Igniuks

28 weeks later

Rekomenduojami pranešimai

Nu cia dar tik kine roda neseniai buvau (vakar) nu zjb kinas su epidemija kazkox virusas zombiai nu vnz baisus/zeurus/gera ideja =] ,bet filmas daugeu apie zmones zn kaip jie isgyvena tokiom salygom ir TT. Gal kas mate irgi? Labai geras kinas patariu pazieti :D.Tik 1 ideja nukopinta is Dawn of the Dead tai ,kad zombiai greitai bega labai tai zn netaip nobodu kai tokie letai vaiksto kaip ant " Resident evil " =]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasukdamas <--- blogas zodis kine :) , buvo baisiu vietu zn kine kai ten ziuri kai staigiai atsitinka kasnors isvisa ten susiraitai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maciau, puse velnio, nors siaip biski berysio, prasideda viskas jau isibegeje, kaip atsirado virusas galejo uzsimint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Maciau, puse velnio, nors siaip biski berysio, prasideda viskas jau isibegeje, kaip atsirado virusas galejo uzsimint.

uzsimine gi;] su bezionemis bande o kazkoki asilai jas paleido. nebent filmus maisau. siaip man bent jau tai nieko ten ipatingo tas filmas. geriau buciau neziurejes, poravalandu kaip i sikna :}

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu kalbi apie pirmą dalį 28 days later... Nežinau to weeks nemačiau, bet days nekoks... Nusifintazavo... O kas sakė kad bėgantys zobiai - jėga - nepritariu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Skonio reikalas , man tai patinka greiti zombiai , netaip kaip resident evil krc ten per metra sedi 4 minutes kol prieis zombis ;) ,o ce tai idomus man filmas labai patiko , o , kad pradzios nera nu ce seip tesinys kino 28 dienos po ir siaip daugoka filmu ira kur pradzia ne esme =]

kas megst zombius paziekit komedija shaun of the dead! =]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man jis patink :) , sry ;/

 

Papildyta po 2 min. 59 sek.:

 

biski susimazinau ;/

 

Papildyta po 16 sek.:

 

bet nea taspats gaunas ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.