neilazz

Skate 2

Rekomenduojami pranešimai

Nu nieko gero, prisiskaites isirasiau taip laukiau pazaisti ir taip nuvyle. Galetu buti kieknors pamoku is pradziu, vaizdas taipat nepatiko tipo is kameros filmuoja kaskokios senobines ir tiesiai i sikna rodo, nu nezinau visiskai neitema.

Jei nori pamokų, tai reiktų pradėti nuo pirmos Skate dalies. Ten buvo visas pamokų rinkinys.

Kameros filmavimo kampas labai į temą (iš pradžių šiek tiek keista, bet kai pripranti, tai super!!), rodoma tokiu kampu kaip ir realybėje filmuojami skate video. Be to, kameros kampą galima pakeisti nustatymuose :)

 

Aš jau nebežaisiu. Ten reik labai daug nervų ir kantrybės turėt. Labai labai labai užknisantis game, nebent šiaip free ride paskate'int. :)

Daug nervų gali pareikalauti tik `Can you spell girl?` misija. Ta tai tikrai nervus "valganti" misija ;) O visos kitos misijos tai nepasakyčiau, kad ypatingai sunkios :) Va tarkim geimas Ninja Gaiden 2, ten tai kiekvienas chapteris reikalauja labai labai labai daug nervų, susikaupimo ir pasiruošimo žaisti tą patį chapterį daugiau nei po kelis kartus :)

 

 

Renuols kamera galima pasikeist. O audris taip sitas zaidimas reikalauja nervu bet paskui kai ismoksti zaist viskas :) buna. Seip buvau uzkliuves tik ant keliu uzduociu ipac uzkniso can you spell girl ?

Jap, pritariu :) Ciufa, gal online žaidi šį geimą?

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nieko gero, prisiskaites isirasiau taip laukiau pazaisti ir taip nuvyle. Galetu buti kieknors pamoku is pradziu, vaizdas taipat nepatiko tipo is kameros filmuoja kaskokios senobines ir tiesiai i sikna rodo, nu nezinau visiskai neitema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu aisku. Kaip ant tureklo praciuoisti kur per du reikia ir kaskokie ten strengantys 4 ar 5 kaskokie kubeliai, cia labiau nuo pradziu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neilazz>> žaisti turi būti malonumas, aš nebejaučiu jokio malonumo, kai reapeat repeat ir dar kartą repeat ir viską padaugini iš 10 kartų ir GAL pavyksta atlikt debiliškai nesamoningą challenge. SKATE pirmojo dalis daug smagesnė buvo.

 

Ciufa>> žaist moku. ;) Sake pirmąjį perėjau ir smagiai susivalgė, o šitas, nu jo... ;DD Kaifo nebejaučiu lošt visai.

Redagavo Audris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką žinau neilazz, bet man ta ninja gaiden 2 pereit buvo juokų darbas, vienas malonumas ten priešus kapot, tik ant kelių bosų buvau užstrigęs, bet ir tai iš kelių kartų perėjau, o va skate2, , kad ir eilinius triukus atlikt reik tiek treniruotis, kad juos pereinu, jei išvis pereinu gal iš kokio 40 karto, kol viska taip atkali įdentiškai, kad nebutų jokių trikdžių (išmoksti atmintinai).. Dabar man ten įdomiausia lenktynės nors jas pereinu, gal iš kokio 3 karto, ir šeip įdomu pasvaržyt ;) Šeip visai nieko geimas, bet laaaaaaaaabai sunkus (:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ką žinau neilazz, bet man ta ninja gaiden 2 pereit buvo juokų darbas, vienas malonumas ten priešus kapot, tik ant kelių bosų buvau užstrigęs, bet ir tai iš kelių kartų perėjau, o va skate2, , kad ir eilinius triukus atlikt reik tiek treniruotis, kad juos pereinu, jei išvis pereinu gal iš kokio 40 karto, kol viska taip atkali įdentiškai, kad nebutų jokių trikdžių (išmoksti atmintinai).. Dabar man ten įdomiausia lenktynės nors jas pereinu, gal iš kokio 3 karto, ir šeip įdomu pasvaržyt :o Šeip visai nieko geimas, bet laaaaaaaaabai sunkus (:

Ant kokio sunkumo žaidei ir perėjai NG2? ;) Man tai tas geimas pasirodė vienas iš sunkiausių, po ~3 chapterio mečiau aš jį, nes nenorėjau vėliau pirkti naujo džoistiko :/ ;) O va Skate ir Skate 2 galėčiau žaisti ir žaisti <- Nuo Skate 2 oficialaus išleidimo kitų geimų ir nežaidžiau... ;) Jau vien Skate 2 online ;) Aš nesuprantu kur jūs tą sunkumą šiame geime atrandat ;)

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant kokio sunkumo žaidei ir perėjai NG2? :o Man tai tas geimas pasirodė vienas iš sunkiausių, po ~3 chapterio mečiau aš jį, nes nenorėjau vėliau pirkti naujo džoistiko :/ ;) O va Skate ir Skate 2 galėčiau žaisti ir žaisti <- Nuo Skate 2 oficialaus išleidimo kitų geimų ir nežaidžiau... ;) Jau vien Skate 2 online ;) Aš nesuprantu kur jūs tą sunkumą šiame geime atrandat ;)

As daejau iki 7 chapterio ir perlauziau diska ;) neatlaike nervai mano manymu jis yra sunkiausias game .... Arba as jo nemoku lost o va skate tai man netoks sunkus su malonumu ji losiu ;)

 

P.S neilazz neturiu galimybes prie xbl prisijungt db routerio neturiu. Ar imanoma ir be jo prisijungt ? ;)

Redagavo Ciufa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant mažiausiio,ir visa perėjau kaškaip labai lengvai. Kai mažas buvau, tai buvau atkalęs tokias zombių muštynes, tai man ten jokių bėdų nebuvo, o va skate2 aš invertinčiau sunkiausiu žaidimu, aišku, kai išmoksiu, jei išmoksiu gal ir paprasta bus ten tuos triukus valdyt, šeip žaidimas tai įdomus, bet užknysa knystis ten su tais triukais, nes kol padarai tai ir vakaras ateina :D

Ciufa -

Ne į temą

Jo tiesiog kiši tą laidą , kur į pc ateina į boxą, ir boxe suvedi savo kompo MAC adresą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant mažiausiio,ir visa perėjau kaškaip labai lengvai. Kai mažas buvau, tai buvau atkalęs tokias zombių muštynes, tai man ten jokių bėdų nebuvo, o va skate2 aš invertinčiau sunkiausiu žaidimu, aišku, kai išmoksiu, jei išmoksiu gal ir paprasta bus ten tuos triukus valdyt, šeip žaidimas tai įdomus, bet užknysa knystis ten su tais triukais, nes kol padarai tai ir vakaras ateina :notworthy:

Ciufa -

Ne į temą

Jo tiesiog kiši tą laidą , kur į pc ateina į boxą, ir boxe suvedi savo kompo MAC adresą :)

Nu as ir kiek zaides tai skate 2 vienas is sunkiausiu,neatkalu as tu triuku,padarau gal is kokia 20 karto ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as ir kiek zaides tai skate 2 vienas is sunkiausiu,neatkalu as tu triuku,padarau gal is kokia 20 karto ;D

Praktika ir dar kartą praktika :) Anksčiau kol padarydavau Laser Flip, 360 Flip, Nollie 360 Flip, 360 Hardflip ir panašius, tai... :) . O dabar tai gan paprastai ir beveik kiekvieną kartą padarau. O va Varial triukai, tai ir dabar dar gerai nemoku.

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ir netikesit bet man lengviausiais yra 360 hardflip ;] bet tai cia realistiskai padaryta kai variala darai kartais pop shov gaunas ;P

 

Dar va uzstrigau ant career misijos: persok per fontana ;D

Redagavo Circa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man lengvai gaunasi 360 flip o va laser flip kazkaip dar nelabai nebent stovysena pakeiciu tada laser gaunasi o 360 flip ne :notworthy: Varial lengvai :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar parsisiunčiau Skate 2 DLC (Dyrdek's Fantasy Plaza Pack), kuris kainuoja 400 MSP. Visiškai nesigailiu, kad pirkau, nes tikrai nauja puiki vieta skeitinimui + 4 achievementai (gan lengvi) + 8 naujos freeskate online activities + 5 nauji spotai, kuriuos galima užvaldyti ir nukillinti. Jau vakar tas užduotis ir atlikau, tačiau dar ir šiandien nemažai laiko ten skeitinau ir manau dar skeitinsiu, nes norisi viską ištyrinėt :D

 

Štai kaip atrodo tas `Dyrdek's Fantasy Plaza`:

 

 

 

# 4 nauji achievementai:

 

NuotraukaA Budding Star 25G

Complete all film challenges at Rob's Fantasy Factory

 

NuotraukaJam Fantasy 25G

Win the Jam Contest at Rob's Fantasy Factory

 

NuotraukaNo Hard Hat Required 25G

Touch the top of the contstruction full-pipe

 

NuotraukaSkylight Superstar 25G

Drop into Rob's plaza through the skylight

 

Ateinančią savaitę turėtų pasirodyti dar vienas Skate 2 DLC (San Van Classic Pack), kuriame bus:

- The Parkade

- The Elementary School

- The Community Center

Tai 3 superiniai dideli spotai (sakyčiau daugiau nei spotai) iš Skate pirmos dalies. Šis DLC taip pat kainuos 400MSP. Kai nusipirksiu ir pažaisiu, parašysiu daugiau :D

Redagavo neilazz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.