialios gryzti :( ,ar yra sansu prisijungti kokiu kitu budu,ar teks udteitinti ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,ieskojau per paieska,bet neiko panasaus neradau(gal blogai ieskojau)

beda tame kad prijungus psp per usb laida ,ps3 raso kad man reikia updeitinti psp,viskas butu p*,bet maniskis turi custom firmware ir kazkaip nesinori vel pire oficialios gryzti :D ,ar yra sansu prisijungti kokiu kitu budu,ar teks udteitinti ?

Tu butinai turi padaryti updeita , bet nesijaudink kj tau darysi updeita tau darys cutom o ne orginala, tj nieko blogo neatsitiks . O toliau sek ko taves ten praso ir pasijunk Remote Play

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ne.. Jugi ant ps3 yra du analogai o ant psp 1 ;) ir dar nėra R2 L2 mygtuku ir sixaxis nepalaiko :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ziurekit as pajungiu psp prie ps3 ir mano psp rodo ps3 ekrana o ar eitu taip padaryti kad telike rodytu psp ekrana?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.