Amber01

XBOX 360 informacija ir D.U.K.

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas zino kur butu galima isigyt syta daikciuka Xbox 360 Keyboard and Mouse

Yra ebey pilna maciau tik deja kaina su viskuo iseina apie 250-300 lt.... nemanau kad apsimoka toki daigta pirkt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra ebey pilna maciau tik deja kaina su viskuo iseina apie 250-300 lt.... nemanau kad apsimoka toki daigta pirkt.

Vat butent maciau Ebey kad yra ,ir kaina eina nuo 55$ iki 85$

Bet taip butu idomu kur lietuvoi pardavineja ir uz kiek ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vat butent maciau Ebey kad yra ,ir kaina eina nuo 55$ iki 85$

Bet taip butu idomu kur lietuvoi pardavineja ir uz kiek ?

Lietuvoj tikrai butu sunku rast tj vat nebent kas jau padeveta parduotu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu kelis klausimus <_<

 

ar apsimoka pirkti arcade versija jeigu nesinaudosi live ? ir kiek zaidimu save'u tilptu i memory card kur buna su arcade?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu kelis klausimus <_<

 

ar apsimoka pirkti arcade versija jeigu nesinaudosi live ? ir kiek zaidimu save'u tilptu i memory card kur buna su arcade?

Na ji ant ~300Lt pigesnė, galima sakyti vien už HDD ir nesumoki, žiūrint koks žaidimas, tarkim Forza2 užima lyg ~60-90Mb pas mane... O kiti žaidimai po kelis MB, nuo žaidimo priklauso, kiek jis vietos pasiema save'ams :-) Manau užteks tau tos vietos, jeigu vis perėjas žaidimą ištrinti save'us, nes ilgai tu jų tikrai neloši, nes turiu daug žaidimų jau pereitų, tai galima kaip ir būtų trinti save'us, bet tiesiog pasilieku ateičiai, jeigu jau dbr sutaupysi, tai vėliau tiesiog nusipirksi tą HDD jei jau matysi, kad labai riesta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada tokiu atveju turbut paprasciau butu pasijungt live, o ne ardyt x'a man :(

o arcade buna 65nm ar tik 90nm?

Šiaip jau prieš perkant reikėtų atkreipti dėmesį į pagaminimo datą, nors šiuo metu leidžiami Arcade tikrai turi turėti 65nm procesorių, nes logiškai mąstant kam kišti seną procesorių į naują daikta? tai tikrai Micosoft'ui nepridėtų populiarumo ir nepapildytų biudžeto. Juk dabar eina tik 65nm procesoriai.

 

Be to X360 Arcade turi Falcon pagrindinę o tai reiškia, kad procesorius yra 65nm.

Redagavo Blast3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki kas nors galetu man parasyt i PM ar GALIMA keisti wiso xboxo ishvaizda (nes pardavinejami tik faceplates) nes galvoju pirkt premium bet man graziau atrodo elite....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki kas nors galetu man parasyt i PM ar GALIMA keisti wiso xboxo ishvaizda (nes pardavinejami tik faceplates) nes galvoju pirkt premium bet man graziau atrodo elite....

Lyg mačiau xbox.com ar koks ten adresas, visą pilną kevalą ten visokių lyg yra, ir džoistikams yra, bet lyg ir kaina buvo nepigi... ;-)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki kas nors galetu man parasyt i PM ar GALIMA keisti wiso xboxo ishvaizda (nes pardavinejami tik faceplates) nes galvoju pirkt premium bet man graziau atrodo elite....

Yra ebay pirkti lipdku ant visos konsoles, bet kiek zinau galima tiesiog dazyti konsole yra tokiu zmoniu, bet pakalkos lietuvoj ju labai mazai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat kad nepigi... ei, o kokia prasme dazyt? ir ar tiesiog isardo ir nupurskia?

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NA jo daro nezinau kaip :) bet nudazo tikrai gan graziai va kazkas panasaus :

post-3114-1205331698_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"nusispalvint" nera sunku... išsiardai boxa,atskiras korpuso dalis nupurski su aerozoliniais dazais ir viskas(jei nori matinio atspalvio).Jei nori blizgancio,tai reikia jau pagalvot su kuo dar perpurkst,kad spindetu.Yra pirkt priemoniu tam tikrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki , ruosiuosi pirkit xbox premium , turiu keleta klausimeliu , jej nesunku tai gal aks pades :) Koks dvd-romas turi buti naujausiam x'e ir kuris geriausias , kokia technologija diegiama y dabartinius x'us premium 65nm ar yra ir geresniu ( mano manymu geriausia pirkti butin su 65nm ) , kiek laiko galima zaisti su bevieliu pultu , per kiek laiko mazdaug issikrauna ir pasikrauna . Ar daug zaidimu yra kad galima zaisti dviese , nes ruosiuosi pirkti dar viena pulta tai ar verta. Kiek mazdaug gali kainuoti nulauzimas pas Edma , yra prasyta kad XBOX 360 PREMIUM CONSOLE WITH HDMI tai hdmi yra jau kartu ir kabelis ar tik jungtis , jej nera hdmi kabelio , ar labai skirsis kokybe su tuo baziniu kabeliuku kuris buna premium komplektacijoje , ruosiuosi zaisti ant 82cm hd ready tv , pakankamas dydis? Ar lagina zaidimai , nes teko skaityti kad kaikur yra siektiek nukrypimu ir kartais uzlagina , nesinoretu pirkti jej jis lagins nes butent todel ir noriu jo , kad nereiktu kisti lt kaip i pc .... Dekui tam kutis atsakys tikiuosi ne vieno atsakymo:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

diegema dabar 65nm kolkas ji geriausia 2009 isleis 45nm.

su belaidziu pultu gali zaisti 40h mazdaug pasikrauna jei nezaidi per kokia 2h

2iese zaidu yra gana daug visos lenktynes , mustynes dar buna gana daug saudykliu pvz army of 2 , gow.

hdmi laidas pridedamas tik prie elite prie premium nebuna reikia pirkti

buna skirtumas bet nelabai didelis tik kad kaikurie daiktai zaidime ryskiau matosi

tokio TV uztenka

cia kazkokie nusipeza ir tiek nu arba buna lievai diskas yrasytas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.