agent_smith

Elite jasper

Rekomenduojami pranešimai

Koks puse metu? Nuo 2008 galo jei pradeti gaminti, ir tai tik i arcade tos motinos dedamos.

Tau gi balta gali padaryt elite, viskas tas pats bus ir dar jasper. Koks skirtumas, tu ji perki kad pasigyrt galetum?

As kaip tik girciausi, kad pas mane baltas elitas jasper ir nieks tokio neturi.

Netaip biski mane supratai. Nu as kiek macaiu ten 2008 10 xx dienos tipo turejo pradeti gamitni jasperius. nu sakykim 3-4men dar tik :) Patirstinau. O girtis nematau tikslo. nezaislais po 1k litu yra giriamasi. Mano ne tas amzius, bet kartais papliekti irgi megstu :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai gal zinot kada i Lietuva atkeliaus Elite ar bent Premium su jasper? Zadejau imti Elite arba Premium, bet kad ten dar nera jasper tai nezinau ar imti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai gal zinot kada i Lietuva atkeliaus Elite ar bent Premium su jasper? Zadejau imti Elite arba Premium, bet kad ten dar nera jasper tai nezinau ar imti.

Na MS tokiu naujienu dar nepaskelbe, o kai paskelbs tada galesim tau atsakyt.

Man paciam uzlinko xbox'as pries savaite (rrod), nedariau tragedijos visai ir paprasiau draugu kad parveztu is uk, kiek ziurejau ten bus Arcade su Falcon motinine. Nu man tinka ir su Falcon, nes sios motinos tikrai DAUG geresnes negu senosios Zephyr, dar negirdejau kad kas butu rrod gaves turedamas Falcon'a. O jei pakliutu Jasperis irgi gerai, nors as noreciau tureti Memory Unit'a, nes prie Jasperiu neduoda.

 

Netaip biski mane supratai. Nu as kiek macaiu ten 2008 10 xx dienos tipo turejo pradeti gamitni jasperius. nu sakykim 3-4men dar tik :) Patirstinau. O girtis nematau tikslo. nezaislais po 1k litu yra giriamasi. Mano ne tas amzius, bet kartais papliekti irgi megstu :)

Viskas ok :whistling: , matai dar daug yra premium ir elite falconu prigaminta, kai juos isparduos prades gamint jasperius.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as tai maciau youtube pora video,kur tipo falcon rrod gaves, ir siaip esu girdejas,kad gauna jie rrod, del to galvoju jasperi pirkt, nors noretusi man premium,galima uz 800lt nusipirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kazin man pasimoka dabar pirkti premium su falcon ar geriau laukti kol atsiras jasper?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kazin man pasimoka dabar pirkti premium su falcon ar geriau laukti kol atsiras jasper?

 

O kai iseis Premium su Japeriu ir MS paskelbs apie nauja patbulima, tada tu sakysi "jau geriau palauksiu to naujsenio" :lol:

Gal geriau nelauk nes taip visa gyvenima galima pralaukt, arba nusipirk Arcade ir dar hdd nusipirk prie jo, bus tau premium jasper :)

HDD nebutinai turi but originalus is pard. yra kas 2x pigiau pagamina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kazin man pasimoka dabar pirkti premium su falcon ar geriau laukti kol atsiras jasper?

As su premium falcon ir nesigailiu :lol: Nes to jasperio kol sulauksi tai prazilsi :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man, tai keista... Jus gal durni ar kas... Klausiat kažkokių retorinių klausimu... Viskas paaiškinta yra, klausiat kas antroje temoje ar jau yra ir bijot nusipirkt falcon, nes matet per ta YOUTUBE, kad jie irgi gauna RRoD BUUUUUUUUUUUUU, baisu ane? Tiesiog žmones pradedat užknist, nustokit spamint ir kiekvienoj temoje nesamones rašyt apie savo numyletinius jasper'ius, atejau į temą ir vis klausiat ar apsimoka ar tikrai, ar premium jau yra ar elite apsimoka ir tt... Sekit temas ir patys suprasit. Geriau nenervint kitu kurie ir taip gali savo brangu laika skirt žaidimam :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Gal ir tiesa sakai Amunicija, bet naujokui atejus sekt temas nera lengva, nes ju cia yra tikrai nemazai ir visas perskaityt uzima daug laiko, pats zinau nes man tas pats buvo kai pradejau lankytis cia.. Dabar sekant visas temas ir klausimu daug maziau kyla nei vos tik prisijungus prie playmanu :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Arba jus visi esate nesuauge ir nieko nesuprantate, arba jus paveikti krizės ieškote geriausio varianto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries savaite pirkau is GNT Elite, tai buvo Falcon'as gamintas 2008m birzely, is to manau galima daryti isvada, kad dar daug yra neparduotu Elite Falcon'u ir tiketis, kad 03.11d atvykstanti partija bus su Jasper'iais tikrai nerverta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries savaite pirkau is GNT Elite, tai buvo Falcon'as gamintas 2008m birzely, is to manau galima daryti isvada, kad dar daug yra neparduotu Elite Falcon'u ir tiketis, kad 03.11d atvykstanti partija bus su Jasper'iais tikrai nerverta

Lietuva yra bambuku kratas :D

Bo draugelis net nezijes nusipirko boxa sveicarijoj ir turi jaspery :D

Cia iki kaledu imo reiks laukti :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.