JGOD

Diskusijos apie PSP 3000 modelį

Rekomenduojami pranešimai

As paskubejau isikelti. Bet hen pasileido is pirmo karto.. :)

Nieko tokio bet kurio momentu galesi ji pakeisti pilnai veikianciu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia jau skaitosi nulaužė tuos 3000? atleiskite už klausimą, tiesiog nelabai ką nusimanau o pažaisti norisi :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia jau skaitosi nulaužė tuos 3000? atleiskite už klausimą, tiesiog nelabai ką nusimanau o pažaisti norisi :D

Man ir butu idomu suzinoti, beje ka reiskia HEN ? :D As naujas konsolese, nepykite :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai čia jau skaitosi nulaužė tuos 3000? atleiskite už klausimą, tiesiog nelabai ką nusimanau o pažaisti norisi :D

Nenulauze, tik rado prieima leisti Homebrew.

Pliauska pasidalink ispudziais kaip veikia HEN nes as pats dar kolkas dvejoju ji isbandyti

Redagavo stalker15

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas tiesiog puiku. Hen yra labai stabilus (bent ant mano psp) visada is pirmo karto pasileidzia. Patartina siaip pirma suformatuoti atminties kortele paskui sukelti viska ir paleisti hen. Visi homebrew veikia. Isirases snes emuleturiu ir parsisiuntes kelis zaidimukus viskas veikia ;] tik va kai hen pasileidi is umd neina zaist uzkimba kai rodo psp logo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal galite paaiskinti kaip viska pasidaryti reikia? as atsisiunciau ta rar faila, ir kur man ji kelti, ar reikia is archyvuoti ar kaip? Aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal galite paaiskinti kaip viska pasidaryti reikia? as atsisiunciau ta rar faila, ir kur man ji kelti, ar reikia is archyvuoti ar kaip? Aciu

h.bin keli i root folderi o visa kita su folderiu hen tuo keli i pictures cia aiskiau negu aisku as manau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ten slim ir phat? tai kuris is tu nes as kai ikeliu slim jungiu nieko man nepasidaro

jei tavo slim tai keli slim folderi o jei phat tai ir keli ta. bet jei phat tavo tai n* tau sito reikia? jie ir taip nulauziami

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane slim, o sita kur ta iso folderi susikurt reikia kad zaidimus ikelti? Aciu

Ar tu suvoki ta dalyka, kad HEN nepalaiko ISO tiesiog per ji gali nuodoti Homebrew

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesirosiu jo pirkt koks tolkas isleist zaidimams 200lt kai galima nusiflashinti sumoketi 40 lt uz flashinima ir nuripirkti memory stick ir viskas.

Redagavo wemo1995
Kam tu cituoji kai kalbi visai ne apie ta dalyka?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as suprantu kad psp 3000 yra daug geresne grafika ir t.t. bet vistiek nesirosiu jo pirkt koks tolkas isleist zaidimams 200lt kai galima nusiflashinti sumoketi 40 lt uz flashinima ir nuripirkti memory stick ir viskas.

Ne į temą

3000 modelio grafika nesiskiria nei nuo 2000 nei nuo 1000 modeliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas tiesiog puiku. Hen yra labai stabilus (bent ant mano psp) visada is pirmo karto pasileidzia. Patartina siaip pirma suformatuoti atminties kortele paskui sukelti viska ir paleisti hen. Visi homebrew veikia. Isirases snes emuleturiu ir parsisiuntes kelis zaidimukus viskas veikia ;] tik va kai hen pasileidi is umd neina zaist uzkimba kai rodo psp logo

tikrai veikia puikiai.Is UMD nebandziau.Homebrew veikia be priekaistu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.